NuolaidosKodas.net lt

Statymai Gyvai

pagal Nuolaidos Kodas
Statymai Gyvai

Sporto lažybose galima sutikti įvairiausių lažybų variantų, tačiau pastaruoju metu pradėjo populiarėti statymai gyvai internetu. Tokio tipo lažybas galite atlikti beveik visose lažybų bendrovėse, o šiame tekste pažiūrėsime, kokios lažybų kontoros siūlo geriausius statymus realiu laiku bei ką šioje kategorijoje gali sutikti nauji žaidėjai.

1. Kur atlikti statymus gyvai ❓

Statymai gyvai vis labiau populiarėja, o tai be jokios abejonės yra dėl to, jog didžioji dalis lažybų entuziastų dabar gali lažintis internetu. Tokio tipo lošimai sutaupo nemažai laiko, taip žaisti yra patogiau, o ir patys lošėjai patys kontroliuoja didžiąją dalį savo sprendimų. Pastarųjų metų įvykiai pasaulyje leido suprasti, kokią įtaką žmonių gyvenimui turi sportas, o dėl pramogos žaidėjai nevengia ir atlikti kelis statymus.

Lošimų gyvai sekcija lažybų bendrovėse yra bene labiausiai patobulėjusi kategorija visų lažybų kontorų tinklapiuose. Dabar live statymai 7Bet lažybų bendrovėje yra užskaitomi labai greitai, o ir koeficientai būna prieinami beveik visų rungtynių metu. Anksčiau lošėjai turėdavo bent kelis kartus garsiai nusikeikti, kadangi statymo metu pasikeisdavo koeficientai arba tiesiog linijos būdavo uždaromos. Dabar situacija yra žymiai geresnė, o puikius statymus online galite išbandyti ir 7Bet lažybų platformoje.

Kur atlikti live statymus?

7Bet
7Bet
Pasiūlymas Sportas
Patikrinti lažybų pasiūlymą

2. Live sporto statymai

Statymų realiu laiku sekcijoje galima sutikti beveik visus statymų tipus. Beje, 7Bet savo klientams siūlo didelį live statymų pasirinkimą net ir iš mažiau populiarių sporto rungčių. Dabar lošimų entuziastai gali išbandyti laimę lažindamiesi futbolo, krepšinio, teniso, e-sporto, bokso ir kitų sporto šakų lažybose.

Pagrindiniai statymų variantai nesiskiria nuo prieš rungtynių pradžią atliekamų statymų opcijų, o populiariausias lažybų pasirinkimas statymų gyvai sekcijoje yra nugalėtojo arba 1X2 statymai. Šalia rungtynių laimėtojo lažybų rasite ir azijietiško pranašumo ir suminius pelnytų taškų, įmuštų įvarčių ar kitokio tipo balų statymus. Lažybos gyvai išsiskiria tuo, jog čia nuolatos kinta koeficientai bei statymų linijos, todėl atliekant statymus derėtų nedvejoti.

3. Lažybos realiu laiku internete ⏱️

Visgi statymai gyvai online turi ir kelis papildomus statymų variantus, kurie yra siūlomi tik lažinantis realiu laiku. Dauguma papildomų statymų yra labai artimai susieti su tam tikra sporto šaka, todėl daugiau pakalbėti apie papildomus statymus padės trumpas pavyzdys. Sakykime, jog žiūrėti FPS žanro e-sporto varžybas. 7Bet lažybų kontoroje galite atlikti live statymus ir spėti, kuri komanda laimės x raundą, pistoletų raundą, kuris iš dviejų žaidėjų geriau pasirodys varžybose ir daugelis kitų. Tokio tipo statymų beveik niekados nerasite prieš varžybų pradžią. Identiška situacija yra ir su futbolo, krepšinio, tinklinio, MMA ir net ledo ritulio lažybomis.

