Statymai už Euroviziją

pagal NuolaidosKodas by NuolaidosKodas
Statymai už Euroviziją

Šių metų Eurovizijos dainų konkursas žada labai atkaklią kovą, o dabar Betsafe ir Olybet lažybų kontorose jau yra pasiekiami statymai už Euroviziją internetu. Lietuvos atstovams yra siūlomas koeficientas 9.00, tai yra gana geras įvertinimas, kurį pateikia OlyBet lažybų ekspertų portalas.

Šiame straipsnyje ne tik aptarsime svarbiausią informaciją apie Roterdame vyksiantį Eurovizijos dainų konkursą, tačiau ir peržiūrėsime bet365, Betwinner ir 1XBET lažybininkų prognozes.

1. 🎵Kada ir kur įvyks Eurovizija 2021?

Iki 2021-ųjų metų Eurovizijos dainų konkurso Roterdame „Ahoy“ arenoje liko jau visai nebedaug, o pirmasis pusfinalis, kuriame pasirodys ir Lietuvos atstovai, bus surengtas gegužės 18-ąją dieną, antradienį, 22 valandą Lietuvos laiku. Antrasis pusfinalis įvyks po dviejų dienų, o finalas bus surengtas gegužės 22-ąją dieną, šeštadienį, 22 valandą mūsų laiku. Visas renginys vyks antrajame pagal dydį Nyderlandų mieste, o tokio tipo renginio Eurovizijos žiūrovai laukė beveik dvejus metus, kadangi praėjusių metų renginys buvo atšauktas. Dabar kelio atgal nebėra ir konkursas įvyks, o lažybininkai jau pateikė savo Eurovizijos 2021 prognozes.

Pasinaudosime Nyderlandų vyriausybės sprendimu ir galimybe pakviesti gerbėjus prisijungti prie mūsų gegužę sugrįžtančiame „Eurovizijos“ dainų konkurse“. - Konkurso vykdomasis vadovas M.Osterdahlas, šaltinis: 15min

2. 🎵Lietuva Eurovizijoje lažybų prognozės ir šansai laimėti

Eurovizijos statymų apžvalgą pradėkime nuo įdomiausios temos - Lietuvos atstovų. Šiais metais Lietuvą atstovaus „The Roop“ su kūriniu „Discoteque“. Praėjusiais metais Vaidoto Valiukevičiaus vedama „The Roop“ grupė turėjo puikius šansus laimėti su daina „On Fire“, tačiau COVID19 pandemija ne laiku ir ne vietoje pakišo koją. Visgi šiam konkursui skirtas muzikinis kūrinys yra ne ka prastesnis (galbūt net ir geresnis), o pasvajoti apie potencialią pergalę tikrai realu. Lietuviškos Betsafe lažybų bendrovės pramogų pasaulio lažybų ekspertai už „The Roop“ pergalę siūlo 23.00 koeficientą, o tai yra 8-as geriausias rodiklis tarp visų dalyvių. Nors prieš mėnesį situacija koeficientų atžvilgiu buvo geresnė, tačiau kažko panašaus buvo galima laukti. Populiarumo arba tiesiog „hype“ banga nuslūgo ir lietuvių koeficientai smuko žemyn.

Lietuvos atstovai 2021 m. Eurovizijos dainų konkurse

Užsienio bet365 ir Betwinner lažybų kontoros „Discotheque“ kūrinio pergalės šansus prognozuoja kone identiškai, todėl galime trumpai apžvelgti lietuvių situacija. Vaidotas Valiukevičius ir jo kolegos dalyvaus pirmajame Eurovizijos pusfinalyje, o burtai lėmė, kad būtent lietuviai atidarys visą renginį - ant Eurovizinės scenos lips pirmieji. Nors pirmajame pusfinalyje pasirodys ir Maltos, Švedijos, Kipro salos ir kitos valstybės, tačiau Betsafe prognozuoja, kad Lietuviai į finalą tikrai pateks. Koeficientas už tokį įvykį siekia vos 1.10, o tai yra tikrai solidu. Daugiau Eurovizijos pasiūlymų, susijusių su Lietuvos dalyvių pasirodymais, rasite prieš konkurso pradžią OlyBet ir Betsafe lažybų kontorose.

