Statymai už Oskarus

pagal NuolaidosKodas by NuolaidosKodas
Statymai už Oskarus

Statymai už Oskarus kiekvienais metais pritraukia didelį pramogų pasaulio ir kultūros žmonių dėmesį. Dabar lažintis už Oskarus galima visose aukšto lygio lažybų kontorose, o šiame straipsnyje mes peržvelgsime visą svarbiausią informaciją apie Oskarų teikimo ceremonijos vietą, laiką, tiesioginę transliaciją ir, be abejo, lažybininkų favoritus laimėti svarbiausias nominacijas. Jau dabar galime pristatyti vieną įdomiausių nominantų favoritą. Tai yra su maždaug 1.20 koeficientu „Nomadland“ filmas Geriausio filmo kategorijoje.

Kaip ir kiekvienais metais iki COVID19 pandemijos, taip ir šiais metais, Oskarų apdovanojimai (dar žinomi kaip Academy Awards) bus įteikiami Kalifornijoje, Holivude, „Dolby Theatre“ arenoje. Pats renginys turėtų įvykti balandžio 25-ąją dieną, o jau dabar galite atlikti statymus ir spėjimus OlyBet ir Betsafe lažybų kontorose, kuriose rasite beveik visų nominacijų lažybas.

1. Oskarai 2021 - lažybos ir statymai

Šie apdovanojimai bus išskirtiniai, kadangi dėl COVID19 pandemijos jie įvyks vėliau nei įprastai. 93-osios Oskarų įteikimo ceremonijos metu bus apdovanoti geriausi filmai, režisiesieriai ir aktoriai. Apdovanojimai skirti laikotarpiui nuo 2020-ųjų metų sausio pirmosios dienos iki šių metų vasario 28-osios dienos. 2021 metų Oskarų apdovanojimai bus kiek kitokie ir dėl žiūrovų kadangi dėl pandemijos renginys vyks be didelio žiūrovų skaičiaus. Įdomu, jog šiemet bus tik 23 nominacijos, kadangi „Best Sound Editing“ ir „Best Sound Mixing“ kategorijos buvo sujungtos į vieną.

Šiame tekste jau net kelis kartus buvo užsiminti apie praėjusiais metais ir dar dabar pasaulyje siaučiančią COVID19 pandemiją. Ši infekcija palietė ir kino pasaulį, kadangi buvo uždaryti kino teatrai, padidėjo internetinių serialų bei filmų platformų populiarumas, todėl šiemet matysime daug nominantų iš „Netflix“ ir „Amazon“ platformų. Dalis kinomanų buvo pripratę prie kitokio tipo pasirinkimų, todėl šių metų Oskarų favoritai gali būti kiek kitokie, negu jie būdavo įprastai, bent jau pagal savo charakteristiką. Peržiūrėti nominantus ir kiekvienos nominacijos favoritus dabar yra labai paprasta, kadangi tai galite padaryti Betsafe lažybų kontoroje!

2. Oskarų nominacijos - lažybų prognozės

Kadangi jau prakalbome apie Oskarų favoritus, pats laikas peržiūrėti OlyBet ir Betsafe pramogų pasaulio lažybų ekspertų pasiūlymus. Geriausio filmo nominacijoje yra matomas vienas akivaizdus favoritas. Betsafe lažybų ekspertai siūlo vos 1.22 koeficientą už „Nomadland“ filmo pergalę. Išankstinės prognozės, kurios buvo paskelbtos dar prieš oficialių nominacijų pateikimą, taip pat prognozavo pergalę Chloe Zhao režisuotai neovakarietiškai dramai. Nors aiškų favoritą jau turime, tačiau dėmesio vertas yra ir Aarono Sarkino filmas „The Trial of Chicago 7“, kurio pergalės šansai yra vertinami 7.00 koeficientu. Be abejo, šioje nominacijoje yra ir daugiau nominantų, tačiau jų pergalės šansai yra labai maži.

