NuolaidosKodas.net lt

Kaip pasirinkti lažybų bendrovę?

pagal Nuolaidos Kodas
Kaip pasirinkti lažybų bendrovę?

Šiomis dienomis Lietuvos lošimų rinkoje yra ne viena ir ne dvi kokybiškos lažybų kontoros, todėl neretai iškyla klausimas - kaip pasirinkti lažybų bendrovę? Šiame straipsnyje rasite pačią svarbiausią informaciją apie lietuviškas lošimų kontoras, kurios šiuo metu siūlo solidžias sąlygas savo klientams. Negana to, pasidalinsime būdais, kaip galima rasti įdomius lažybų pasiūlymus.

1. Kaip išsirinkti lošimo bendrovę? Reklama ir specialūs pasiūlymai

Pasirinkti lažybų bendrovę nėra paprasta, o tai yra labai akivaizdu dabar, kai lošėjai gali rinktis iš didelio lažybų kontorų skaičiaus. Kad ir kaip keistai tai gali nuskambėti, tačiau didelis pasirinkimas tikrai nėra problema. Anaiptol, būtent didelis pasirinkimas ir tarp lažybų platformų atsiradusi konkurencija leidžia lošėjams gauti kur kas labiau kokybiškas paslaugas. Minėta konkurencija dažniausiai pasireiškia dviem tipais: per reklamą ir specialiais pasiūlymais. Reklama bei kokybiškas marketingas yra labai didelis privalumas, kuris neretai privilioja mažiau patyrusius lošėjus, kurie pernelyg nesigilina į koeficientus ar statymų pasiūlą. Be abejo, kiekvienas lošėjas gali rinktis lažybų bendrovę pagal jam aktualius kriterijus, bet šiame straipsnyje pažiūrėsime, kodėl marketingas neturėtų būti vienintelė priežastis.

Antroji lažybų bendrovių konkurencijos sfera yra susijusi su lažybų pasiūlymais. Kai kurios lošimų kontoros savo klientams siūlo kosmiškai gerus registracijos ar kitokio tipo bonusus, tačiau po jais dažnai slypi klientams nepalankios sąlygos su daugybe peržaidimų bei panašių aspektų. Jeigu galima atmesti šiuos du lažybų bendrovių vertinimo kriterijus, galima sąžiningai aptarti lažybų bendroves.

2. Lažybų platformos pasirinkimas: legalumas ir paprastumas

Sakykime, kad jūs esate naujas lošėjas ir norite pasirinkti lažybų bendrovę. Prieš pasirinkdami lažybų bendrovę turite suprasti vieną svarbią detalę. Lietuvoje legaliai lošti galima tik tokiose lažybų bendrovėse, kurios turi legalią lošimų licenciją. Tokių platformų sąrašą galima rasti Lošimų Priežiūros Tarnybos tinklapyje, tačiau Lietuvoje praktiškai nėra tokių lažybų svetainių, kurios veiktų be licencijos. Deja, tačiau rinkdamiesi lažybų bendrovę negalėsite rinktis iš užsienio kontorų, nebent gyvenate ne Lietuvoje ir jūsų jurisdikcijoje ši platforma turi licenciją. Atmetus teisinius dalykus galime pereiti prie pagrindinių detalių.

Pasirinkdami lažybų platformą internete turite įvertinti kelis aspektus. Jeigu esate lažybų naujokas, pirma pažiūrėkite, ar patekę į lažybų kontorą galite rasti viską. Kai kurios platformos turi sudėtingus dizainus, o dar kitos visiškai priešingai - labai paprastus. Kartais norisi mažiau spalvų ir panašiai. Lietuviškoje 7Bet platformoje rasite tamsesnes spalvas. Kokybiškas lažybų bendrovės pateikimas klientui ir dar patogesnis naudojimasis yra labai svarbi dalis.

Registracijos procesas visose keturiose lažybų kontorose yra kone identiškas, o lietuviai gali užsiregistruoti tiesiog per savo SMART-ID aplikaciją. Visas registracijos instrukcijas galite rasti ne tik lažybų kontoroje, bet ir NuolaidosKodas tinklapyje. Jeigu tokio tipo aspektai jūsų nedomina, galima peršokti prie svarbesnių detalių, kurios įprastai pasidaro kur kas įdomesnės labiau patyrusiems lošėjams, bandantiems rasti įvairius matematinius pranašumus.

3. Kokia lažybų kontora geriausia? Statymų pasiūla ir koeficientai

Statymų pasiūla yra pirmas pasirinkimas, kuris gali jus dominti, jeigu norite pasirinkti solidžią lažybų bendrovę. Visos anksčiau minėtos lošimų bendrovės savo klientams siūlo daugiau nei 20 skirtingų sporto šakų statymus. Jeigu lygindami futbolo, krepšinio ar teniso statymus didelių skirtumų nerasite, tai pagrindiniai skirtumai gali būti randami esporto ir panašaus tipo sporto šakose. Labiau „nišiniai“ lažybų pasirinkimai ar tiesiog mažiau populiarios sporto lygos dažnai būna tas „lemiamas faktorius“. Kadangi tokio tipo nišinių statymų yra tikrai nemažai, šiame tekste išskirti vienos iš anksčiau minėtų keturiu bendrovių negalime. Šiuo atveju teks kiekvienam lošėjui rankiniu būdu pasitikrinti koeficientus ir paprastą statymų pasiūlą kiekvienoje kontoroje.

