NuolaidosKodas.net lt

Bokso Lažybos

pagal Nuolaidos Kodas iš
Bokso Lažybos

Šiais laikais sporto aistruoliai gali stebėti įvairiausias sporto šakas, tačiau bokso entuziastų skaičius ne tik nesumažėjo, tačiau ir nuolatos auga, o tą puikiai patvirtina populiarėjančios bokso lažybos internetu. Lažintis dėl bokso kovų baigčių galite 7Bet lažybų platformoje, kur taip pat galite tiesiogiai žiūrėti boksą online. Šiame straipsnyje aptarsime svarbiausius bokso lažybų pasirinkimus bei kitą aktualią informaciją apie sporto statymus. Be to, mūsų puslapyje rasite kur kas daugiau įvairių sporto lažybų apžvalgų bei kodų, reikalingų gauti naujoko pasiūlymą lošimo bendrovėse.

1. Statymai už boksą internete

Profesionalaus bokso istorija yra labai spalvinga ir puikiai atspindi net kelis skirtingus laikotarpius sporto istorijoje. Įdomu, jog bokso lažybos buvo vienas populiariausių užsiėmimų XX amžiaus pradžioje, tačiau lažybos dėl bokso varžybų baigčių yra populiarios ir šiais laikais. Boksas yra kovinis sportas, kuriame svarbiausias elementas yra smūgiai rankomis. Veiksmas vyksta keturkampio formos ringe, kuris yra apjuostas elastingomis guminėmis juostomis. Nors dabar sportininkai kovoja su pirštinėmis ir naudoja dantų apsaugas, tačiau bokso istorijoje pasitaikė ne tik istorijų, kai sportininkai prarasdavo dantis, tačiau ir fatališkų baigčių dėl patirtų sužalojimų. Dėl agresyvios ir adrenalino kupinos prigimties boksas yra labiausiai žiūrimas kovinis sportas pasaulyje.

Aukščiausio lygio boksininkai uždirba labai „apvalias“ sumas už kiekvieną kovą, o pats bokso marketingas labai primena UFC daromą šou. Prieš penketą metų pramoginės kovos, kurios yra geriau žinomos pinigų kovų (angl. money fight) vardu, beveik nevykdavo, tačiau augantis UFC populiarumas privertė ir boksininkus imtis veiksmų. Dabar svarbiausios Saul Alvarezo, Vasyl Lomachenko, Deontay Wilder ar Tyson Fury kovos būna reklamuojamos metai prieš renginio pradžia, atletai dalyvauja įvairiuose šou bei rengia spaudos konferencijas. Žiūrovai mėgsta tokias pramogas, todėl nenuostabu, kad profesionalių boksininkų atlygis pastaraisiais metais ženkliai išaugo. Žiūrėti bokso transliacijas bei atlikti lažybas gyvai galite 7Bet lažybų platformoje, o skaityti apie boksą ir UFC kovų transliacijas mūsų puslapyje.

2. Bokso kovos gyvai

Profesionalus boksas nuo mėgėjiško bokso skiriasi tuo, kad profesionalai negali naudoti galvos apsaugų. Įprasta kova gali trukti visus 12 raundų (kiekvienas trunka po 90 sekundžių), o kovos pabaigą gali nulemti nokautas arba pergalė teisėjų sprendimu. Bokse iš viso yra pripažįstama net 17 skirtingų svorio klasių, o tarpusavyje sportininkai kovoja tik iš tos pačios kategorijos. Bokse leidžiami smūgiai rankomis į galvą arba liemens sritį, o smūgiai žemiau juostos arba su galva nėra leidžiami.

Bokso pasaulyje yra labai keista situacija, kadangi titulus dalina net keturios skirtingos organizacijos - WBA („World Boxing Association“), WCO („World Boxing Council“), IBF („International Boxing Federation“) ir WBO („World Boxing Organization“). Dėl šios priežasties identiškos svorio kategorijos čempiono diržą gali turėti net keli kovotojai. Vis dėlto, daugiausiai pripažinimo turi seniausia WBA organizacija. Verta pažymėti, kad kovotojas, kuris laimi čempiono diržus visose keturiose organizacijose, yra pripažįstamas „nenuginčijamu“ čempionu. Boksas neturi kasmetinių didelių renginių, tačiau visuomet vyksta individualios kovos arba renginiai, kurių metu vyksta varžybos dėl įvairių titulų. Mažesnio rango bokso varžybų transliacijas galite tiesiogiai žiūrėti 7Bet lažybų platformoje.

3. Bokso online statymai

Pats laikas pakalbėti apie populiariausias bokso lažybas ir statymus. Nuo pat XX amžiaus laikų aistruoliai labiausiai lažindavosi dėl to, kuris sportininkas triumfuos kovoje. Tendencijos nepasikeitė, o dabar lažybų kontorose visuomet rasite bokso kovos nugalėtojo statymus. Tokie statymai būna dviejų arba trijų baigčių. Jeigu statymas dviejų baigčių, jūs lažinates, kuris atletas laimės bei lygiųjų atveju atgaunate pinigus. Jeigu statymas yra trijų baigčių, jūs taip pat galite spėti, ar rungtynės baigsis lygiosiomis, o lygiųjų atveju (jeigu statėte už kažkurio sportininko pergale) statymo sumos neatgautumėte.

Bokse, kaip ir UFC, nėra azijietiško pranašumo statymų, todėl antras populiariausias bokso lažybų pasirinkimas online yra raundų suminis statymas. Kaip ir kitose sporto šakose, čia jūs lažinates, kiek raundų truks kova. Daugiausiai kova gali trukti 12 raundų, tačiau priklausomai nuo atletų lygių skirtumo, linija gali siekti nuo poros iki net dešimties ar daugiau raundų. Suminius bokso raundų statymus su gerais koeficientais rasite 7Bet lažybų kontoroje.

7Bet siūlo ir daugiau bokso lažybų variantų. Čia rasite ir „pergalės variantų“ statymą, kuris leidžia spėti, kaip baigsis kova. Iš pradžių jūs pasirenkate, kuris sportininkas laimės kovą. Tuomet renkates, kokiu būdu pasibaigs kova (nokautu; diskvalifikacija; teisėjų sprendimas ir t.t.). Tokių statymų koeficientai būna tikrai dideli, tačiau akivaizdu, kad ir jų rizika yra ne ką mažesnė. Daugiau bokso statymų galite ieškoti ir 7Bet lažybų tinklapyje.

4. Boksas: lažybos ir transliacijos

Sėkmingos bokso lažybos gali būt tik tada, kai jūs prieš statydami ieškote informacijos bei analizuojate abiejų atletų šansus. Būtina įvertinti kovotojų fiziologinius skirtumus (ūgis, svoris, rankų ilgis, pasiekiamumas), formą, naujienas socialiniuose tinkluose ir kitus aspektus. Tai padės tinkamai pasirinkti bokso statymus.

Bokso lažybos internetu jūsų lauks 7Bet, kur taip pat galėsite tiesiogiai žiūrėti boksą online.

pakomentuok BoksoLažybos
Komentarai (0)
Žaisk atsakingai