Pasaulio Futbolo Čempionatas 2022 Lažybos

pagal Nuolaidos Kodas
Pasaulio Futbolo Čempionatas 2022 Lažybos

Lažybos už 2022 m. Pasaulio Futbolo Čempionatą Katare sulaukia vis daugiau dėmesio, o jas išbandyti galima lietuviškose 7Bet, Betsafe, Uniclub ir OptiBet lošimų platformose. Būtent šių lažybų bendrovių futbolo statymų ekspertai jau pateikė savo išankstines prognozes ir, anot lažybininkų, geriausius šansus laimėti svarbiausią futbolo renginį turi Brazilija, už kurios pergalę yra siūlomas 5.50 koeficientas. Šiame straipsnyje pasidalinsime svarbiausia informacija apie artėjantį Pasaulio Futbolo Čempionatą 2022 bei futbolo lažybas su gerais koeficientais.

1. Kur ir kada vyks XXII Pasaulio futbolo čempionatas?

2022-ųjų metų Pasaulio futbolo čempionatas bus kiek kitoks. Šiais metais didžiausias futbolo renginys bus surengtas ne vasarą, tačiau vėlyvą rudenį. Netipinis turnyro pradžios laikas yra susijęs su nestandartine renginio vieta. Pasaulio futbolo čempionatas pirmą kartą bus surengtas Katare. Turnyras prasidės lapkričio 20-ąją dieną bei tęsis iki gruodžio 18-osios, kai bus sužaistos finalinės rungtynės. Futbolas Katare yra ganėtinai subtilus dalykas dėl specifinės oro temperatūros. Būtent šis faktorius privertė „nukelti“ Pasaulio futbolo čempionatą į vėlyvą rudenį, kai vidutinė paros temperatūra yra tinkama futbolui. Akivaizdu, kad net ir tokios detalės turės įtakos futbolo lažyboms, o tokia situacija futbolo pasaulyje dar nebuvo matyta.

2. Kokie yra koeficientai už Pasaulio futbolo čempionatą Katare?

Pasaulio Futbolo Čempionatas 2022 Katare žada labai kokybiškas lažybas. Dideli sporto renginiai yra puiki vieta lažybų bendrovėms pritraukti naujus klientus bei išsaugoti esamus. Vis didėjanti konkurencija sudaro puikias sąlygas lošėjams, kurie gauna ne tik geresnius statymų pasiūlymus, bet ir kur kas aukštesnius koeficientus, ypatingai tokių turnyrų kaip Pasaulio futbolo čempionatas metu.

Legalios lietuviškos Betsafe, 7Bet, Uniclub ir OptiBet lažybų platformos savo klientams siūlo galimybę rinktis iš daugiau nei 500 skirtingų statymų per pasaulio futbolo čempionato 2022 rungtynes. Čia jūs galėsite rasti ne tik įprastus rungtynių nugalėtojo (1X2), azijietiško įvarčių pranašumo ar suminius pelnytų įvarčių statymus, bet ir papildomus pasirinkimus, kurie dažniausiai net būna išskaidomi į trumpesnius periodus. Kitaip sakant, jūs galėsite lažintis, kuri komanda laimės pirmą kėlinį, kas pirmaus po 15 minučių ir panašiai. Tarp papildomų statymų 7Bet rasite įvarčio autoriaus spėjimus, galėsite spėti, ar rungtynėse bus parodyta raudona kortelė, kiek bus parodyta geltonų kortelių ir taip toliau. Dideli renginiai lažybininkams leidžia pasiūlyti daugiau statymų variantų, kurie dažnai būna verti dėmesio. Puikus to pavyzdys yra išankstiniai statymai Betsafe tinklapyje. Beje, mūsų puslapyje vyksta 1X2 konkursas, kuriame galima laimėti piniginius prizus.

Straipsnio rašymo metu pagrindiniais favoritais laimėti titulą yra laikomi Brazilijos futbolininkai su 5.50 koeficientu, tačiau už jų iš karto rikiuojasi Anglijos atstovai, kurių triumfo šansai yra įvertinti 6.50 lažybų rodikliu. Galima paminėti ir tai, kad OptiBet ir Betsafe leis atlikti Pasaulio Futbolo čempionato 2022 statymus gyvai. Dabar futbolo lažybos online yra prieinamos ne tik prieš varžybas, bet ir jų metu. Live statymai yra užskaitomi kiek lėčiau, tačiau čia rasite beveik visus tokius pačius statymus, kaip ir prieš varžybų pradžią. Beje, statymų gyvai sekcijoje yra dar viena puiki paslauga, apie kurią pakalbėsime jau netrukus.