Geriausio aktoriaus nominacijoje galima matyti didžiausią favoritą visose Oskarų apdovanojimų lažybose. Už Chadwick Boseman iš filmo „Ma Rainey’s Black Bottom“ pergalę yra siūlomas 1.03 koeficientas. Deja, tačiau šis talentingas aktorius praėjusiais metais pralaimėjo kovą su vėžiu ir paliko pasaulį. Dėl šios priežasties ir puikios aktoriaus vaidybos yra beveik neabejojama, kad Chadwick Boseman triumfuos geriausio aktoriaus kategorijoje. „Antroje“ vietoje yra Anthony Hopkins iš filmo „The Father“. Pastarojo pergalės koeficientas yra yra 11.00.

Geriausios aktorės kategorijoje situacija yra daug įdomesnė, kadangi čia net trys aktorės turi labai realius šansus laimėti. Geriausiai yra vertinamos Carey Mulligan iš „Promising Young Woman“ pergalės galimybės, kadangi Betsafe už šios aktorės pergalę siūlo 2.25 koeficientą. Toliau rikiuojasi Frances McDormand („Nomadland“) ir Andra Day („The United States vs. Billie Holiday“). Jų pergalių šansai yra atitinkamai vertinami 5.50 ir 7.00 koeficientais. Daugiau Oskarų apdovanojimų nominantų galite rasti OlyBet ir Betsafe lažybų platformose.

Buvau per sena, per jauna, per stora, per plona, per aukšta, per žema, per šviesi, per tamsi, bet tam tikru laiku jiems reikėjo ir to, ir to. Taigi, man puikiai sekėsi tuo būti. - F. McDormand, šaltinis: portalas lrt

3. Oskarai - nominantai

Įdomu, jog geriausio režisieriaus nominacijoje turime vieną aiškią favoritę - Chloe Zhang. Šios režisierės vardą tekste jau minėjome, kadangi ji yra „Nomadland“ filmo režisierė, kuris dabar yra laikomas favoritu laimėti geriausio filmo Oskarų statulėlę. Koeficientas už Chloe Zhang pergalę yra vos 1.10, tuo tarpu artimiausių konkurentų koeficientai svyruoja tarp 10.00 ir 21.00.

Geriausio antrojo plano aktoriaus nominacijoje pirmauja Daniel Kaluuya iš filmo „Judas and the Black Messiah“. Už šio aktoriaus pergalę OlyBet platformoje yra siūlomas 1.07 koeficientas. Artimiausias konkurentas yra legendinis Sacha Baron Cohen, kuris vaidino filme „The Trial of the Chicago 7“. Už pastarojo pergalę yra siūlomas 10.00 koeficientas, todėl kova vyks tik tarp šių dviejų aktorių.

Identiškoje moterų nominacijoje geriausiai yra vertinami Marios Bakalovos („Borat Subsequent Moviefilm“) ir Youn Yuh-jung („Minari“) šansai. Abiejų aktorių koeficientai, priklausomai nuo lažybų kontoros, varijuoja tarp 1.62 ir 3.50. Oskarų apdovanojimų metu bus išdalinti net 23 apdovanojimai, o kiekvieno jų lažybų pasiūlą galite rasti OlyBet ir Betsafe lažybų kontorose.

4. Oskarų apdovanojimai - transliacija internetu

Žiūrėti Oskarų apdovanojimus tiesiogiai bus labai paprasta. Tiesioginę „Academy Awards“ ceremonijos transliaciją rasite Betsafe lažybų kontoroje, o identišką Oskarų online livestream paslaugą siūlo ir OlyBet lažybų kontora. Deja, tačiau statyti už Oskarų laimėtojus ceremonijos metu bus negalima, tačiau šiose platformose žiūrėdami sporto varžybų tiesiogines transliacijas galėsite atlikti ir statymus gyvai.

Statymai už Oskarus sparčiai populiarėja, o dabar lažintis už tau labiausiai patinkančius aktorius ir filmus galima Betsafe ir OlyBet lažybų kontorose.

Standartinė premija OlyBet
Įnešk 100€, atlik statymų už 200€! Pasidvigubink!
pakomentuok StatymaiUžOskarus
Komentarai (0)
Žaisk atsakingai