NuolaidosKodas.net lt

Sporto Statymai

pagal Nuolaidos Kodas
Sporto Statymai

Sporto statymai yra populiariausia lažybų rūšis, o šiais laikais galima rasti net ir menkiausiai pažįstamų sporto šakų varžybų statymų. Šiame straipsnyje pažiūrėsime, kokie yra pagrindiniai įvairių sporto rungčių statymų variantai, kokius koeficientus dažniausiai siūlo lažybininkai bei kur yra geriausia atlikti sporto statymus internetu.

Geriausi sporto statymai

Sporto statymai 🏆 Sporto premija ⚽ Promo kodas atsiimti premiją 📌
bet365 Skaityk daugiau oficialiame puslapyje BCODE
1XBET 130% pirmojo įnašo premija iki 130€ BCVIP
Betwinner 100% pirmojo įnašo premija iki 130€ BCVIP

1. Sporto lažybos internetu

Naujiems lošėjams sporto statymai gali atrodyti kaip labai komplikuota ir sudėtinga sritis, tačiau taip tikrai nėra. Pagrindinėse sporto šakose, tokiose kaip futbolas, krepšinis, tenisas, ledo ritulys ir kitos yra siūlomi kone identiški statymų tipai, lošėjams tereikia pasirinkti, kokios baigties jie laukia.

Dažniausiai sutinkamas sporto statymas yra rungtynių arba mačo nugalėtojo (dažnai vadinamas tiesiog 1X2) pasirinkimas. Kaip ir pats statymo pavadinimas sufleruoja, jūs lažinates, kuri komanda arba kuris žaidėjas laimės. Tam tikrais atvejais, pavyzdžiui futbolo rungtynėse, pagrindinis laikas gali baigtis lygiosiomis. Dėl tokios priežasties lažybininkai siūlo 1X2 statymus, kurie indikuoja tris galimas baigtis: pirmu numeriu yra žymima namų komandos pergalė, X reiškia lygiąsias, o antras numeris simbolizuoja svečių ekipos pergalę. Atlikti sporto statymus su gerais koeficientais galite lietuviškose Betsafe lažybų kontorose. Beje, šios lietuviškos lažybų bendrovės online siūlo puikias premijas statymų naujokams. Skaitykite apie tai mūsų puslapyje.

2. Sporto lažybos online

Nors kiekviena sporto šaka turi unikalią ir tuo pačiu išskirtinę charakteristiką, tačiau sporto lažybose visuomet sutiksite azijietiško pranašumo statymus. Tokio tipo „foros“ leidžia lažintis dėl favoritų pergalių didesniais skirtumais arba atvirkščiai - tikėtis, kad mažiau šansų turinti komanda nepralaimės dideliu skirtumu. Azijietiško pranašumo statymai yra paprasti ir nesudėtingi, o perprasti jų specifiką jums padės paprastas pavyzdys. Sakykime, jog atliekate statymą krepšinio rungtynėse su -4.5 taškų azijietišku pranašumu. Jūsų statymas bus laimėtas tada, kai komanda, už kurios pranašumą lažinotės, laimės 5 arba daugiau taškų persvara. Jeigu atlikote +4.5 taškų azijietiško pranašumo statymą, šis statymas bus laimėtas tada, jeigu jūsų palaikoma komanda laimės rungtynes arba pralaimės ne daugiau kaip 4 taškais. Jeigu atlikote pranašumo statymą, kuriame nėra skaičiaus po kablelio (pvz.: -4), pataikius tiesiai į „forą“ bus grąžinti pinigai. Atlikti sporto statymus online galite 1XBET ir Betwinner lažybų kontorose. Čia rasite puikių bonuso pasiūlymų jau esamiems klientams bei naujiems žaidėjams. Patikrinkite!

