Tinklinio Lažybos

pagal Nuolaidos Kodas by Nuolaidos Kodas
Tinklinio Lažybos

Tinklinio lažybos susilaukia vis daugiau sporto entuziastų dėmesio, o tai tikrai nestebina, kadangi ši sporto šaka yra puikiai pritaikyta ir paprastiems sporto aistruoliams. Nors Lietuvoje tinklinio lažybų rinka nėra didelė, tačiau pasauliniu mastu tai yra labai mėgiamas ir populiarus sportas, kurių statymų variantus galima rasti 1XBET, bet365, Betwinner bei kitose lažybų kontorose. Šiame straipsnyje pažiūrėsime, kokios yra svarbiausios tinklinio varžybos, kokie yra populiariausi statymai ir kur rasite geriausius sporto lažybų koeficientus online.

1. 🏐Lažybos už tinklinio rungtynes

Iš pat pradžių reikia paminėti ir tai, kad tinklinis yra skirstomas į dvi rūšis (tam tikrais atvejais ir daugiau) - paplūdimio ir salės. Pastarasis gali būti žaidžiamas visais metų laikais, o paplūdimio tinklinis yra sezoninis, tačiau turi tikrai įdomią ir unikalią žaidimo specifiką. Prieš pradėdami domėtis tinklinio lažybomis galime trumpai peržvelgti pagrindines tinklinio taisykles. Pagrindinis tinklinio žaidimo tikslas yra uždirbti taškus, o tai galima padaryti išpravokavus oponentų klaidą arba sėkmingai atmušus kamuolį. Įprastame tinklinyje varžybos yra žaidžiamos iki trijų setų, o vienas setas būna laimimas tada, kai komanda surenka 25 taškus ir turi bent dviejų taškų persvarą prieš oponentus. Salės tinklinyje vieną komandą sudaro 6 žaidėjai, tuo tarpu paplūdimio tinklinis dažniausiai yra žaidžiamas su dviem žaidėjais. Paplūdimio tinklinyje setas yra žaidžiamas iki 21 taško, o rungtynes laimi pora, kuri pirma surenka du setus (laimi du kėlinius). Jeigu po dviejų setų rezultatas yra lygus, tuomet yra žaidžiamas papildomas trečiasis kėlinys iki 15 taškų.

Paplūdimio ir salės tinklinio taisyklės skiriasi, todėl pernelyg išsiplėsti nėra didelio reikalo. Visgi galime aptarti pagrindines nuostatas. Salės tinklinyje tašką galima laimėta tada, kai kamuolys atsimuša oponentų aikštelės pusėje, oponentai nesugeba permušti kamuolio per tinklą arba smūgiuoja į užribį arba atlieka daugiau nei tris kamuolio lietimus. Be abejo, taškus galima gauti ir už oponentų taisyklių pažeidimus (užminta linija padavimo metu; žaidimo metu paliestas tinklas, kamuolio pagavimas ir t.t.). Lengviausia taisykles išmokti žiūrint tinklinio varžybų tiesiogines transliacijas OlyBet ir Betsafe lažybų kontorose.

2. 🏐Tinklinio čempionatas, Čempionų lyga, Europos Taurė statymai

Tinklinio varžybos vyksta ištisus metus, o tai lošėjams leidžia atlikti statymus už tinklinio varžybų baigtis bet365 ir 1XBET lažybų bendrovėse bet kuriuo metų laiku. Didžiausias salės tinklinio turnyras yra FIVB vyrų ir moterų tinklinio čempionatas. Šių varžybų metu dėl nugalėtojų titulo varžosi geriausi įvairių valstybių žaidėjai, o šios kovos visuomet pritraukia šimtus žiūrovų prie televizoriaus ekranų. FIVB pasaulio čempionatas vyksta kas ketverius metus, o tame tarpe vyksta Europos ir Pasaulio taurės čempionatai. Be abejo, daug aistruolių dėmesio sulaukia ir Olimpinės žaidynės. Šio renginio metu visuomet vyksta atkaklios salės ir paplūdimio tinklinio kovos, o Betwinner platforma siūlo gerus tinklinio lažybų koeficientus.

Tarptautiniai turnyrai, kuriuose dalyvauja nacionalinės rinktinės yra vertos nemažai dėmesio, tačiau derėtų nepamiršti ir klubinių varžybų. Tiek moterų, tiek vyrų geriausios komandos kiekvienais metais varžosi tinklinio Čempionų lygoje, o šis turnyras yra laikomas vienu iš prestižiškiausių turnyrų visame pasaulyje. Tiesiogiai žiūrėti tinklinio Čempionų lygą galite bet365 platformoje, kurioje rasite ir didelę tinklinio statymų pasiūlą.

