NuolaidosKodas.net lt

Snukeris Tiesiogiai

pagal Nuolaidos Kodas
Snukeris Tiesiogiai

Snukeris tiesiogiai bei lažybų už šį sportą populiarumas po truputį pasiekia naujas aukštumas, o tokį dėmesio protrūkį galima paaiškinti ne tik padidėjusiu žiniasklaidos dėmesiu, tačiau ir gerais lažybininkų pasiūlymais. Lažintis už snukerio varžybų ir didžiausių turnyrų baigtis bei stebėti snukerio transliacija nemokamai galima 7Bet lošimų platformoje.

1. Snukerio transliacijos gyvai

Prieš apžvelgdami snukerio transliacijų ir lažybų pasirinkimus bei svarbiausius renginius turime trumpai prisiminti, kas yra snukeris ir kaip šis sportas yra žaidžiamas. Snukeris - viena iš biliardo rūšių, kuri yra kilusi iš Anglijos. Snukeris nuo biliardo skiriasi tuo, kad šis žaidimas yra žaidžiamas su vienu baltu, 15 raudonų, vienu geltonu, žaliu, rudu, mėlynu, rožiniu ir juodu kamuoliukais. Kiekvienos spalvos įmuštas kamuoliukas duoda skirtingą taškų skaičių, o partiją laimi tas žaidėjas, kuris surenka daugiau taškų.

Kiekviename turnyre būna numatytas laimėtų partijų skaičius, kurį pasiekęs žaidėjas laimi mačą. Beje, nors ir žaidimo ištakos Jungtinėje Karalystėje, tačiau dabar ši sporto šaka sparčiai populiarėja tolimuosiuose rytuose - Kinijoje.

Daugiausiai aukšto lygio snukerio žaidėjų yra kilę iš Anglijos, Škotijos, Velso ir Airijos, tačiau Kinijos žaidėjų antplūdis pridėjo dar daugiau konkurencijos. Kiekvienais metais vyksta daug įdomių ir didelius piniginius prizus turinčių turnyrų.

Pagrindinis ir svarbiausias yra kasmetinis Pasaulio čempionatas, kuris vyksta Šefilde, „The Crucible Theatre“ arenoje. Šis Pasaulio čempionatas sudaro „didįjį“ snukerio varžybų trejetą, į kurį taip pat patenka žiemą rengiamas Jungtinės Karalystės snukerio čempionatas bei po kiek daugiau nei mėnesio vykstantis „Masters“ turnyras, kuriame dėl titulo kovoja 16 geriausių pasaulio snukerio žaidėjų.

Snukerio tiesioginės transliacijos

7Bet
7Bet
Pasiūlymas Sportas
Patikrinti lažybų pasiūlymą

Be šių turnyrų galima rasti ir mažesnės svarbos varžybų, kurios vyksta Vokietijoje, Velse ir net Kinijoje. Negana to, per metus vyksta maždaug 13 vidutinio lygio turnyrų visame pasaulyje, kuriuose geriausi žaidėjai renkasi turnyrinės lentelės taškus. Atlikti lažybas ir žiūrėti tiesiogines snukerio transliacijas galite 7Bet lažybų kontorosj. Čia rasite ir daugiau kitų sporto rungtynių tiesiogiai, kadangi lietuviški lažybų portalai nėra blokuojami Lietuvos gyventojams, stebėti sportą gyvai yra ypač patogu.

Sugrįžkime prie Pasaulio čempionato. Šis turnyras trunka net 17 dienų, o sportininkai tarpusavyje varžosi „geriausias iš 19 freimų“ (angl. „best of 19 frames“) formato varžybose. Finale situacija yra kiek kitokia, kadangi šias varžybas tiesiogiai žiūri šimtai tūkstančių aistruolių iš viso pasaulio, todėl finalas yra žaidžiamas „geriausias iš 35 freimų“ (angl. „best of 35 frames“) formatu.

Be snukerio transliacijų, lažybų platformose galėsite rasti čempiono statymus, galimybę lažintis dėl snukerio varžybų baigčių „lažybų gyvai“ sekcijoje. Beje, šioje sekcijoje rasite ir daugiau puikių sporto statymų pasiūlymų, už kuriuos galėsite lažintis gyvai.

