McGregor - Poirier Statymai

pagal NuolaidosKodas iš by NuolaidosKodas
McGregor - Poirier Statymai

Viena laukiamiausių UFC kovų šiais metais prasidės jau visai netrukus, o šiame straipsnyje pažiūrėsime, kokie yra populiariausi McGregor - Poirier statymai. Favorito šioje kovoje bet365 lažybų ekspertai nemato ir už abiejų atletų pergales siūlo 1.90 koeficientą. Daugiau informacijos apie UFC online livestream ir geriausius koeficientus sužinosi skaitydamas kitas pastraipas.

Airijos mišrių kovos menų atletas Conoras McGregoras pastaruoju metu nedemonstruoja geros formos, tačiau UFC prezidentas Dana White pasitikėjimo „The Notorious“ pravarde turinčiu atletu nepraranda. Dar visai neseniai amerikiečių kovotojas Dustinas Poirier nustebino UFC pasaulį, kai be didesnių problemų įveikė airį. Pastarasis garsiai prakalbo apie galima revanšą ir trečiąją tarpusavio kovą. Ten, kur yra didelis fanų dėmesys ir nemažos pinigų sumos - visuomet bus UFC kovos. Dana White oficialiai paskelbė, kad šių metų liepos 10-ąją dieną įvyks McGregor - Poirier III kova. Abu sportininkai susirems Las Vegase, puikiai žinomoje „T-Mobile“ arenoje.

1. Conor McGregor pr. Dustin Poirier III lažybos

Prieš apžvelgdami Betsafe, OlyBet ir kitų lažybų platformų siūlomus koeficientus galime trumpai prisiminti ir dviejų praėjusių kovų baigtis. Apie antrosios, kurį įvyko šių metų žiemą, baigtį jau trumpai kalbėjome, bet dabar nusikelkime į 2014-uosius, kai įvyko pirmoji McGregor - Poirier kova. Tą kartą McGregor pasiekė pergale techniniu nokautu, o tai pavyko padaryti per 106 sekundes. Pernelyg daug ekspertai ir UFC entuziastai iš Dustino Poirier nesitikėjo, todėl ši baigtis nebuvo pernelyg netikėta. Visgi prieš antrąją kovą amerikietis rodė kur kas geresnę formą, tačiau 1XBET lažybų ekspertai jo šansus laimėti vertino vos 3.50 koeficientu. Paradoksalu, bet Dustinas Poirier techniniu nokautu antrajame raunde pasiekė ganėtinai lengvą pergalę.

Lažintis už UFC, bokso ir kitų kovos menų varžybų baigtis galite užsienio bet365, Betwinner, 1XBET bei lietuviškose OlyBet ir Betsafe lošimų kontorose. Galima pridėti, jog lietuviškose lažybų kontorose lietuviams lošti yra žymiai patogiau, kadangi visos paslaugos yra pasiekiamos be alternatyvių nuorodų. Norėdami pasiekti bet kurią anksčiau minėtą užsienio lažybų platformą turėsite naudoti veidrodinę (angl. mirror link) nuorodą NuolaidosKodas tinklapyje, kuri leis apeiti Lietuvos teritorijoje galiojantį lažybų blokavimo sprendimą. Daugiau informacijos apie tai taip pat galite rasti mūsų platformoje.

2. McGregor vs Poirier - lažybos už UFC kovą

McGregor - Poirier statymai online dar nepasiekė populiarumo piko, tačiau galima net neabejoti, kad likus porai dienų iki kovos pradžios matysime ne tik statymų skaičiaus augimą, tačiau ir kiek geresnius lažybininkų siūlomus koeficientus ar net specialius akcijų pasiūlymus. McGregor - Poirier lažybos nebus kažkuo išskirtinės, bent jau statymų prasme, kadangi pagrindiniai statymai šios kovos metu bus puikiai jums pažįstami. Populiariausias pasirinkimas yra paprasčiausias kovos nugalėtojo statymas, o Betwinner ir 1XBET platformoje jį galite rasti tiesiog pasirinkę McGregor - Poirier kovą sporto lažybų kategorijoje. Dabartiniai koeficientai visose lažybų kontorose yra labai panašūs, o kai kur net ir identiški už abiejų atletų pergalę. Puikus to pavyzdys yra bet365 online betting platforma, kurioje už abiejų kovotojų pergalę yra siūlomas 1.90 koeficientas.