3. Kas laimės Pasaulio futbolo turnyrą 2022 Katare?

Nė vienas garsus futbolo renginys nėra praėjęs be lažybų prognozių, o šis Pasaulio futbolo čempionatas 2022 nėra išimtis. Pasaulio futbolo čempionato statymų apžvalgas galėsite rasti ne tik įvairiuose sporto naujienų portaluose, tačiau jos bus rodomos net ir per televiziją. Lietuviams patogus rungtynių pradžios laikas leis TV kanalams sukurti specialias studijas, kuriose futbolo ekspertai dalinsis savo įžvalgomis. Internete taip pat bus galima rasti nemažai Pasaulio futbolo čempionato statymų apžvalgų bei lažybų prognozių, todėl įdomaus futbolo turinio bus daug.

Dabar lažybininkai be jau anksčiau minėtų brazilų ir anglų siūlo pakankamai gerus koeficientus už prancūzų bei argentiniečių pergales (atitinkamai 7.00 ir 8.00), o čia gali praversti statymų prognozės. Visgi lažybų prognozės toli gražu negarantuoja, kad statymai bus laimėti, todėl reikia prisiminti, kad lošti būtina atsakingai. Neatsakingas lošimas gali tapti rimtos priklausomybės priežastimi.

4. Kur atlikti statymus už Pasaulio futbolo čempionatą gyvai?

Svarbi Pasaulio Futbolo čempionato lažybų dalis yra susijusi ir su statymais gyvai. Jau prieš tai minėjome, kad šioje sekcijoje yra dar viena lošėjams aktuali paslauga. Tai yra tiesioginės Pasaulio futbolo čempionato transliacijos. Legalios lietuviškos Betsafe, 7Bet ir OptiBet lažybų kontoros savo nariams leidžia tiesiogiai žiūrėti įvairias sporto transliacijas. Čia rasite krepšinio, futbolo, teniso, esporto ir kitų sporto šakų online livestreamus. Pasaulio futbolo čempionato transliacijos iš Kataro yra prieinamos tik tiems klientams, kurie yra užsiregistravę bet kurioje iš anksčiau minėtų lažybų bendrovių, patvirtinę savo tapatybę bei atlikę pirmajį depozitą (arba einamojoje lošimų sąskaitoje turi pinigų). Įvykdę šias sąlygas galėsite laukti rungtynių pradžios ir tuomet statymų gyvai sekcijoje galėsite ne tik realiu laiku lažintis dėl Pasaulio futbolo čempionato rungtynių baigčių, bet ir tiesiogiai žiūrėti World Cup online livestreamus.

Jeigu jūsų nedomina tiesioginės futbolo transliacijos internetu, kurias taip pat galite žiūrėti ir per telefoną, visuomet galite rinktis alternatyvą, kadangi Pasaulio futbolo čempionatas nemokamai bus transliuojamas ir per televiziją HD formatu. Akivaizdu, kad pasaulio futbolo čempionatas bei jo lažybos, kai bus galima žiūrėti tiesiogines transliacijas, bus tikrai įdomios.

5. 2022 m. Pasaulio čempionatas Katare F.A.Q.

5.1 ⚽Kas yra artėjančio Pasaulio Futbolo Čempionato favoritai?

Betsafe lažybų ekspertai mano, kad favoritų statusą turi Brazilijos futbolininkai, už kurių pergalę yra siūlomas 5.50 koeficientas.

5.2 ⚽Kaip bus galima tiesiogiai žiūrėti Pasaulio čempionato rungtynes iš Kataro?

Tiesiogiai žiūrėti Pasaulio futbolo čempionatą bus galima legaliose lietuviškose Betsafe, Uniclub, 7Bet ir OptiBet lošimų kontorose bei per TV ekranus.

5.3 ⚽Kokio tipo futbolo lažybos bus siūlomos per Pasaulio futbolo čempionatą?

2022 m. Pasaulio Futbolo Čempionatas ir jo lažybos bus prieinamos Betsafe, Uniclub, 7Bet ir OptiBet lošimų kontorose, kuriose rasite 1X2, azijietiško pranašumo ir daugelį kitų futbolo statymų.

pakomentuok PasaulioFutboloČempionatas2022Lažybos
Komentarai (1)
marlen
marlen 5 mėnesiai atgal
Reikia cia tradiciskai varyti kaip ir kiekviena world cupa. Geltonu korteliu overius ant tam tikru varzybu galima drasiai metyt bus.
Žaisk atsakingai