3. 🏐Tinklinio statymai internete

Kadangi jau prakalbome apie statymus, pats laikas pažiūrėti, kokie yra populiariausi lažybų pasirinkimai tinklinio pasaulyje. Daugiausiai tinklinio lažybų entuziastų lažinasi dėl rungtynių nugalėtojo. Tokie statymai yra labai paprasti ir dažniausiai yra dviejų baigčių - laimės viena arba kita komanda. Gerus koeficientus tokioms tinklinio lažyboms rasite 1XBET lažybų platformoje.

Šalia rungtynių nugalėtojo statymų visuomet rasite ir azijietiško pranašumo lažybų opcijas. Kadangi tinklinio varžybos vyksta iki trejų (iki dviejų paplūdimio varžybose) laimėtų setų, lažybų bendrovė Betsafe leidžia lažintis, kokiu pranašumu pasibaigs varžybos. Tokio tipo statymai yra vadinami azijietiško pranašumo statymais, o dažniausiai sutiksite -1.5 setų liniją. Toks statymas bus laimėtas tada, kai jūsų palaikoma komanda laimės rezultatu 3-0 arba 3-1. Jeigu atlikote priešingą statymą, jus tenkins visi kiti variantai (jūsų komandos pergalė bet kokiu rezultatu arba pralaimėjimas 2-3). Azijietiško pranašumo linijos yra siūlomos ir atskiriems setams. OlyBet lažybų gyvai sekcijoje galite lažintis, kokiu skirtumu pasibaigs pirmasis/antrasis/trečiasis rungtynių setai, o tai yra puiki alternatyva įprastoms tinklinio lažyboms internetu.

4. 🏐Tinklinio online transliacijos gyvai

Kaip ir kitose sporto šakose, tinklinyje taip pat rasite ir suminius statymus. Dažniausiai tokie statymai būna suminiai setų (kėlinių) arba pelnytų taškų. Perprasti tokias lažybų linijas yra ganėtinai paprasta, kadangi čia yra siūlomos labai aiškios baigtys (pvz.: atliekate statymą, kad bus sužaisti daugiau nei 3.5 setai. Statymas bus laimėtas, jeigu bus sužaisti bent 4 setai). Galima priminti, kad azijietiško pranašumo ir suminiuose statymuose galite rasti ir linijas be kablelio (pvz.: daugiau 4.0 setų). Tokie statymai yra identiški anksčiau minėtiems, tiesiog pataikius į nurodytą liniją (šiuo atveju 4 setai), jums bus grąžinti statymų pinigai, nesvarbu ar lažinotes, jog bus mažiau, ar daugiau setų rungtynėse. Lietuviškos lažybų svetainės OlyBet ir Betsafe siūlo ir daugiau tinklinio lažybų variantų online.

Bet365 lažybų platformoje galite rasti ir daugiau tinklinio lažybų variantų. Įprastai tai būna ilgalaikiai/išankstiniai statymai, o puikus to pavyzdys yra spėjimas, kuri komanda arba kurios šalies rinktinė laimės turnyrą. Geriausias būdas lažintis už tinklinį yra žiūrint tinklinio varžybų online livestreamus. Žiūrėti tiesiogines sporto transliacijas internetu galite 1XBET ir Betwinner lažybų kontorose.

Kur lažintis už tinklinio varžybas?

OlyBet
OlyBet
Bonusas Sportas
Įnešk 100€, atlik statymų už 200€! Pasidvigubink!
nuolaidos kodas
JBETLT
Betsafe
Betsafe
Bonusas Sportas
Iki €100 lažyboms + €30 nemokamų statymų + 100 nemokamų sukimų
1XBET
1XBET
Bonusas Sportas
Išskirtinė 100% premija iki €130
promo kodas
BCVIP
Bet365
Bet365
Bonusas Sportas
Premija iki 25€ Lažybų Kreditui naujiems Bet365 žaidėjams
Bonus code
BCODE
Betwinner
Betwinner
Bonusas Sportas
Pirmojo įnašo išskirtinė premija 100% iki 130€
promo kodas
BCVIP

5. 🏐Tinklinis: lažybos online

Prieš atlikdami tinklinio statymus turite susipažinti ne tik su sporto šakos taisyklėmis, tačiau ir domėtis komandų sudėtimis, naujienomis, pastarųjų rungtynių rezultatais ir kitomis mažomis detalėmis.

Tinklinio lažybos internete yra puiki pramoga, o dabar lažintis su gerais koeficientais galite bet365, 1XBET, Betwinner bei lietuviškose OlyBet ir Betsafe lažybų kontorose.

pakomentuok TinklinioLažybos
Komentarai (0)
Žaisk atsakingai