Šalia kovos nugalėtojo statymo OlyBet ir Betsafe lažybų kontorose rasite ir tokius pasirinkimus kaip tiksli kovos baigtis ar raundų suminis. Be abejo, šie du statymai yra stipriai susiję, todėl pirma galime užsiminti apie dažniausias kovos baigtis. Pirmosios abi McGregor - Poirier kovos baigėsi techniniais nokautais, o tai yra vienas iš pasirinkimų Betsafe. Taip pat galite spėti, ar kova baigsis teisėjų sprendimų, įprastu nokautu ir kitais būdais. Verta pažymėti, kad už Poirier - McGregor kovos metu bus prieinami ir UFC statymai gyvai. Jums tereikia pasiekti bet kurios minėtos lažybų platformos live betting sekciją ir galėsite lažintis realiu laiku.

3. Mc Gregor vs Poirier - kovos transliacija gyvai

Visos aukšto lygio UFC kovos sulaukia nemažai dėmesio, o Conoras McGregoras yra toks kovotojas, kuris visuomet į save sugeba atkreipti žurnalistų dėmesį. 32-ejų metų airis socialiniuose tinkluose pasidalino savo kovos prognoze ir pareiškė, kad liepos 10-ąją dieną laimės kovą prieš Dustiną Poirier smūgiu į amerikiečio nosį, po kurio pastarajam prireiks plastinės chirurgijos operacijos. Dustinas Poirier savo ruožtu į dideles kalbas nesileido ir paprasčiausiai pareiškė, kad airis gali „žvejoti“, kadangi būtent Poirier dalina tikrus „kablius“. Kaip baigsis ši kova pamatysime jau visai netrukus - liepos 10-ąją dieną, o geriausi McGregor - Poirier statymai jūsų laukia 1XBET ir bet365 lažybų kontorose.

Aš laimėsiu trečią kovą per priekinį smūgį į nosį. Jam reikia ištiesinti nosį, o aš esu Rinoplastikas. - C. McGregor, šaltinis: instagram, išversta iš anglų k.

McGregor - Poirier III tiesioginė transliacija nebus pasiekiama labai paprastai, tačiau žiūrėti UFC varžybų online livestreamus galite įvairiose lažybų kontorose (pvz.: Betsafe, Betwinner ir OlyBet). Realu, kad šios kovos transliacijos nebus, tačiau patikrinti, ar kova bus rodoma galite paprasčiausiai apsilankę šių platformų lažybų gyvai sekcijoje. McGregor - Poirier gyvai internetu galite žiūrėti įsigiję specialių transliacijos pasą tiesiai iš UFC platformos.

4. Poirier ir McGregor kova - lažybų prognozė

Baigiant McGregor - Poirier statymų apžvalgą galime trumpai prisiminti ir abiejų atletų svarbiausius faktus. Abu sportininkai yra vienodo amžiaus ir ūgio (32 metai ir 1.75 metrų ūgis). Conoras McGregoras gali pasigirti kiek ilgesnėmis rankomis, tačiau tai nėra esminis skirtumas. Be abejo, abu atletai kovos metu naudoja „southpaw“ stovėseną. Per savo karjerą Dustinas Poirier yra pasiekęs 27 pergales (13 nokautais) ir 6 pralaimėjimus. Amerikietis turi „The Diamond“ pravardę, o artėjančios kovos metu bus įdomu žiūrėti, ar jam pavyks pateisinti savo slapyvardį. „The Notorious“ vadinamas Conoras McGregoras gali pasigirti 22 pergalėmis (net 19 nokautais) bei 5 pralaimėjimais. Akivaizdu, kad artėjanti McGregor - Poirier kova bus labai įdomi, o lažybininkai turės nemažai įdomių UFC statymų online. Svarbu prisiminti, kad lošti būtina atsakingai.

UFC statymai internetu yra puiki pramoga, o McGregor - Poirier statymai tavęs lauks lietuviškose OlyBet ir Betsafe bei užsienio bet365, Betwinner ir 1XBET lošimų platformose.

pakomentuok Mcgregor-PoirierStatymai
Komentarai (0)
Žaisk atsakingai