NuolaidosKodas.net lt

LKL Rungtynės Gyvai

pagal Nuolaidos Kodas
LKL Rungtynės Gyvai

Lietuvoje krepšinis be jokios abejonės yra populiariausias sportas, o žiūrėti LKL rungtynes gyvai šiandien galima 7Bet lažybų kontoroje. Krepšinio transliacijos internetu yra prieinamos visiems registruotiems lošimo kontorų klientams, o šiame straipsnyje ne tik aptarsime, kaip galima stebėti LKL transliacijas, tačiau ir aktualią informaciją, naujienas bei lažybų pasiūlymus.

1. LKL rungtynės: favoritai ir naujas formatas

Lietuvos krepšinio lygos istorija prasidėjo dar 1993-aisiais metais. Tuomet 8 komandos sudarė Lietuvos krepšinio asociaciją, kuri vėliau tapo Lietuvos krepšinio lyga. Dabar naujojo formato LKL rungtyniauja 11 komandų, kurios apjungia net 11 skirtingų Lietuvos miestų. Lietuvos krepšinio lygos čempionų titulą yra laimėjusios tik dvi komandos - Kauno „Žalgiris“ ir Vilniaus „Rytas“. Kad ir kaip norėtųsi intrigos, tačiau panašu, jog ši situacija nesikeis bent kelis ateinančius metus ir dėl čempionų titulo kovos Kauno ir Vilniaus krepšinio klubai. Visgi LKL rungtynėse dabar netrūksta įdomių dvikovų, o žiūrėti LKL tiesiogiai galite 7Bet lažybų kontoroje. Mūsų puslapyje galite skaityti daugiau apie Vilniaus „Ryto“ lažybas ir transliacijas.

Stipriausia krepšinio lyga Lietuvoje per pastaruosius 10 metų ženkliai pasikeitė, o tai atsispindi ne tik komandų skaičiuje, tačiau ir pačioje sistemoje. LKL yra žaidžiami „trys ratai“, kuriame komandos tris kartus žaidžia tarpusavyje - po kartą išvykoje ir namuose, o trečiųjų rungtynių šeiminikus lemia burtai. Vienintelis Kauno „Žalgiris“ sutiko visas trečiojo rato rungtynes žaisti išvykoje, toks formatas kauniečiams yra patogus ne tik finansiškai, tačiau ir logistiškai - tokio tipo LKL formatas leidžia per sezoną sužaisti 6 mačais mažiau, o tai ne tik leidžia geriau pasiruošti Eurolygos kovoms, bet ir leidžia palaikyti geresnę komandos fizinę būklę.

2. LKL varžybos: transliacija tiesiogiai per TV ir internetu

Žiūrėti LKL online dabar galima net keliais būdais. Kaip ir kiekvienais metais, taip ir dabar - tiesiogines Lietuvos krepšinio lygos varžybų transliacijas galite žiūrėti nemokamai per televiziją, tačiau šiuo būdu nėra rodomos visos rungtynės. Dėl susikertančių laikų ir kitų aplinkybių dalis rungtynių būna prieinamos internetu, o dabar žiūrėti LKL tiesiogiai internetu galima tik nusipirkus specialų sporto transliacijų paketą. Visgi krepšinio lažybų entuziastai turi kitą opciją, kadangi jie gali žiūrėti krepšinio transliacijų livestreamus 7Bet lažybų kontoroje. Čia taip pat jūsų laukia ir LKL transliacijos gyvai, o užsienyje gyvenantys lietuviai LKL gyvai gali žiūrėti užsienio lažybų kontorose.

