NuolaidosKodas.net lt

Krepšinio Statymai

pagal Nuolaidos Kodas
Krepšinio Statymai

Krepšinio statymai yra viena populiariausių sporto lažybų rūšių, o lažintis dėl krepšinio varžybų baigčių dabar galite 7Bet lažybų platformoje. Šiame straipsnyje pažiūrėsime, kokie yra pagrindiniai statymai krepšinio varžybų metu, kaip rasti geriausius krepšinio lažybų keoficientus ir žiūrėti varžybų online livestreamus.

1. Krepšinio lažybos internete 🏀

Krepšinio svarba Lietuvoje yra labai didelė, todėl nieko nestebina tai, jog būtent krepšinio lažybos yra tarp populiariausių sporto lažybų rūšių. Lietuvoje klubinis krepšinio lygis yra ganėtinai aukštas, o tai reiškia, kad lažybų entuziastai gali lažintis ir dėl lietuviškų komandų varžybų baigčių. 7Bet ir kitos lietuviškos lažybų platformos, kuriose be jokių problemų gali lažintis žaidėjai iš Lietuvos. Mes turime ir puikių pasirinkimų lošėjams iš užsienio. Jeigu jūs norite išbandyti lošimus užsienio lažybų kontorose, jums reikės alternatyvių lažybų bendrovių nuorodų. Visą šią informaciją ir lažybų kontorų kodus rasite NuolaidosKodas tinklapyje.

Sporto lažybose galima rasti daug įvairių statymų, o krepšinis nėra išimtis. Visgi pagrindiniai statymai krepšinyje yra paprasti, o juos greitai perprasti gali kiekvienas lošėjas. Pagrindinis pasirinkimas online krepšinio lažybose yra rungtynių nugalėtojo statymas. Kai kurios lažybų kontoros tokiems statymams siūlo tris baigtis (viena jų yra pratęsimas), tačiau dažniausiai sutiksite dviejų baigčių rungtynių nugalėtojo statymus. Dvi baigtis galima suprasti kaip kažkurios iš dviejų komandų pergalę, o tokiais atvejais būna įskaičiuotas ir pratęsimas. Kai atliksite krepšinio statymus, būtina įsitikinkite, kad į galutinį rezultatą įeina ir pratęsimas. Gerus krepšinio lažybų variantus rasite 7Bet, kurioje jūsų laukia ir plati lažybų gyvai sekcija.

2. Krepšinis: online lažybos 📢

Šalia rungtynių nugalėtojo lažybų visuomet rasite ir azijietiško pranašumo statymus. Krepšinyje tokio tipo statymai sulaukia nemažai dėmesio dėl to, jog komandų lygių skirtumai įprastai būna ganėtinai nemaži, o tikslios rungtynių baigties spėjimas gali padėti pakelti koeficientus lažybose. Azijietiško pranašumo statymus galima suprasti labai paprastai. Tokio tipo statymai suteikia pranašumą kažkuriai iš dviejų komandų.

Paaiškinti azijietiško pranašumo statymus krepšinyje galima pasinaudojus pavyzdžiu. Sakykime, jog vyksta krepšinio rungtynės tarp A ir B komandų. A komanda yra laikoma rungtynių favorite, o lažybų kontoros ekspertai komandai suteikia -6.5 taškų azijietišką pranašumą. Tokio statymo koeficientas bus didesnis nei rungtynių nugalėtojo, o taip yra todėl, jog šis statymas bus laimėtas tik tada, kai komanda A rungtynes laimės 7 arba daugiau taškų persvara. Jeigu lažinates už komandos B +6.5 taškų pranašumą, jūsų statymas bus laimėtas, kai komanda B laimės rungtynes arba nepralaimės daugiau nei 6 taškais. Jeigu rasite azijietiško pranašumo liniją be skaičiaus po kablelio, „pataikius į forą“ (rungtynės pasibaigs tokiu skirtumu, koks yra pasiūlytas), jums bus grąžinti statymo pinigai.

3. NBA, Eurolyga, LKL statymai ⛹️‍♂️

Rungtynių nugalėtojo ir azijietiško pranašumo krepšinio statymai nėra vieninteliai. Daugelis lošėjų Lietuvoje mėgsta išbandyti laimę ir atlikdami suminius pelnytų taškų statymus. Kaip ir pats lažybų varianto pavadinimas sufleruoja, čia lažinsites, kiek taškų pelnys viena iš komandų arba abi kartu. Dažniausiai rasite totalus su dešimtąja dalimi (pvz.: 165,5; 159,5 ir t.t.), o matematika čia yra labai paprasta. Jeigu lažinates, kad bus pelnyta daugiau nei 159.5 taškai, jūsų statymas bus laimėtas, kai abi ekipos kartu pelnys 160 arba daugiau taškų. Su underiu situacija yra priešinga, mat jums tiks ne didesnė kaip 159 pelnytų taškų suma. Jeigu lažybininkai siūlo pelnytų taškų liniją be kablelio, tiksliai pataikius į nurodytą sumą atgausite pinigus. Gerus krepšinio statymus online galite rasti lietuviškose lažybų kontorose.

Dabar jau sužinojote arba dar kartą prisiminėte pagrindinius krepšinio statymus, tačiau tai nėra viskas. Didžiųjų NBA, Eurolygos, LKL ir kitų lygų varžybų metu rasite ir specialius statistinius variantus. Šiais laikais daug dėmesio sulaukia žaidėjų pelnytų taškų statymai. Lažybininkai kartais prideda ir pataikytų metimų statistinius lažybų variantus, atkovotų kamuolių, klaidų ir panašius pasirinkimus. Tokio tipo lažybos yra puiki opcija patyrusiems krepšinio entuziastams, kurie nuolatos seka krepšinio naujienas. Būtent statistinių statymų grafose galima rasti nemažai „deimančiukų“. Beje, daugiau apie LKL lažybas, galite skaityti mūsų puslapyje.

4. Krepšinis tiesiogiai ir gyvai 🖥️

Atliekant krepšinio statymus gyvai lošimų platformose galima rasti ir kitų aktualių paslaugų. Viena jų yra krepšinio varžybų tiesioginės transliacijos. Jeigu jums patinka krepšinis ir lažybos, čia visuomet rasite didžiosios dalies krepšinio rungtynių online livestreamus. Šalia tiesioginių transliacijų rasite ir lažybų gyvai sekciją, kurioje jūsų laukia realiu laiku atnaujinami krepšinio lažybų koeficientai. Patikrinkite mūsų 7Bet lažybų bendrovės apžvalgą ir sužinokite daugiau. Krepšinio statymai yra puiki pramoga, jeigu tai darote atsakingai. Svarbu prisiminti, jog neatsakingas lošimas gali tapti rimta priklausomybe.

Geri krepšinio statymai jūsų laukia lietuviškoje 7Bet lažybų kontoroje, o išbandyti sporto lažybas su aukštais koeficientais galite čia pat.

pakomentuok KrepšinioStatymai
Komentarai (0)
Žaisk atsakingai