3. 🎵Kas laimės 2021 m. Eurovizijos dainų konkursą?

Eurovizijos statymuose online yra matomas vienas aiškus favoritas. 1XBET, Betwinner ir bet365 lažybų ekspertai siūlo kone identiškus koeficientus, o dabar už Maltos pergalę galima rasti lažybų rodiklius tarp 3.5 ir 5.0. Bet365 ir Betsafe siūlo po 4.50, tačiau pervertinti Maltos nederėtų. Nors Destiny „Ja me Casse“ daina yra vertinama labai gerai, tačiau Maltos vardas labai greitai atsirado tarp favoritų, todėl lygiai taip pat greitai gali ir iškristi. Be abejo, dainos ritmas yra tikrai „kabinantis“, todėl nenuostabu, kodėl šios dainos šansai yra vertinami taip gerai.

Antroje internetinių Eurovizijos statymų vietoje, anot OlyBet ir Betwinner lažybų ekspertų, rikiuojasi Prancūzijos atstovė Barbara Pravi su daina „Voila“. Šansus galima lengvai konvertuoti į lažybų koeficientus, o Prancūzijos pergalės šansai yra vertinami 5.50 rodikliu bet365 lažybų platformoje. Trečioje vietoje yra Šveicarijos atstovas Gjon’s Tears, kurio daina „Tout l’univers“ ilgą laiką laikėsi pirmoje vietoje. Dabar Šveicarų šansai laimėti yra vertinami 6.50 koeficientu Betsafe lošimų kontoroje.

4. 🎵Eurovizijos lažybos ir statymai

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet - nemažai šansų laimėti turi ir žemiau esančios šalys. Įdomų ir kiek netikėtą pasirodymą atsiuntė italai. Italijos vardą Eurovizijos 2021 konkurse atstovaus roko grupė iš Romos Maneskin su kūriniu „Zitti e buoni“. Muzikos entuziastai dažnai mėgsta kiek nestandartinį ir „kitokį“ skambesį, o Italija šiemet tikrai turi ką pasiūlyti. Nors ir pietų Europos atstovai neturi didelės fanų bazės, tačiau per pastaruosius ketverius metus italų pasirodymai visuomet sulaukdavo labai aukštų žiūrovų balsavimo balų. Galbūt verta išbandyti Italijos pergalę Eurovizijoje su 9.0 koeficientu? Daugiau Eurovizijos statymų rasite lietuviškose Betsafe ir OlyBet lažybų kontorose, tačiau būtina prisiminti, kad lošti reikia atsakingai.

Paminėjimo verti yra ir islandai, švedai, Kipro salos atstovai, tačiau jų pasirodymai tikrai nėra stebuklingi ir kažkuo geresni už konkurentus. Galima pridėti ir tai, kad lažintis už Eurovizijos baigtis yra labai nesudėtinga, o likus kelioms dienoms iki pusfinalių bei finalų rasite ir papildomą statymų pasiūlą. Tarp tokių Eurovizijos online lažybų variantų bus vietos spėjimas, dviejų šalių tarpusavio varžybos ir daugelis kitų. Eurovizijos dainų konkursas 2021 yra puiki proga ne tik išbandyti laimę, tačiau ir rasti gerų statymų su dar geresniais koeficientais.

5. 🎵Eurovizijos transliacija internetu

Lietuvos šansai laimėti yra bene geriausi istorijoje, o tai pridės dar daugiau azarto tiek stebint Eurovizijos transliaciją gyvai, tiek sekant naujienas. Žiūrėti Euroviziją tiesiogiai galima bus per TV kanalus bei lažybų bendrovių sekcijoje „Gyvai“. Išbandyti pramogų pasaulio statymus galite užsienio bet365, 1XBET ir Betwinner lažybų kontorose, o lietuviškose OlyBet ir Betsafe lažybų platformose jūsų lauks geri statymai už Euroviziją.

NK išskirtinis
Premija su NuolaidosKodas
Išskirtinė 100% premija iki €130
Standartinė premija 1XBET
100 % premija iki €100
pakomentuok StatymaiUžEuroviziją
Komentarai (0)
Žaisk atsakingai