Lažybos realiu laiku turi nemažai privalumų, o tuo gali pasinaudoti labiau patyrę lošėjai. Jeigu lažybų bendrovės siūlo mažiau populiarių turnyrų ar sporto šakų pasiūlą ir jūs turite pakankamai gerą žinių bagažą, lažybose gyvai jūs galite „pagauti“ gerus koeficientus ir įdomius pasiūlymus. Tam tikrai atvejais iki pat rungtynių pradžios nėra aišku, ar (krepšinio/ledo ritulio/futbolo) aikštelėje pasirodys svarbus komandos žaidėjas. Jeigu jis nepasirodo, dar galite spėti rasti gerus koeficientus lažybų gyvai sekcijoje. Identiška situacija gali būti ir tokiu atveju, jeigu kažkuris sportininkas susižeidžia ar dėl kitų bėdų negali padėti komandai (arba žaisti teniso varžybas pilna jėga pats), tokią informaciją galite panaudoti atlikdami statymus realiu laiku. Gerus lažybų koeficientus tokio tipo lažyboms siūlo 7Bet lažybų platforma.

4. Sporto lažybos gyvai

Statymai gyvai lietuviškose lažybų kontorose turi dar vieną didelį privalumą. Daugelis lošėjų mėgsta sekti savo statymo eiga ir palaikyti žaidėją arba komandą, už kurią lažinosi. Tai daryti 7Bet lažybų kontoroje yra labai paprasta, kadangi statymų realiu laiku sekcijoje rasite ir online sporto livestreamus. Žiūrėti šias tiesiogines krepšinio, teniso, futbolo, MMA ir kitų sporto šakų transliacijas galite tik tuomet, jeigu savo lošimų sąskaitoje turite bent kiek lėšų. Visgi būtina paminėti ir tai, jog čia nerasite visų tiesioginių transliacijų, tačiau didžioji dalis varžybų yra transliuojama realiu laiku video formatu arba per integruotas rezultatų gyvai lenteles.

Atliekant statymus gyvai lažybų kontorose galite naudotis ir specialia „cash-out“ funkcija, kuri leis atsiimti kažkokią statymo dalį rungtynių metu. Jeigu jūsų statymas gyvai atrodo, jog bus sėkmingas, tačiau nenorite rizikuoti iki rungtynių pabaigos, galite atsisakyti dalies galimo laimėjimo ir garantuotai pasiimti mažesnę dalį. Identiška situacija yra ir su statymais, kurie turi mažai potencialo - galite atgauti nedidelę statytos sumos dalį.

5. Statymai tiesiogiai internetu 🏀

NuolaidosKodas tinklapyje galite rasti daugiau informacijos apie sporto lažybas, populiariausius statymus ir lažybų nuolaidas, o būtent pastaroji kategorija gali praversti naujiems žaidėjams. Sužinoti naujausius 7Bet kodus, galite NuolaidosKodas platformoje pasirinkę sporto lažybų kategoriją.

Atlikdami statymus gyvai galite naudoti kelias strategijas, tačiau patys privalote įvertinti galimo pralaimėjimo riziką ir lošti atsakingai. Viena įdomesnių statymų gyvai strategijų yra lažybos už favorito pergalę, kai jie rungtynių pradžioje atsilieka. Žiūrėdami tiesioginę varžybų transliaciją galite įvertinti, ar favoritai demonstruoja kokybišką žaidimą, o pergalės atveju būsite „pagavę“ geresni nei vidutinį koeficientą. Taip pat lažybų gyvai sekcijoje galite apdrausti prieš rungtynes atliktus statymus, o tai padaryti galima tada, kai priešingos baigties koeficientai yra verti dėmesio ir jūs norite sumažinti riziką. Beje, svarbu prisiminti, kad sporte dažnai rezultatai keičiasi dėl to, jog žaidėjas ar komanda būna „ant bangos“. Dažnai galima numatyti, ar tai ilgai tęsis bei lažybose rasti gerus statymų gyvai koeficientus.

Statymai gyvai yra puiki pramoga, o dabar lažintis realiu laiku gali lietuviškoje 7Bet lažybų platformoje.

pakomentuok StatymaiGyvai
Komentarai (0)
Žaisk atsakingai