NuolaidosKodas.net lt

Sportas Tiesiogiai

pagal Nuolaidos Kodas
Sportas Tiesiogiai

Sportas tiesiogiai internetu yra puiki pramoga, kadangi jūs galite ne tik stebėti savo mėgiamos komandos varžybų tiesioginę transliaciją, tačiau ir turiningai praleisti savo laisvą laiką. Sporto online live streamai yra puiki opcija lošėjams stebėti jų statymų progresą, o būtent apie tokias lažybų kontoras, kurios siūlo sporto gyvai paslaugą, pakalbėsime šiame straipsnyje.

1. Sportas gyvai internetu

Ilgesnę lošimų patirtį turintys arba vyresni lošėjai puikiai pamena, kaip anksčiau reikėdavo keliauti į fizinį lažybų kontoros punktą, kur būdavo galima atlikti statymus ir žiūrėti sporto varžybų transliacijas gyvai. Anksčiau tai būdavo kone vienintelis būdas žiūrėti mažiau populiarias sporto lygas, tačiau šie laikai jau yra praeityje. Dabar žiūrėti sporto varžybas gyvai internetu yra labai paprasta, o tai galima padaryti ir lietuviškos 7Bet lažybų platformos internetinėje versijoje.

Be abejo, situacija su online sporto live streamais nėra tokia jau paprasta. Kiekviena lažybų kontora transliuoja skirtingą varžybų skaičių, o tuo pat metu skiriasi ir taisyklės, kada lošėjai gali žiūrėti sporto varžybų transliacijas. Vien dėl šios priežasties yra rekomenduojama turėti paskyras 7Bet ir kitose lažybų kontorose, kuriose rasite galimybę sekti sportą gyvai. Beje, kadangi jau prakalbome apie taisykles, būtina prisiminti, kad žiūrėti tiesiogines transliacijas internetu dažniausiai gali tik tie lošėjai, kurie savo einamojoje lošimų sąskaitoje turi kažkiek lėšų. Tam tikrais atvejais reikia būti atlikus ir tam tikrą skaičių statymų, o platesnę informaciją galite rasti savo lažybų kontoros reglamente.

Kur stebėti sporto transliacijas tiesiogiai?

7Bet
7Bet
Pasiūlymas Sportas
Patikrinti lažybų pasiūlymą

2. Tiesioginės sporto transliacijos

Sporto varžybų eigą gyvai galite sekti ir lietuviškoje 7Bet lažybų kontoroje. Ši bendrovė savo klientams siūlo ir lietuviškų sporto lygų tiesiogines transliacijas, o tokias opcijas tikrai ne visados rasite užsienio lažybų kontorose. Be to, šios lietuviškos lažybų bendrovės siūlo ir gerus lažybų gyvai statymų koeficientus, todėl stebėti tavo mėgiamos komandos varžybas gyvai yra dar įdomiau!

Su sporto varžybų transliacijomis užsienio lažybų kontorose yra kiek kitaip, kadangi jos dažnai turi papildomas nišas, kurių varžybas transliuoja gyvai internetu. Puikus to pavyzdys yra lažybų kontora, kuri savo klientams siūlo galimybę ne tik rasti bene geriausius arklių lenktynių statymų koeficientus, tačiau ir tiesiogines transliacijas iš didžiausių Jungtinės Karalystės hipodromų. Beje, mūsų puslapyje rasite straipsnį apie žirgų lenktynių lažybas.

3. Sporto varžybos online

Vargu, ar šiais laikais kažkas gali susidurti su tokiomis problemomis, tačiau būtina bent jau trumpai aptarti ir technines sporto gyvai subtilybes lažybų kontorose. Tam, kad galėtumėte žiūrėti tiesiogines transliacijas, jums reikės stabilaus ir gero interneto ryšio. Jeigu jūs žiūrite online sporto livestreamus per telefoną, normalia kokybe galėsite žiūrėti ir su 3G spartos ryšiu. Tiems, kurie transliacijas žiūri per kompiuterį, jūsų naršyklėse turi būti įdiegtas HTML5 įskiepis (faktiškai visos naršyklės tai turi).

Kai kurios lažybų kontoros, pavyzdžiui 7Bet, turi ne tik tiesiogines transliacijas bet ir sporto gyvai lenteles, kuriose informacija yra atnaujinama be jokio atsilikimo. Būtent paskutinis žodis yra kertinis, kadangi tiesioginės transliacijas įprastai yra rodomos su šiokiu tokiu atsilikimu. Kartais šis atsilikimas (angl. delay) gali būti ir iki 45 sekundžių, todėl dažniausiai rezultatų pasikeitimus pamatysite lažybų kontorose esančiose live rezultatų lentelėse. Iš vienos pusės, atsilikimas kiek blogina produkto kokybę, tačiau iš kitos pusės, tokios transliacijos yra vienintelė opcija, kuria gali naudotis lošėjai, neturintys galimybės rungtynių žiūrėti gyvai.

4. Sporto rungtynės gyvai

Nors jau teksto pradžioje buvo minėta, kad kai kurios lažybų platformos savo klientams siūlo nišinius transliacijų paketus, tačiau apibendrintai galima įvardinti ir svarbiausias rungtis, kurių transliacijas galite rasti 7Bet lažybų kontoroje. Be anksčiau minėtų rungčių live streamų rasite ir regbio, golfo, amerikietiško futbolo, ledo ritulio, snukerio, dartų, e-sporto, tinklinio, beisbolo, bokso, MMA/UFC ir kitų, mažiau populiarių sporto šakų transliacijas, o apie visų šių sportų lažybas galėsite daugiau skaityti mūsų informaciniuose straipsniuose. Šiuo metu kviečiame sužinoti daugiau apie UFC lažybas.

Visos šiame tekste paminėtos lažybų kontoros savo klientams siūlo galimybę pasinaudoti „cash-out“ funkcija. Jeigu žiūrėdami sportą gyvai matote, kad jūsų palaikoma komanda ar sportininkas turi bėdų, visuomet galite „apsidrausti“. Atliekant statymus gyvai turėkite omeny ir tai, kad lažybų užskaitymo laikas trunka kelias sekundes, nes lažybų operatorius tikrina, ar neįvyko svarbių pasikeitimų rungtynėse.

Naujausius kodus ir unikalius lažybų pasiūlymus visuomet rasite Nuolaidos Kodas tinklapyje. Čia taip pat jūsų laukia ir daugiau aktualios informacijos apie sporto lažybas ir internetinius kazino.

Sportas tiesiogiai yra puiki pramoga, o dabar sekti savo mėgstamos komandos ar žaidėjo pasirodymą internetu galite 7Bet lažybų kontoroje.

pakomentuok SportasTiesiogiai
Komentarai (0)
Žaisk atsakingai