NuolaidosKodas.net lt

Global Leagues Konkursas

pagal Nuolaidos Kodas
Global Leagues Konkursas

NuolaidosKodas platformoje startavo naujasis Global Leagues konkursas 2024, kuriame galite ne tik pasitikrinti savo futbolo žinias, tačiau ir laimėti realius piniginius prizus. Šiame straipsnyje susipažinsime su Global Leagues konkurso taisyklėmis, žaidimo patarimais bei atsakysime į dažniausiai konkurso dalyviams kylančius klausimus.

1. Nemokamas Global Leagues spėlionių konkursas

Šis specialus Global Leagues konkursas yra skirtas NuolaidosKodas tinklapio skaitytojams ir nariams, o kiekvieną savaitę žaidėjai varžosi dėl $150 prizinio fondo. Dalyvauti turnyre nieko nekainuoja, todėl jūs turite puikius šansus laimėti realius piniginius prizus. Šis internetinis futbolo spėjimų turnyras yra susijęs su visomis neeuropietiškomis futbolo lygomis. Dabar turite puikią progą prisijungti prie NuolaidosKodas Global Leagues konkurso nuo pat pradžių - kuo daugiau turų sužaisite, tuo didesnius matematinius šansus turėsite laimėti bent vieną prizą.

Global Leagues konkursas, kurio prizinis fondas kiekvieną savaitę siekia $150, yra skirtas NuolaidosKodas nariams. Prisijungti prie NuolaidosKodas galite per įvairius socialinius tinklus arba paprasčiausiai susikūrę paskyrą. Tai nieko nekainuoja, o tuo pat metu galėsite ne tik dalyvauti konkursuose, tačiau ir sužinoti naujausią informaciją apie lažybų bendrovių premijas bei akcijų kodus. Jeigu jums sėkmingai pavyko prisijungti prie NuolaidosKodas tinklapio, dabar galite jungtis prie Global Leagues konkurso.

2. Global Leagues konkurso taisyklės - pasitikrink žinias ir laimėk

Dalyvauti Global Leagues konkurse online galite NuolaidosKodas tinklapio viršuje pasirinkę atitinkamą sekciją. Čia jums reikės spustelėti mygtuką „prisijungti“, o tai padarę jau dalyvausite konkurse. Pats konkursas yra labai paprastas, o dabar pakalbėsime apie jo pagrindines sudedamąsias dalis. Global Leagues konkursas vyksta turais, kurie atsinaujina kiekvieną savaitę.

Per savaitę (nuo pirmadienio iki sekmadienio vakaro) yra išdalijamas $150 prizinis fondas, kuris kiekvieną savaitę atsinaujina, kaip ir konkurso lyderių lentelės. Kitaip sakant, jeigu jums nepasisekė pirmą, antrą ar net trečią savaitę - visuomet galite bandyti ir kitus kartus, kadangi jūsų praeities rezultatai neturės įtakos kitų turų rezultatams.

Prisijungę prie konkurso matysite specialius kuponus su statymų koeficientais. Jeigu to nematote, jums reikia apsilankyti „šiandienos klausimai“ sekcijoje. Šie Global Leagues lažybų bilietai yra pateikiami kiekvieną dieną, o jums paprasčiausiai reikia pasirinkti, kuri lažybų baigtis yra labiausiai tikėtina. Beje, tai yra populiariausias futbolo lažybų pasirinkimas. Apie futbolo lažybas internetu galite skaityti mūsų kitame straipsnyje.

Tai padarę jūs turite išsaugoti savo spėjimus, o taškai yra skaičiuojami labai paprastai - už teisingą spėjimą žaidėjas gaus tiek taškų, koks buvo įvykio koeficientas. Šie rezultatai sumuosis ir savaitės pabaigoje paaiškės nugalėtojas. Verta pažymėti, kad turas yra laikomas galiojančiu, kai jame būna atsakyta bent 18 klausimų (atlikote 18 skirtingų spėjimų). Konkurso administratorius rezultato privalo supildo per 72 valandas po paskutinio įvykio pabaigos.