Kaip jau buvo galima suprasti, kita dalis, kuri yra susijusi su lažybų bendrovės pasirinkimu, yra koeficientai. Deja, tačiau lietuviškos lažybų platformos pasigirti neįtikėtinai gerais koeficientais dar negali, tačiau situacija tikrai pagerėjo, jeigu prisiminsime 2010-uosius metus. Paradoksalu, tačiau lietuviškose platformose beveik visi koeficientai ir statymai būna labai panašūs. Sąlyginai maža rinka leidžia lažybininkams kone kopijuoti pasiūlymus, todėl tikėtis kažkokių didelių klaidų ar neatitikimų pasiūloje tikėtis neverta. Visgi reikia pabrėžti, kad bendrame kontekste visų lietuviškų platformų koeficientai yra vidutiniai, o tai yra tikrai gerai.

4. Kaip pasirinkti internetinę lažybų svetainę? Lažybos gyvai, transliacijos ir prieinamumas

Renkantis lažybų bendrovę online reikia pažiūrėti ir dar du aspektus. Pirmasis iš jų yra lažybų gyvai sekcija bei čia esančios paslaugos. Visos teksto pradžioje minėtos bendrovės savo klientams siūlo tiesioginių transliacijų paslaugą. Kitaip sakant, čia galėsite ne tik lažintis, bet ir žiūrėti sporto online livestreamus, kurie yra tikrai ne vienas. Tokio tipo paslauga yra prieinama tik registruotiems, savo tapatybę patvirtinusiems bei einamojoje lošimų sąskaitoje lėšų turintiems lošėjams. Deja, tačiau net 7Bet savo klientams neleidžia padidinti livestreamų per visą ekraną, tačiau tai galima labai nesudėtingai apeiti su mastelio keitimu savo interneto naršyklėje. Beje, lažybų gyvai sekcijoje esantys statymų koeficientai taip pat yra labai panašūs visose lietuviškose platformose, todėl apie tai pernelyg daug diskutuoti net neverta.

Patikimos ir saugios lietuviškos lošimo bendrovės

7Bet
7Bet
Pasiūlymas Sportas
Patikrinti lažybų pasiūlymą

Antrasis lažybų kontoros pasirinkimo aspektas yra prieinamumas. Kai kuriose platformose galima labai patogiai lošti ir per mobiliuosius įrenginius. Puikus to pavyzdys yra 7Bet lažybų bendrovė, kuri savo klientams leidžia atsisiųsti specialią mobiliąją programėlę. Ji yra prieinama „App Store“ ir „Google Play“ parduotuvėse. Situacija su mobiliosiomis programėlėmis nuolat keičiasi, todėl dabar yra labai realu, jog visos minėtos bendrovės turi savo mobile betting app. Beje, net jeigu programėlės jus dominanti lažybų bendrovė neturi, naršymas įprastu būdu per mobilųjį telefoną irgi yra geras pasirinkimas - lažybų kontoros yra optimizuotos lošimams per telefoną.

5. Kokį lažybų portalą pasirinkti statymų naujokui? Svarbiausi aspektai

Pasirinkti lažybų bendrovę nėra paprasta. Pats paprasčiausias pasirinkimas yra tokia lošimų kontora, kurioje jaučiates subjektyviai geriausiai. Kaip ir teksto pradžioje buvo minėta, jeigu esate naujas lošėjas ir lošiate dėl pramogos, jums labiausiai tiks tokia platforma, kurioje visus aktualius lažybų ar lošimų įvykius galėsite rasti labai greitai ir nesudėtingai. Visgi išvaizda nėra viskas, kadangi reikia atkreipti nemažai dėmesio ir į papildomas detales. Nors lažybų koeficientai ir pasiūla iš esmės labai nesiskiria, tačiau galima rasti 7Bet ar kitose platformose tokių statymų, kurių nėra pas konkurentus. Dėl šios detales reikia kiekvienam lošėjui atlikti savo namų darbus, kadangi tokių nišų ir įdomių statymų paprasti lošėjai dažniausiai tiesiog neranda. Galiausiai derėtų nepamiršti ir papildomų paslaugų, kurios jums gali būti aktualios - tiesioginės sporto varžybų transliacijos, kazino žaidimai, live games, lošimas per telefoną ir dar daugiau. Visą svarbiausią informaciją apie tekste minėtas lažybų kontoras galite rasti NuolaidosKodas tinklapyje.

Rasti gerą ir kokybišką lažybų kontorą yra tikrai įmanoma ir apie tai kalbėjome šiame tekste. Geras sąlygas savo klientams šiuo metu siūlo 7Bet lošimų bendrovė, o dabar belieka tikėtis, kad jau radote atsakymą į klausimą, kaip pasirinkti lažybų bendrovę.

pakomentuok KaipPasirinktiLažybųBendrovę?
Komentarai (2)
batman
batman virš 1 metų atgal
As tai bandau rasti kokia kontora, kur greitai ismoka pinigus. Kitos megsta net kelias dienas palaukti.
Žaisk atsakingai