NuolaidosKodas.net lt

UFC Lažybos

pagal Nuolaidos Kodas
UFC Lažybos

UFC lažybos kiekvienais metais pritraukia šimtus tūkstančių naujų kovos menų sporto aistruolių, o ši sporto šaka gali pasigirti visus metus trunkančiu sezonu. Lažintis už UFC kovų baigtis yra labai paprasta ir įdomu, o šiame straipsnyje ne tik aptarsime geriausius UFC lažybų pasiūlymus lažybų kontorose, tačiau ir pažiūrėsime, kaip galima tiesiogiai žiūrėti UFC kovas Betsafe ir 7Bet lošimų platformose.

1. 📢 UFC statymai online

„Ultimate Fighting Championship“ organizacija, kuri yra geriau žinoma kaip UFC, savo veiklą pradėjo dar 1993-aisiais metais, kai kovinio sporto ir šou populiarumas pradėjo sparčiai augti. UFC yra įvairių kovos menų mišinys, todėl žiūrėdami UFC kovas internetu tiesiogiai matysite tiek bokso, tiek kikbokso, imtynių ir kitų kovos menų elementus. Kovos vyksta uždarame aštuonkampio formos ringe - oktagone. Ši aikštelė yra pakankamai nemaža, o iš šonų ji yra dar ir aptverta aukšta tvora. Kai kurie kovotojai savo pergalės buvo įpratę švęsti užsilipę ant šių tvorų, tačiau dabar už tai kovotojai gali būti nubausti.

UFC yra įdomus sportas ne tik dėl ringe vykstančios kovos, tačiau ir dėl didelio dėmesio už oktagono ribų. Daugelis UFC kontraktą turinčių kovotojų savo kovas reklamuoja įvairiais būdais, o už dvikovų transliacijas gaunamos pajamos yra milžiniškos. Pastaraisiais metais UFC metė rimtą iššūkį boksui pagal žiūrimumą, todėl nenuostabu, jog ir tokios lažybų kontoros kaip 7Bet arba Betsafe savo klientams siūlo UFC kovų lažybas online. O skaityti apie bokso lažybas ir transliacijas, galite mūsų informaciniame straipsnyje.

2. 📢 MMA ir bokso kovų lažybos

„Ultimate Fighting Championship“ kovas organizuoja ištisus metus, o šioje sporto šakoje yra aštuonios svorio kategorijos. Be abejo, mažiau su šia sporto šaka susipažinę skaitytojai išgirsta tik apie Khabibo Nurmagomedovo arba Conoro McGregoro kovas, tačiau UFC statymus Betsafe galite rasti kone kiekvieną savaitgalį, kai vyksta įvairiausio rango UFC turnyrai. Šioje sporto šakoje kovos vyksta iki tol, kol vienas kovotojas nokautuoja savo oponentą arba pasibaigia kovos laikas. Įprastai kova trunka tris raundus po 5 minutes, o kova dėl diržo vyksta 5 raundus po 5 minutes. Kiekvieno raundo metu galioja 10 taškų sistema, pagal kurią kovotojams atitenka taškai, kuriuos skiria 3 arbitrai. Daugiau apie Betsafe lažybų bendrovę galite sužinoti skaitydami šios kontoros apžvalgą mūsų puslapyje.

Lažintis dėl UFC kovų baigčių galima ir lietuviškoje 7Bet lažybų kontoroje. Čia jūsų lauks visų 8 svorio kategorijų varžybų statymai, apie kuriuos plačiau pakalbėsime jau visai netrukus. Galima pridėti ir tai, kad UFC varžosi ir moterys, tačiau jos turi tik 4 svorio kategorijas. Visgi net ir moterų kovos oktagone pritraukia didelį MMA ir UFC entuziastų dėmesį. Žiūrėti kai kurių UFC kovų online livestreamus galite 7Bet lažybų platformoje. Skaitykite 7Bet recenziją ir sužinokite kodėl dar verta čia užsiregistruoti!

3. 📢 Lažybos už UFC kovas internete

Kiekvieną mėnesį JAV teritorijoje vyksta „main card“ renginiai, kurie yra transliuojami PPV („pay per view“) būdu. Tokias varžybas galima žiūrėti tik susimokėjus mokestį, tačiau lažintis gali kiekvienas norintis. Įprastai vieno UFC renginio metu įvyksta 12-14 kovų. Didesnio lygio varžybose rasite ne tik didesnę statymų pasiūlą, daugiau informacijos apie sportininkus, bet ir geresnius lažybų koeficientus.

Pagrindinis UFC lažybų pasirinkimas būna susijęs su kovos nugalėtoju. Tokie statymai yra vadinami rungtynių nugalėtojo arba „money line“ statymais. Atlikdamas tokį statymą tu spėji, kas laimės kovą. Kadangi UFC kovos gali baigti ir lygiosiomis (labai mažas šansas), todėl tokie statymai dažniausiai būna trijų baigčių - galima lažintis, kad laimės vienas arba kitas sportininkas bei kova baigsis lygiosiomis. UFC lažybos online su gerais koeficientais yra prieinamos Betsafe ir 7Bet lažybų platformose.

Verta pažymėti, kad UFC ir MMA lažybose beveik neįmanoma rasti azijietiško raundų pranašumo statymų, kadangi raundų pranašumai neretai gali pilnai neatspindėti kovos eigos. Puikus to pavyzdys yra nokauto atvejai. Dėl šios priežasties lažybų kontorose galima lažintis dėl raundų suminio. Čia paprasčiausiai spėjate, kiek iš viso raundų truks kova. Kadangi dažniausiai kovos būna trijų raundų, suminiai statymai bus arba daugiau 1.50 raundo, arba daugiau 2.50 raundų. Tokių statymų matematika yra paprasta, kadangi atlikus statymą „daugiau“, jis bus laimėtas, kai raundų skaičius viršis nurodytą liniją. Pasirinkus statymą „mažiau“, jums reikės tikėtis, kad kova truks trumpiau, nei nurodyta statymo linijoje.

4. 📢 UFC tiesioginės live transliacijos

Galiausiai, rimtų UFC kovų metu, kai susitinka tokie kovotojai kaip Jon Jones, Khabib Nurmagomedov, Conor McGregor, Dustin Poirier, Justin Gaethje ir kiti, rasite pergalės variantų statymus. Paprastai sakant, jūs lažinsites, kokiu būdu pasibaigs kova - varžybų baigtį nuspręs nokautas ar teisėjas. Tokių statymų koeficientai Betsafe lažybų kontoroje yra tikrai verti tavo dėmesio, tačiau būtina prisiminti, kad lošti reikia atsakingai.

UFC lažybose labai svarbu ir tiesioginės kovų transliacijos. Tokią paslaugą galite rasti lietuviškose 7Bet ir Betsafe lažybų kontorose. Beje, visos šios platformos savo klientams siūlo galimybę dalyvauti UFC lažybose gyvai. Kovos metu jus galite apsilankyti „lažybų gyvai“ sekcijoje ir atlikti savo spėjimus realiu laiku! Daugiau apie live statymus sužinosi mūsų straipsnyje šia tema.

UFC lažybos turi daug potencialo, o atsakingai išbandyti UFC statymus galite lietuviškose 7Bet ir Betsafe kontorose.

pakomentuok UfcLažybos
Komentarai (0)
Žaisk atsakingai