Global Leagues konkursas yra atviras visų tautybių žmonėms, tačiau vienas narys gali turėti tik vieną NuolaidosKodas tinklapio paskyrą. Visi prizai yra išmokami į „PayPal“ paskyrą per 14 dienų. Laimėjus prizą administratoriai patikrina vartotojo paskyrą ir neradę neatitikimų perveda laimėjimą. Kadangi Global Leagues online spėlionių turnyro savaitinis prizinis fondas siekia $150, todėl dabar yra puiki proga pažiūrėti, kokia tvarka yra paskirstomi piniginiai laimėjimai.

Pirmąją vietą ture užėmęs narys gauna $50 prizą, antroje - $25, trečioje - $15, ketvirtoje $10, o penktą, šeštą ir septintą vietas užėmę tipsteriai gauna po $5. Be to, geriausiai kiekvieną savaitės dieną pasirodęs tipsteris gauna $5 prizą, kuris yra vadinamas „dienos kuponu“. Dienos kuponą gali laimėti ir keli tipsteriai, o tokiu atveju prizas yra dalijamas į lygias dalis, Mažiausias laimėjimas yra $1, todėl net laimėjus $0.20 jums bus įteikiamas suapvalintas $1 prizas. Dabartines lyderių lenteles bei savo reitingą gali sužinoti „reitingas“ sekcijoje.

3. Futbolo lygų žinių patikrinimo konkursas su prizais

Dabar jūs jau žinote visą svarbiausią informaciją apie nemokamą Global Leagues konkursą internetu. Viską, ką reikia padaryti, tai prisijungti prie NuolaidosKodas platformos, kurioje pateikiame premijos kodus naujiems lažybų bendrovių nariams, dalinames lošimo bendrovių recenzijomis bei sporto rungtynių apžvalgomis. Teksto pabaigoje galime atsakyti į kelis dažnai žaidėjų užduodamus klausimus.

Vienas „PayPal“ adresas gali būti priskirtas tik vienai paskyrai, todėl du žmonės negali naudoti to paties adreso. Tam tikrais atvejais galite gauti kiek mažesnę sumą nei laimėjimas, o taip nutinka dėl „PayPal“ valiutų konversijos ar operacijų mokesčio. Su piniginiais laimėjimais dažniausiai nekyla daugiau klausimų, todėl dabar galime panagrinėti Global Leagues kuponų klausimus. Jeigu kai kurie įvykiai yra atšaukiami, jie nėra skaičiuojami. Svarbu, jog vieno turo metu būtų atsakyta bent 18 galiojančių klausimų. Net jeigu ir vieną dieną neatsakėte į klausimus, jūs vis tiek galite laimėti piniginius prizus.

Prieš prisijungdami prie konkurso turite įdėmiai perskaityti renginio taisykles. Nors svarbiausius aspektus sužinojai šiame straipsnyje, tačiau visuomet turite atidžiai peržvelgti konkurso nuostatus. Šis Global Leagues konkursas su realiais piniginiais prizais yra puiki pramoga, kadangi jūs niekuo nerizikuojate bei turite išskirtinę progą laimėti tikrus piniginius prizus. Atsakinėdami į dienos klausimus užtruksite trumpiau nei minutę, todėl dalyvauti konkurse yra tikrai verta.

Beje, mūsų puslapyje rašome rungtynių apžvalgas, prognozes ir atnaujiname vietas kur žiūrėti futbolą tiesiogiai internetu.

NuolaidosKodas platformos nariai bei skaitytojai dabar turi unikalią progą laimėti tikrus piniginius prizus bei pažiūrėti, kodėl šis Global Leagues konkursas yra tokia puiki galimybė.

4. Global Leagues konkursas nemokamai 2024 D.U.K.

4.1 ⚽ Kas tai Global Leagues konkursas?

Global Leagues konkursas tai nemokamas futbolo spėlionių konkursas, kuriame reikia spėti futbolo lygų rezultatus ir teisingo spėjimo atveju laimėti prizus.

4.2 ⚽ Kaip dalyvauti Global Leagues konkurse?

Norint dalyvauti Global Leagues konkurse, užtenka užsiregistruoti NuolaidosKodas portale ir prisijungti prie konkurso spaudžiant "prisijungti" mygtuką.

4.3 ⚽ Kokie yra Global Leagues konkurso prizai?

Global Leagues konkursas kiekvieną savaitę leidžia laimėti net 150$ savo žaidėjams.

pakomentuok GlobalLeaguesKonkursas
Komentarai (0)
Žaisk atsakingai