Beisbolo Lažybos

pagal NuolaidosKodas by NuolaidosKodas
Beisbolo Lažybos

Beisbolo lažybos skiriasi nuo krepšinio, futbolo ar teniso lažybų, tačiau šis skirtumas sudaro puikią terpę beisbolo lažyboms populiarėti visame pasaulyje. Lažintis už beisbolo varžybų baigtis galima bet365 lažybų kontoroje, o žiūrėti beisbolo transliacijas dabar yra labai nesudėtinga. Šiame straipsnyje pažiūrėsime, kaip galite atlikti gerus beisbolo statymus, kokios beisbolo lažybos yra populiariausios, kokie yra svarbiausi turnyrai bei gale pakalbėsime apie online beisbolo transliacijas.

1. ⚾ Beisbolo žaidimas Lietuvoje: statymai

Beisbolo lažybų populiarumas pradėjo augti labai sparčiai, ypatingai pastaruoju metu. Bene daugiausiai prie to prisidėjo internete atsiradusios beisbolo transliacijos, lažybų bendrovių optimizavimas nuotolinėms lažyboms bei puikus didžiausios beisbolo lygos MLB sezono tvarkaraštis. Didžioji dalis svarbiausių MLB kovų vyksta balandžio - spalio mėnesiais, o šiuo laikotarpiu tai yra bene vienintelė sporto šaka, dėl kurios baigčių gali lažintis sporto lažybų entuziastai.

Pats beisbolo žaidimas Lietuvoje turi ganėtinai senas tradicijas, tačiau ši sporto šaka neprigijo kaip realus konkurentas futbolui, krepšiniui ar tinkliniui. Nors lietuviška beisbolo kultūra yra sąlyginai maža, tačiau Amerikoje beisbolas surenka dešimtis tūkstančių aistruolių į stadionus kone kiekvienų varžybų metu. Jeigu nesate susipažinę su beisbolo specifika, tai šis sportas yra komandinis žaidimas, kurio tikslas yra surinkti daugiau taškų nei priešininkai. Žaidimas yra žaidžiamas 125 metrų ilgio ir 75 metrų pločio aikštėje, o kiekvieną komandą atstovauja po 9 žaidėjus. Labai paprastai sakant, taškus galima laimėti už komandos nario pilnai apibėgtą kvadratą, kai kamuoliukas būna atmušamas. Verta pažymėti, kad varžybas sudaro 9 kėliniai, o pulti visuomet pradeda svečių komanda. Kadangi rungtynės yra rengiamos lauke, varžybos gali būti nutrauktos dėl blogų oro sąlygų.

2. ⚾ MLB varžybos: online lažybos

Daugiausiai dėmesio beisbolas sulaukia JAV, Kuboje, Japonijoje, Pietų Korėjoje, Meksikoje ir kitose aplinkinėse šalyse. Būtent šių šalių čempionatų statymus rasite 1XBET ir Betwinner lažybų platformose, tačiau daugiausiai dėmesio galima skirti MLB beisbolo lažyboms.

MLB rungtyniauja geriausi pasaulio beisbolo žaidėjai, o pati lyga sirgaliams dovanoja neįtikėtinai didelį skaičių rungtynių. Įprastame MLB sezone vyksta 162 rungtynės (vienos komandos), o lygoje iš viso dalyvauja 30 komandų. Po reguliaraus sezono vyksta „World Series“ rungtynės, kuriose dėl čempionų titulo varžosi Amerikos lygos ir Nacionalinės lygos nugalėtojai. Būtent tokius išankstinius MLB čempionų statymus galite rasti bet365, Betwinner ir 1XBET lažybų platformose. Beje, daugiau apie šias kontoras ir jų siūlomus bonusus naujiems klientams galite skaityti mūsų straipsnyje apie geriausias lažybų bendroves.

