NuolaidosKodas.net lt

Statymų Šakutės

pagal Nuolaidos Kodas
Statymų Šakutės

Lažybose yra nemažai strategijų, kurios gali pasiteisinti, o statymų šakutės Betsafe ir kitose lažybų kontorose yra viena iš tokių strategijų. Statymų šakutės yra ganėtinai paprasta matematinė strategija lažybose, o būtent apie tai mes pakalbėsime šiame straipsnyje.

1. 📣 Lažybų arbitražai

Lažybų arbitražai ir statymų šakutės yra vienas ir tas pats reiškinys lažybų pasaulyje. Galbūt pavadinimas skamba kiek sudėtingai, tačiau iš tiesų tai yra labai paprasta strategija, kuri yra naudojama ne tik lažybose, tačiau ir įvairiose kitose rinkose bei sferose.

Lažybų šakutės susideda iš dviejų priešingų statymų, kurių koeficientai ir tinkamas statytos sumos paskirstymas garantuoja pelną. Be abejo, jeigu ši sporto lažybų strategija būtų tokia paprasta ir lengvai randama, didžioji dalis online lažybų platformų jau nebeveiktų.

Pažiūrėkime į paprastą pavyzdį, kuris padės greičiau ir lengviau suprasti statymų šakučių principą. Sakykime, jog vyksta teniso varžybos, kuriose varžosis žaidėjas A ir B. Betsafe lažybų kontoroje už žaidėjo A pergalę yra siūlomas 1.60 koeficientas, tuo tarpu 7Bet už žaidėjo B pergalę siūlo 2.90 koeficientą. Tokioje situacijoje galima pasinaudoti paprastomis matematinėmis formulėmis. Sakykime, jog turime 100€, todėl garantuotam pelnui statymų sumas turime paskirstyti taip: 64.44€ už žaidėjo A pergalę Betsafe lažybų platformoje su 1.60 koeficientu ir 35.56€ už žaidėjo B pergalę7Bet lažybų kontoroje su 2.90 koeficientu. Tokiu atveju nėra svarbu, kuris žaidėjas pasieks pergalę - abiejose situacijose atgautume 103.11€, o mūsų investicinė grąža būtų lygi 3.11%.

2. 📣 Sporto lažybų šakutės

Statymų šakutės yra galimos ir kitų sporto šakų statymuose. Daugelis sporto rungčių turi dviejų baigčių statymus - laimės vieni arba kiti, tačiau tokios sporto rungtys kaip futbolas, ledo ritulys ir kitos turi net tris baigtis (papildomai atsiranda lygiųjų galimybė). Nors su trimis baigtimis matematiniai skaičiavimai atrodo labiau komplikuoti, tačiau taip tikrai nėra. Jeigu jūs nesate linkę rankiniu būdu skaičiuoti šias matematines sistemas, visuomet galite pasinaudoti internete esančiais online statymų šakučių skaičiuotuvais.

Esant trijų galimų baigčių statymams jums gali prireikti net trijų skirtingų lažybų bendrovių. Tai galime iliustruoti paprastu pavyzdžiu. Sakykime, jog vyksta futbolo varžybos, turite 100€ ir lošimų platformoje už komandos A pergalę randate 3.00 koeficientą, Betsafe už lygiąsias siūlo 3.50, tuo tarpu 7Bet futbolo lažybų ekspertai už B komandos pergalę siūlo 2.80 koeficientą. Padarę matematinius skaičiavimus žinome, jog mums reikia atlikti 34.15€ statymą už A komandos pergalę, 29.27€ statymą už lygiąsias ir 36.59€ statymą už B komandos pergalę. Visais atvejais atgautume 102.44€, o mūsų investicinė grąža būtų lygi 2.44%.

3. 📣 Šakutės statymuose

Statymų šakutės online nėra randamos dažnai, kadangi lažybininkai puikiai žino apie šią strategiją ir sparčiai keičia savo lažybų pasiūlymus. Rinkos pokyčiai sporto lažybose dabar vyksta dažnai, o dažniausiai arbitražo galimybes rasite mažiau populiariose lygose bei sporto šakose, kuriose lažybininkai rankiniu būdu turi pakeisti koeficientus. Statymų šakutes galima sudaryti iš įvairių lažybų kontorų statymų pasiūlos, o geresnes pelno galimybes turėsite tada, kai turėsite lošimų sąskaitas Betsafe ir 7Bet lažybų kontorose. Daugiau apie kiekvieną iš šių lažybų platformų sužinosite NuolaidosKodas tinklapyje, kuriame taip pat rasite aktualią informaciją apie naujokų registracijos pasiūlymus.

Be abejo, prieš bandydami savo laimę su statymų šakutėmis turite ir žinoti galimas rizikas. Natūralu, jog lažybų kontoros nėra didelės tokių strategijų entuziastės - tokiu būdu yra pažeidžiamas jų verslo modelis, kadangi ne jie, bet iš jų yra uždirbami pinigai. Kai kurių lažybų kontorų lažybų reglamente galite rasti specialius intarpus, kurie draudžia tokio tipo lažybas. Prieš lošdami privalote susipažinti su lažybų reglamentu ir lošti atsakingai.

4. 📣 Garantuoto pelno lažybos

Taip pat svarbu įvertinti ir savo biudžeto bei pinigų paskirstymo subtilybes. Jeigu turite sąskaitas įvairiose lažybų kontorose, jums reikia turėti pakankamai lėšų kiekvienoje sąskaitoje. Atliekant papildomus sąskaitos papildymus ar išmokas galite susidurti su mokesčiais, kurie bendrame kontekste tikrai gali sugadinti jūsų strategijos veiksmingumą. Tam tikroms šakutėms gali prireikti didesnių sumų, kitoms mažesnių. Šioje vietoje taip pat būtina atkreipti dėmesį į lažybų limitus. Tam tikrose lažybų kontorose atlikdami statymų šakutes galite susidurti su tokia problema, jog negalėsite atlikti reikalingos sumos statymo. Dažniausiai prieš atlikdami statymą matysite maksimalaus statymo dydį, todėl galėsite atitinkamai sureguliuoti ir kitų statymų dydžius. Svarbu prisiminti, kad šiuos dalykus turite patikrinti prieš atlikdami pirmąjį statymą.

Statymų šakutės internetu nėra lengvas uždarbio būdas, kadangi tokio tipo statymų nėra daug. Dažniausiai jums reikės ir nemažai sėkmės, jog tokią galimybę rastumėte. Visgi geriausius koeficientus sporto lažyboms bei potencialias statymų šakutes rasite lietuviškose Betsafe ir 7Bet lažybų kontorose.

pakomentuok StatymųŠakutės
Komentarai (2)
Hisitent
Hisitent virš 2 metų atgal
Internete galima rasti ir nemokamų arbitražo sekimo svetainių, kur matysite gerus koeficientus. Worth a try.
Žaisk atsakingai