NuolaidosKodas.net lt

1X2 Konkursas

pagal Nuolaidos Kodas
1X2 Konkursas

NuolaidosKodas tinklapyje jau dabar jūsų laukia 1X2 konkursas, kuriame galite laimėti realius piniginius prizus kiekvieną savaitę. Šiame konkurse dalyvauti galite visiškai nemokamai, o plačiau apie NuolaidosKodas 1X2 konkursą pakalbėsime jau visai netrukus.

1. 1X2 sporto žinių patikrinimo konkursas

Šis konkursas yra ne tik unikali pramoga sporto entuziastams, tačiau ir puikus būdas praleisti laiką bei net laimėti realius piniginius prizus. Kiekvieną dieną NuolaidosKodas tinklapyje galite rasti kelis sporto klausimus su koeficientais, kuriuos teisingai atsakę pretenduosite į 150 € siekiantį prizą. Šis prizas yra skiriamas vienai savaitei, todėl taip padidėja šansai prizą laimėti ir mažiau sėkmės turintiems lošėjams. Beje, šiame konkurse piniginius prizus galima laimėti ir už „dienos kuponą“, o dabar yra puiki proga susipažinti su 1X2 konkurso taisyklėmis bei kitomis ypatybėmis.

Prisijungti prie konkurso galima tik užsiregistravus NuolaidosKodas tinklapyje. Pats registracijos procesas yra labai paprastas ir trunka vos minutę, o kartais net trumpiau, kadangi registraciją galima užbaigti prisijungiant su savo socialinių tinklų paskyromis. Sėkmingai užsiregistravę galėsite spustelėti ant 1X2 konkurso ir čia dar kartą paspausti ant „prisijungti prie konkurso“ mygtuko. Dabar jūs dalyvaujate NuolaidosKodas 1X2 konkurse bei varžotės dėl 150 € prizinio fondo. 1X2 konkursas yra suskirstytas į atskirus turus, kurie trunka po savaitę - nuo pirmadienio iki sekmadienio. Savaitės pabaigoje rezultatai yra fiksuojami ir naujos savaitės pradžioje viskas prasideda nuo nulio. Nauji dienos klausimai yra kasdien skelbiami „mano prognozės“ skiltyje. Beje, mūsų puslapyje taip pat yra kitos skiltys, kuriose yra pateikti pvz sporto lažybų ar kazino kodai naujiems žaidėjams be depozito. Apie tai ir daugiau skaitykite mūsų portale.

2. 1X2 statymai - atspėk ir laimėk

1X2 konkursas išsiskiria labai paprasta ir įdomia taškų skaičiavimo sistema. Savo dienos klausimų anketoje turite pateikti spėjimus, o čia matysite ir įvykių koeficientus. Teisingo spėjimo atveju jūs gausite tiek taškų, koks buvo įvykio koeficientas. Neteisingo spėjimo atveju taškų negaunate, o administratorius rezultatus suveda per 72 valandas nuo paskutinio įvykio pabaigos datos. Vienas turas (savaitė) yra laikoma galiojančia, jeigu yra išspręsta bent 18 klausimų (spėjimų).

Apie 1X2 online konkurso prizinį fondą jau šiek tiek užsiminėme, tačiau dabar yra puiki proga apie tai pakalbėti kiek plačiau. Kiekvieną savaitę geriausi tipsteriai pasidalins 150 €. Šis prizinis fondas yra skirstomas į dvi dalis - 115€ atitenka geriausiems savaitės lažybų ekspertams ir 35€ keliauja į „Dienos kupono“ prizinį fondą. Kitaip sakant, kiekvieną dieną geriausiai pasirodęs tipsteris laimės 5€ vertės prizą. Prieš tai minėti 115€ yra išdalinami 7 žaidėjams. Pirmąją vietą laimėjęs konkurso dalyvis gaus 50€, antrąją - 25€, trečiąją - 15€, ketvirtąją - 10€, o likusios trys vietos gaus po 5€. Verta pažymėti ir tai, kad lygiųjų atveju prizas yra dalinamas, o mažiausia suma, kurią gali gauti tipsteris, yra 1€. Jeigu jūs laimėsite 0.2€, jūsų prizas bus suapvalintas iki 1€. Beje, dienos prizas bus duodamas tik tada, kai jūsų dienos kupone bus bent 4 įvykiai.