Beisbolo statymai pernelyg nesiskiria nuo kitų sporto šakų statymų, tačiau šiame sporte didelę rolę vaidina statistiniai duomenys. MLB arba tiesiog beisbolas yra labai artimas susijęs su statistika. Šiais laikais internete galima rasti galybę duomenų, kurie padeda analizuoti ne tik komandų įžaidėjų (angl. pitchers), tačiau ir kitų narių statistinius rodiklius. Juos galima filtruoti pagal oro sąlygas, paeiliui vykstančias (angl. back-to-back) rungtynes ir taip toliau. Kitaip sakant, beisbolo lažybose labai svarbu domėtis statistika, kadangi būtent ji gali parodyti nemažai vertingos informacijos.

3. ⚾ Beisbolo transliacijos gyvai

Pagrindinis pasirinkimas beisbolo lažybose yra rungtynių nugalėtojo spėjimas (angl. money line). Toks statymas yra dažnas pasirinkimas dėl to, jog rungtynių baigtį gali nulemti vienas kamuolio padavimas (angl. inning) ir pranašumo statymai gali prarasti savo esmę. Galima pažymėti ir tai, kad beisbole (MLB) nebus didelių favoritų, todėl rungtynių nugalėtojo koeficientai dažnai suksis panašiame lygyje. Gerus beisbolo lažybų pasiūlymus rasite lietuviškose OlyBet ir Betsafe lažybų platformose. Be abejo, svarbu prisiminti, kad mažesnis koeficientas nėra pergalės garantas, todėl lošti būtina atsakingai, o apie šias lietuviškas lažybų bendroves galite daugiau sužinoti kitame mūsų straipsnyje.

Nors apie pranašumo statymus jau trumpai kalbėjome ir tas pokalbis nebuvo pernelyg pozityvus, tačiau azijietiško pranašumo statymai visvien egzistuoja beisbolo lažybose. Dažniausiai sutiksite -1.5 taškų liniją, kuri geriausiai išlygina pranašumus tarp komandų. Perprasti šią liniją yra nesudėtinga, o statymas bus laimėtas tada, kai jūsų palaikoma komanda pasieks pergalę 2 arba daugiau taškų skirtumu. Priešingu atveju, jeigu statėte ant +1.5 azijietiško pranašumo, statymas bus laimėtas, jeigu komanda laimės arba nepralaimės daugiau nei vieno taško skirtumu. Daugiau azijietiško pranašumo statymų linijų rasite bet365 ir Betwinner lažybų platformose.

Įdomu, jog beisbolo statymai išsiskiria ir tuo, kad čia dažniausiai nerasite suminių taškų statymų. Tai nėra atsitiktinis dalykas, kadangi beisbole nėra garantijos, kad bus sužaisti visi kėliniai. Tam įtakos gali turėti ir oro sąlygos. Visgi suminių statymų nebuvimas nėra didelė problema. Beisbolo lažybos yra prieinamos ir realiu laiku, kai stebite beisbolo online livestreamus Betsafe arba OlyBet lažybų kontorose. Tiesioginių transliacijų metu galite matyti nemažai svarbių detalių, kurios gali vėliau padėti sėkmingai lažintis.

NK išskirtinis
Premija su NuolaidosKodas
Išskirtinė 100% premija iki €130
Standartinė premija 1XBET
100 % premija iki €100

4. ⚾ Beisbolas statymai internete

Kadangi prakalbome apie mažas detales, jus gali sudominti ir nemokamos beisbolo lažybų prognozės bei statymų analizės. Tokią paslaugą galite rasti tinklapiuose, kuriuose patyrę tipsteriai dalinasi savo lažybų patarimais. Galima priminti ir tai, kad NuolaidosKodas tinklapyje galite rasti specialius 1XBET, bet365 ir kitų lažybų kontorų premijų kodus, kurie leis pradėti lažybas su papildomomis lėšomis.

Beisbolo lažybas internetu galite išbandyti užsienio bet365, Betwinner ir 1XBET bei lietuviškose OlyBet ir Betsafe lošimų platformose. Beisbolo lažybos internetu užsienyje sparčiai populiarėja, tuo tarpu vis daugiau lietuvių pradeda pažindintis su šiuo sportu.

pakomentuok BeisboloLažybos
Komentarai (0)
Žaisk atsakingai