Trečiasis sporto statymas, kurį sutiksite kone kiekvienos sporto šakos lažybose, yra suminis taškų/geimų/raundų/įvarčių statymas. Kaip ir pats pavadinimas sufleruoja, čia jūs lažinsitės, kiek bus pelnyta taškų ar panašaus tipo rodiklių bus surinkta vienerių varžybų metu. Suminiai statymai yra populiarūs krepšinyje, futbole, e-sporte, tenise ir net MMA ir kitose kovos menų disciplinose. Daugiausiai dėmesio Lietuvoje sulaukia futbolo suminiai įvarčių statymai, o čia dažniausiai sutinkama yra 2.5 pelnytų įvarčių linija. bet365 ir kitų lažybų kontorų klientai gali spėti, ar per rungtynes bus pelnyta daugiau, ar mažiau įvarčių. Jeigu jūsų pasirinktas statymas neturi skaičiaus po kablelio ir jūs pataikote „į forą“ - statymo suma jums bus grąžinta.

3. Sporto statymai Lietuvoje arba užsienyje

Anksčiau minėti sporto statymų variantai yra siūlomi kone visoms sporto šakoms, tačiau labiau patyrę lažybų entuziastai gali rasti ir kiekvienai sporto šakai unikalius statymų variantus. Puikus to pavyzdys yra geltonų kortelių suminiai statymai futbole, varžybų trukmė minutėmis e-sporte, žaidėjų pelnytų taškų skaičius krepšinio varžybų metu ir daugelis kitų. Svarbu prisiminti, kad kiekviena sporto šaka ir kiekviena lažybų kontora siūlo specialius statymus, bet jums patogiausius pasirinkimus reikia susirasti patiems. Daugelis tokių sporto statymų variantų yra siūlomi tik svarbių varžybų metu, turėkite tai omenyje.

Lietuviškos Betsafe lažybų kontoros savo klientams siūlo plačią sporto statymų pasiūlą. Krepšinio, futbolo, teniso ar ledo ritulio statymus galite rasti įvairiose lažybų kontorose, tačiau tiek Betsafe siūlo ir puikų e-sporto, kriketo, bokso ir kitų sporto šakų statymų pasirinkimą. Pasiekti šias lošimų platformas galite be jokių alternatyvių nuorodų, o tai Lietuvos lošėjams yra svarbi lošimų dalis.

bet365, 1XBET ir Betwinner lošimų platformos siūlo puikiai sporto lažybų paslaugas, tačiau šias lažybų platformas galite pasiekti tik su veidrodinėmis nuorodomis. Rasti šias lažybų nuorodas galite NuolaidosKodas tinklapyje. Beje, čia taip pat jūsų laukia naujausia informacija apie sporto statymų premijas, bonusus ir įvairias akcijas. Svarbu prisiminti, kad lošti būtina atsakingai. Neatsakingas lošimas gali tapti rimtos priklausomybės priežastimi.

Aukščiausia premija rinkoje
Sporto lažybos

4. Lažintis už sporto varžybų baigtis

Atliekant sporto statymus internetu visuomet yra aktualu stebėti varžybų transliacijas. Betsafe lažybų kontorose žiūrėti sporto varžybų online livestreamus gali Lietuvoje gyvenantys lošėjai. Ši paslauga yra nemokama tiems klientams, kurie savo einamojoje lažybų sąskaitoje turi bent kiek lėšų. Užsienyje gyvenantys lažybų entuziastai, kurie nori gyvai žiūrėti sporto streamus, tai padaryti gali bet365, 1XBET ir Betwinner lošimų platformose. Lažybų kontoros tiesiogiai rodo tik kai kurias varžybas, todėl kartais galite ir nerasti jūsų ieškomų rungtynių ar mačų.

Sporto statymai internetu yra populiari ir daug dėmesio sulaukianti paslauga, o dabar lažintis galite lietuviškose Betsafe bei užsienio Betwinner, 1XBET ir bet365 lažybų platformose.

pakomentuok SportoStatymai
Komentarai (0)
Žaisk atsakingai