2. Statymai ir lažybos už snukerį

Kadangi jau prakalbome apie lažybas, galima pasakyti, kad snukerio statymai yra paprasti. Atlikti snukerio statymus galima 7Bet lažybų platformoje. Čia jūsų lauks didelė snukerio koeficientų pasiūlą. Įdomu, jog 7Bet leidžia lažintis dėl didžiųjų turnyrų nugalėtojų bei kitų ilgalaikių statymų baigčių. Taip pat, čia jūsų lauks ir rungtynių nugalėtojo, azijietiški freimų pranašumo bei suminiai freimų statymai.

Rungtynių nugalėtojo lažybos snukeryje yra labai paprastos - jūs spėjate, kuris sportininkas laimės varžybas. Be abejo, prieš bet kokių varžybų pradžią jūs turite ne tik pasidomėti abiejų sportininkų rezultatais, forma ir galimybėmis, tačiau ir sužinoti, kiek freimų (partijų) reikia laimėti, jog būtų pasiekta pergalė. Galiausiai, jums tereikia pasirinkti snukerio žaidėją, kurį palaikysite ir atlikti statymą. Tokie statymai būna dviejų baigčių, o juos galite atlikti 7Bet lažybų kontoroje.

Jeigu nuspręsite užsiregistruoti vienoje iš anksčiau išvardintų lažybų bendrovių, būtinai patikrinkite mūsų apžvalgas, kuriose yra plačiai aprašyti kontorų pasiūlymai bei yra pateikti įvairūs kodai naujiems lažybų bendrovių klientams, kad statymų startas būtų dar įdomesnis. Jeigu jau esate šių bendrovių klientas, jus gali sudominti bonus kodai esamiems lošėjams. Skaitykite straipsnį.

Šalia rungtynių nugalėtojo lažybų galima rasti ir azijietiško pranašumo statymų pasiūlą. Dažnai azijietiško pranašumo statymai yra tiesiog vadinami freimų pranašumais (angl. „frame handicap“), o atlikdami tokį statymą jūs spėjate, kokia persvara baigsis varžybos. Jeigu pasirinkote, kad jūsų palaikomas žaidėjas laimės su -2.5 freimų persvara, statymas bus laimėtas, jeigu prieš tai minėtas žaidėjas turės bent trijų freimų pranašumą.

Jeigu atlikote priešingą +2.5 freimų statymą, jūsų lažybos bus sėkmingos, jeigu jūsų sportininkas laimės bet kokiu rezultatu arba pralaimės ne didesniu nei dviejų freimų skirtumu. Daugiau snukerio statymų bei online lažybų pasiūlymų galite rasti 7Bet platformoje, kurioje galėsite žiūrėti ir snukerio varžybas gyvai.

3. Lažintis už snukerį online

Paskutinis statymų tipas, kurį rasite net ir mažesnio populiarumo snukerio varžybose, yra suminis freimų statymas. Tokių lažybų matematika yra paprasta - jūs spėjate, kiek bus sužaista freimų. Lažybininkų siūlomos linijos priklauso nuo to, kiek freimų reikia pasiekti pergalei (skirtingi turnyrai, skirtingos taisyklės), todėl dar kartą primename, kad prieš lažindamiesi turite žinoti šią informaciją. Kai radote pakankamai informacijos, galite atlikti suminius snukerio statymus.

Jeigu spėjate, kad bus sužaista daugiau freimų - statymas bus laimėtas, jeigu rungtynėse bus sužaista daugiau, nei statyme nurodyta, freimų. Priešingu atveju, jeigu lažinotes, kad bus sužaista mažiau, reikia tikėtis priešingo rezultato. Svarbu prisiminti, kad lošti būtina atsakingai.

Snukeris tiesiogiai ir jo statymai internete sparčiai populiarėja, o atlikti snukerio lažybas galite 7Bet lošimų platformoje.

pakomentuok SnukerisTiesiogiai
Komentarai (0)
Žaisk atsakingai