Žiemos Olimpinės Žaidynės 2022 Gyvai

pagal Nuolaidos Kodas
Žiemos Olimpinės Žaidynės 2022 Gyvai

Žiemos olimpinės žaidynės 2022 gyvai bus rodomos lietuviškose Betsafe, Cbet bei Optibet lažybų kontorose, o šiame tekste mes ne tik pažiūrėsime, kaip galima tiesiogiai žiūrėti Žiemos Olimpiadą, tačiau ir pasidalinsime aktualiausia informacija apie Pekino žiemos olimpinių žaidynių statymus. Betsafe lažybų ekspertai jau dabar prognozuoja, jog Norvegijos sportininkai laimės daugiausiai medalių, o už tokią baigtį siūlo vos 1.18 koeficientą.

1. Žiemos olimpiados transliacijos: kada ir kur?

Prieš kiek daugiau nei pusę metų vyko atidėtos Tokijo Vasaros Olimpinės žaidynės, o jau šių metų vasario 4-ąją dieną prasidės Kinijos miesto Pekino Žiemos Olimpiada 2022. Visas renginys tęsis net 16 dienų bei baigsis vasario 20-ąją dieną. Pekinas yra pirmasis miestas Olimpinių žaidynių istorijoje, kuriame buvo surengtos vasaros bei žiemos žaidynės. Nors Pekinas ir nėra tobuloje vietoje kalnų atžvilgiu, tačiau organizatoriai šią situaciją išsprendė sukurdami tris atskiras Olimpiados zonas: Pekino zoną, Yanjing zoną, Zhangjiakou zoną. Kiekviena zona veiks kaip atskiras Olimpinis kaimelis, kuriuose gyvens tam tikrų sporto šakų atstovai. Kalnai nuo Pekino yra daugiau nei dviejų valandų kelio automobiliu atstumu, todėl toks sprendimas yra tikrai įdomus. Sekti Pekino Žiemos Olimpiadą gyvai galėsite Cbet ir Optibet lošimų platformų lažybų gyvai sekcijose.

Tiesiogiai stebėti Žiemos Olimpines žaidynes 2022 bus galima ir per televiziją, tačiau reikia pažymėti vieną labai svarbų dalyką. Kaip ir praėjusią vasarą su Tokijo Olimpiada, taip ir su Pekino žaidynėmis - didžioji dalis transliacijų prasidės labai anksti ryte. Pekino laikas nuo Lietuvos laiko skiriasi net 6 valandomis (Lietuvos laikas + 6 valandos), todėl kai kurios transliacijos prasidės maždaug 3 ryto Lietuvos laiku. Visgi svarbu paminėti, kad svarbiausios varžybos vyks kiek vėliau, todėl žiūrėti Olimpiadą bus galima tikrai patogiai. Vasario 4-ąją dieną vyks Pekino Žiemos Olimpinių žaidynių atidarymo ceremonija. Nors dar oficialaus pradžios laiko nėra, tačiau manoma, kad jos vyks maždaug 14 valandą Lietuvos arba 20 valandą vietos laiku. Belieka tikėtis, kad atidarymo ceremonija bus labai įdomi ir pateisins lūkesčius.

2. Žiemos olimpinės žaidynės 2022: lažybos ir statymai

Lietuvos situacija Žiemos Olimpinėse žaidynėse nėra pernelyg gera. Straipsnio rašymo metu vos 6 Lietuvos sportininkai turi garantuotas vietas Olimpiadoje, o šansų įvykdyti normatyvus lieka vis mažiau. Labai realu, kad lietuviai Beijing Winter Olympics 2022 dalyvaus su 6 žmonių komanda. Du lietuviai varžysis mišrių porų dailiojo čiuožimo varžybose, tačiau dar nėra aišku, kuri pora atstovaus Lietuvą. Saulius Ambrulevičius ir Allison Reed demonstruoja pakankamai neblogus rezultatus, tačiau bėda yra labai paprasta - Allison Reed neturi Lietuvos pilietybės ir du paskutiniai bandymai gauti šį dokumentą išimties tvarką buvo nesėkmingi. Kitos keturios vietos yra skirtos kalnų bei lygumų slidinėjimui. Kiekvienoje rungtyne atitinkamai varžysis po vieną vyrą ir moterį. Žiūrėti Lietuvos pasirodymą Pekino Olimpiadoje gyvai galėsite lietuviškose Betsafe ir CBet lažybų bendrovėse.

