NuolaidosKodas.net lt

Žirgų Lenktynės Gyvai

pagal Nuolaidos Kodas
Žirgų Lenktynės Gyvai

Žirgų lenktynės yra sparčiai populiarėjanti sporto lažybų dalis, o žirgų lenktynės gyvai bei kokybiškos lažybos jūsų laukia lietuviškose Betsafe, CBet ir OptiBet lažybų kontorose. Šiame straipsnyje sužinosite pačią svarbiausią informaciją apie žirgų lenktynes, tiesiogines transliacijas bei lažybas prieš lenktynių startą ir jų metu.

Pradėkime nuo to, jog žirgų lenktynės yra vienas iš seniausių užsiėmimų sporto lažybų sferoje. Dabar ši sporto šaka bei lažybų niša nėra tokia populiari, tačiau lyginant su praėjusiu dešimtmečiu žirgų lenktynes vis populiarėja. Bet kokio tipo lenktynės visuomet intriguoja žiūrovus, o užsienyje yra sudarytos geros sąlygos žiūrovams apsilankyti hipodromuose ir gyvai žiūrėti žirgų lenktynes. Žiūrovai gali vietoje lažintis už lenktynių nugalėtoja bei kitus statymus, o tai dar labiau padidina azartą. Visgi šiais laikais mėgautis minėtomis pramogomis galima net ir iš namų, kadangi lažybų bendrovės savo klientams siūlo tiesiogines žirgų lenktynių varžybų transliacijas, kurių online livestream galite žiūrėti net ir savo telefone ar planšetėje.

1. 🏇Sporto lažybos už žirgų lenktynes

Bet365 turi gilias žirgų lenktynių tradicijas, kadangi ši sporto šaka turėjo neįtikėtinai didelį populiarumą Jungtinėje Karalystėje. Natūralu, jog vietinis bukmekeris pasinaudojo galimybe išbandyti ir tokių lažybų nišą, o dabar bet365 yra viena iš geriausių lažybų kontorų visoje rinkoje, jeigu jus domina žirgų lenktynės gyvai. Skaitykite Bet365 statymų kontoros apžvalgą mūsų puslapyje. Svarbu pabrėžti ir dar vieną faktą, kuris nėra įprastas lažybose. Žirgų lenktynėse sutiksite daug mažiau live statymų. Kitaip sakant, lenktynių metu turėsite statymus atlikti labai greitai, arba jų tiesiog nebus, nes lenktynės įvyksta labai greitai. Sprinto lenktynės gali trukti trumpiau nei minutę, todėl dėl šios priežasties dalis lažybų kontorų savo klientams nesiūlo žirgų lenktynių statymų gyvai. Sužinoti, ar jūsų bukmekeris siūlo tokią paslaugą, galite apsilankę lažybų gyvai sekcijoje.

Betsafe platformoje bei kitose anksčiau minėtose lažybų svetainėse galite rasti žirgų lenktynių statymus, kurie būna pateikti prieš lenktynių pradžią. Tokio tipo lažybos yra labai paprastos ir jas perprasti yra labai lengva. Be abejo, šioje vietoje reikia priminti ir apie tai, kad prieš varžybas lošėjai ne visada žinos daugiau, nei žino bukmekeriai. Kitaip sakant, žirgų lenktynėse viskas priklauso nuo žirgo, oro bei trasos būklės. Tam tikrais atvejais lažybininkai turi daugiau informacijos apie žirgo sveikatos būklę, todėl dažnai būna verta susirinkti nemažą informacijos bagažą stebint pirmąsias kelias lenktynes tiesiogiai. Lažybos žirgų lenktynėse, ypatingai lažybų gyvai sekcijoje, turi būti atliekamos labai greitai, todėl jūs turite būti pasiruošę priimti sprendimus akimirksniu. Tai galite daryti live betting sekcijoje. Akivaizdu, kad tokio tipo lošimai neša nemažą riziką, todėl reikia prisiminti, kad lošti būtina atsakingai.

2. 🏆Statymai internetu dėl žirgų lenktynių

Žirgų lenktynėse yra ir daugiau įdomių bei svarbių niuansų. Prieš lažindamiesi ne tik turite sužinoti svarbiausią informaciją apie žirgus, jų būklę bei lenktyniavimo būdą, tačiau ir tinkamai įvertinti galimą strategiją. Dalis žirgų mėgsta išsiveržti į priekį nuo pat lenktynių pradžios, tačiau tokie žirgai turi nemažai problemų finišo metu prieš „finišuojančius“ žirgus, kurie spurtuoja pabaigoje. Net jeigu jūsų pasirinktas žirgas po pirmų 50 metrų nėra pirmas, tai nereiškia, kad jis nelaimės. Šiame sporte būtina tinkamai valdyti emocijas ir racionaliai įvertinti savo pasirinkimus.

Žirgų lenktynių lažybos pasižymi didele statymų įvairove, kadangi čia galima „kombinuoti“ įvairias baigtis. Populiariausias statymas, be abejo, yra lenktynių nugalėtojo. Po to galite atlikti „place“ statymą, kai spėjate, ar pasirinktas žirgas finišuos tarp pirmų dviejų vietų septynių žirgų lenktynėse. Taip pat galite išbandyti ir tikslių vietų spėjimą, kurie žirgai užims pirmą ir antrą vietas. Panaši situacija yra ir su trijų vietų statymais. Čia galite bandyti atspėti tris žirgus, kurie finišuos tarp pirmų trijų vietų atsitiktine tvarka arba bandyti pataikyti tvarką. Pastaruoju atveju tiek rizika, tiek ir koeficientas yra didesni. Beje, galite atlikti statymus ir dėl pirmų keturių vietų ir daugelį kitų. Daugiau apie žirgų lenktynių lažybas internetu galite sužinoti NuolaidosKodas tinklapyje. Čia yra pateikta ne tik įdomi žirgų lenktynių lažybų informacija, bet ir specialūs kodai lažyboms. Geriausius žirgų lenktynių lažybų koeficientus Lietuvoje galite rasti CBet, OptiBet ir Betsafe lažybų platformose.

3. 🖥️Žirgų lenktynės: tiesioginės online transliacijos

„Underdogai“ yra pakankamai svarbi žirgų lenktynių lažybų dalis, kadangi mažiau populiarūs žirgai tikrai gali nustebinti, ypatingai prie netipinių sąlygų. Pasirinkdami žirgų lenktynių lažybų pasirinkimus turite nesirinkti pačio mažiausio koeficiento, nes anksčiau ar vėliau rimtai „nudegsite“. Bet365 ir 1XBET lošimų svetainė savo klientams siūlo ganėtinai neblogus statistinius resursus prieš žirgų lenktynes, o jie padeda įvertinti, ar tikrai favoritas žirgas yra vertas tokio koeficiento ir priešingai - ar „underdogo“ koeficientas nėra pernelyg aukštas. Be abejo, daugiau apie 1XBET svetainę galite sužinoti perskaitę straipsnį mūsų puslapyje.

Žirgų lenktynės gyvai bei žirgų lenktynių lažybos su gerais koeficientais yra prieinamos Betsafe, CBet ir OptiBet lažybų platformose.

pakomentuok ŽirgųLenktynėsGyvai
Komentarai (0)
Žaisk atsakingai