3. Sporto rungtynių spėlionė

Piniginis 1X2 konkurso prizas yra tikrai vertas jūsų dėmesio, o dabar dar galima užsiminti ir apie tai, kaip galėsite atsiimti šiuos prizus. Savo paskyros nustatymuose turite nurodyti galiojantį PayPal adresą, į kurį vėliau bus pervestas laimėjimas. Vienas žaidėjas gali turėti tik vieną NuolaidosKodas tinklapio paskyrą, o priešingu atveju jis bus užblokuojamas ir laimėjimas nebus išmokamas. Ta pati situacija galioja ir su PayPal adresais, kadangi vienas adresas gali būti priskirtas tik vienam konkurso dalyviui.

Galima pažymėti ir tai, kad šis NuolaidosKodas 1X2 internetinis konkursas su realiais piniginiais prizais neturi geografinių apribojimų ir yra atviras visų šalių piliečiams. Be abejo, prieš dalyvaudami šiame konkurse turite įdėmiai perskaityti žaidimo reglamentą, o taip pat galima paminėti ir tai, kad administratorius turi teisę bet kada panaikinti spėjimus ar rezultatus, jeigu yra aptinkamas tyčinis piktnaudžiavimas.

4. Nemokamas lažybų konkursas

Internete nėra lengva rasti sporto konkursų, kuriose kiekvieną dieną galite laimėti realius piniginius prizus. Negana to, šis NuolaidosKodas 1X2 spėjimų konkursas, kuriame dažniausiai yra pateikiami futbolo rungtynių įvykiai, yra visiškai nemokamas, o geriausi konkurso dalyviai kiekvieną savaitę išsidalina 150 € prizinį fondą. O jeigu esate futbolo fanas, be abejo jus sudomins ir Global Leagues lažybų konkursas, kuriame taip pat galite dalyvauti nemokamai būdami mūsų portalo nariu. Dalyvauti šiame konkurse gali visi registruoti NuolaidosKodas tinklapio nariai. Beje, šioje platformoje galite rasti ne tik nemokamą sporto spėjimų konkursą, tačiau ir daugiau sporto lažyboms naudingos informacijos. Čia jūs rasite įvairių lažybų bendrovių apžvalgas, naujausius promo kodus bei dar daugiau naudingo turinio.

Prisijunk prie 1X2 spėjimo konkurso jau dabar!

1X2 konkursas dabar jau pritraukė nemažą dalyvių skaičių, tačiau jis dar nėra toks didelis, kad net ir paprasčiausias lošėjas neturėtų šansų laimėti realius piniginius prizus. Pateikti spėjimus trunka kiek mažiau nei minutę, o tokia laiko investicija yra tikrai verta tavo dėmesio, kadangi 1X2 konkursas suteikia unikalią galimybę kiekvieną savaitę laimėti 150 € siekiančio prizinio fondo dalį. Sporto lažybos vyksta tokiu pačiu principu, jeigu jus domina statymai iš pinigų, būtinai patikrinkite mūsų straipsnį apie geriausias lažybų bendroves startui.

5. 1X2 statymų konkursas - D.U.K.

5.1 ❓Kaip galiu prisijungti prie 1X2 konkurso online?

Jums užtenka susikurti NuolaidosKodas platformos paskyrą bei spustelėti „prisijungti prie konkurso“ mygtuką.

5.2 ❓Koks yra 1X2 konkurso prizinis fondas?

Kiekvieną savaitę (turą) žaidėjai išsidalina 150 € prizinį fondą. 115 € keliauja geriausiai pasirodžiusiems tipsteriams, o likusi suma yra išdalinami „dienos kupono“ nugalėtojams.

5.3 ❓Kur bus pervestas laimėjimas?

1X2 konkurso laimėtojai prizus gaus į PayPal sąskaitas, kurias reikia nurodyti savo profilyje.

5.4 ❓Kiek laiko trunka 1X2 konkursas?

1X2 konkursas neturi galiojimo laiko, vyksta iki atšaukimo.

pakomentuok 1x2Konkursas
Komentarai (0)
Žaisk atsakingai