Pekino žiemos Olimpinės žaidynės 2022. Laimės daugiausiai medalių. Top 3.
Paskutinis atnaujinimas: 1644493831

Sekti Žiemos Olimpiadą iš Pekino yra dar įdomiau, jeigu žinote ir suprantate kas vyksta. Per šį renginį iš viso bus surengtos net 15 skirtingų sporto šakų varžybos, o iš viso renginių skaičius sieks net 109. Taip yra dėl to, kad toje pačioje rungtyje gali vykti kelių tipų varžybos (pvz.: porų arba individualus dailusis čiuožimas ar skirtingų distancijų slidinėjimas). Taip pat galima išbandyti ir Optibet bei Cbet siūlomas Žiemos Olimpinių žaidynių 2022 lažybas, kurios padeda suprasti, kurie sportininkai yra favoritai. Lietuviai daugiausiai dėmesio skirdavo slidinėjimo, biatlono, ledo ritulio bei dailiojo čiuožimo transliacijoms, o jas taip pat galite rasti ir anksčiau minėtų lažybų bendrovių statymų gyvai sekcijose.

Dabar Betsafe lažybų ekspertai jau yra paskelbę išankstines prognozes ir, anot jų, geriausius šansus laimėti daugiausiai aukso medalių turi Norvegija. Koeficientas už tokią baigtį siekia 1.35, tuo tarpu antroje vietoje esančios Vokietijos šansai yra vertinami 3.5 lažybų rodikliu. Svarbu prisiminti, jog lažybos nėra tinkamas būdas spręsti finansines problemas, todėl lošti būtina atsakingai.

3. Pekino žiemos olimpiada 2022 online

Gaila, tačiau Pekino Žiemos Olimpinės žaidynės turi ir nemažą politinį prieskonį. Kinijos ir vakarų pasaulio santykiai žmogaus teisių bei įvairių ekonominių klausimų atžvilgiu yra labai skirtingi, todėl dalis valstybių jau paskelbė diplomatinį boikotą. Visgi Lietuvos sportininkai šiame renginyje dalyvaus, o Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas žurnalistams sakė, jog toks boikotas būtų daugiau simboliškas ir realių pokyčių neiššauktų. Belieka tikėtis, jog bent kuriam laikui Žiemos Olimpiada leis užmiršti politiką ir galėsime mėgautis kokybiškais sportininkų pasirodymais.

Nemanau, kad turėtume politizuoti šias temas, ypač jei reikėtų imtis veiksmų, kurie būtų tokie nereikšmingi ir simboliški. - E. Macronas, šaltinis: bbc, išversta iš anglų k.

3.1 🏅Kur vyks 2022 metų Žiemos Olimpinės žaidynės?

Šių metų Žiemos Olimpiada vyks Kinijoje. Nors žaidynės vadinasi Pekino miesto vardu, tačiau pats renginys bus suskirstytas į tris atskiras zonas, kuriose varžysis skirtingų sporto šakų sportininkai.

3.2 🏅Kas yra Pekino Žiemos Olimpiados 2022 favoritai?

Lažintis už lietuvių bei kitų sportininkų pasirodymus Žiemos Olimpiadoje 2022 galite lietuviškose lažybų kontorose, o ilgalaikes Olimpiados lažybų prognozes pateikę Betsafe ekspertai mano, kad daugiausiai medalių laimės Norvegijos atstovai ir atstovės.

3.3 🏅Kaip galima gyvai žiūrėti Žiemos Olimpiadą 2022?

Sekti Žiemos Olimpines Žaidynes 2022 gyvai galėsite lietuviškose Betsafe, Cbet ir Optibet lažybų kontorose, kurios savo klientams siūlo ne tik žiemos sporto online livestream paslaugą, tačiau ir leidžia lažintis dėl įvairiausių įvykių baigčių.

pakomentuok ŽiemosOlimpinėsŽaidynės2022Gyvai
Komentarai (0)
Žaisk atsakingai