Ši paslauga yra prieinama registruotiems lažybų kontorų nariams. Užsiregistruoti šiose platformose galite su mūsų tinklapyje esančiomis nuorodomis. Pats registracijos procesas yra labai paprastas, kadangi Lietuvos Respublikos piliečiai gali prisijungti naudodami savo Smart-ID. Jeigu nenorite naudoti šio registracijos būdo, visuomet galite išbandyti įprastą registraciją su elektroninio pašto adresu ar telefonu. Vėliau jums reikės pateiktį informaciją apie save, kadangi taip yra patvirtinama jūsų tapatybė. Sėkmingai užbaigę registracijos procesą galėsite atlikti pirmąjį depozitą, kadangi tik tokiems žaidėjams, kurie savo einamojoje lošimų sąskaitoje turi lėšų, yra leidžiama žiūrėti tiesiogines sporto transliacijas lažybų gyvai skiltyje. Naudotis sporto livestreamais yra labai paprasta. Jums užtenka apsilankyti lažybų gyvai skiltyje ir susirasti jus dominančias rungtynes. Jeigu prie jų yra televizoriaus ikona - šių varžybų transliaciją galite rasti 7Bet. Tarp tokių opcijų dažnai būna ir LKL rungtynės tiesiogiai.

3. Lietuvos krepšinio lyga: lažybos ir statymai

Nors daugiausiai dėmesio įprastai sulaukia LKL atkrintamosios arba finalai, tačiau Lietuvos krepšinio lygos reguliarusis sezonas irgi turi savo „perliukų“. Mažesnių miestų komandos kartais pademonstruoja labai įdomų žaidimą, o dabartinė apyligė situacija LKL lentelės viduryje turėtų patikti neutraliems krepšinio žiūrovams, kadangi kiekvieną savaitę galite rasti įdomių kovų. Jeigu jus domina krepšinio transliacijos, jus taip pat gali sudominti ir LKL lažybos.

Lažintis už Lietuvos krepšinio lygos varžybų baigtis galite lietuviškose lošimų platformose. Krepšinio statymai šiuose tinklapiuose yra ganėtinai populiarūs, kadangi čia galima lošti legaliai. LKL lažybų koeficientai yra pakankamai konkurencingi. Kauno „Žalgirio“ ar Vilniaus „Ryto“ rungtynėms galite rasti kiek daugiau statymų variantų, tačiau 7Bet net ir mažiau populiarioms varžyboms siūlo gerą statymų pasirinkimą. Beveik visi lažybų variantai yra prieinami ir lažybų gyvai pasiūloje, todėl žiūrėdami LKL gyvai jūs ne tik galėsite palaikyti savo mėgiamą komandą, tačiau ir atlikti statymus realiu laiku. Svarbu prisiminti, jog lošimas nėra tinkamas būdas spręsti finansines problemas, todėl lošti būtina atsakingai.

Kur atlikti live statymus?

7Bet
7Bet
Pasiūlymas Sportas
Patikrinti lažybų pasiūlymą

4. LKL: online per telefoną ir išskirtiniai pasiūlymai naujiems klientams

Dabar yra puikus metas iš arti stebėti stipriausios Lietuvos krepšinio lygos kovas gyvai per internetą. LKL live streamai yra prieinami net ir per mobiliuosius įrenginius. NuolaidosKodas tinklapyje jūs galite rasti visą svarbiausią informaciją apie lažybų bendrovių mobiliasias aplikacijas bei šiuo metu galiojančius kodus bei pasiūlymus naujiems lošimo svetainių klientams.

Galima priminti ir tai, jog prieš LKL finalus, pusfinalius ar kitas svarbias rungtynes 7Bet ir kitos bendrovės dažnai pasiūlo momentinių pasiūlymų, kurie galioja vos kelias dienas. Dažniausiai tai būna specialūs registracijos pasiūlymai arba padidinti lažybų koeficientai. Žiūrėti LKL rungtynes gyvai dabar galite lietuviškoje 7Bet lažybų kontoroje, kurioje jūsų taip pat laukia ir krepšinio lažybos su gerais koeficientais.

pakomentuok LklRungtynėsGyvai
Komentarai (2)
Srećko Gospeti
Srećko Gospeti apie 2 metus atgal
Aš tai tik Žalgirio, Ryto ir Lietkabelio grajus žiūriu. Kiti visai neverti dėmesio.
Žaisk atsakingai