Ledo Ritulio Lažybos

pagal Nuolaidos Kodas by Nuolaidos Kodas
Ledo Ritulio Lažybos

Ledo ritulio lažybos nėra populiariausias statymų pasirinkimas Lietuvos lažybų rinkoje, tačiau lažintis už ledo ritulio baigtis yra tikrai įdomu. Ledo ritulys, arba tiesiog ritulys, yra vienas populiariausių žiemos sezono sportų, o pagrindinės ledo ritulio varžybos vyksta beveik visus metus. Šiame straipsnyje pažiūrėsime, kaip galima tiesiogiai žiūrėti ledo ritulio rungtynių transliacijas bei kur rasite geriausius ledo ritulio lažybų koeficientus.

Kaip ir pats ledo ritulio sporto šakos pavadinimas sako, ši rungtis daugiausiai dėmesio sulaukia žiemos sezono metu. Visgi didžiausi turnyrai, tokie kaip NHL arba KHL, vyksta beveik ištisus metus, o šių varžybų lažybų pasiūlymus galite rasti 1XBET, Betwinner ir bet365 lažybų kontorose. Verta pažymėti, kad užsienio lažybų kontoros dažnai siūlo daugiau ledo ritulio statymų variantų, kadangi užsienyje susidomėjimas ledo ritulio yra kiek didesnis nei Lietuvoje.

1. NHL, KHL lažybos gyvai

NHL yra didžiausia ir daugiausiai populiarumo sulaukianti žiemos sporto lyga Amerikoje. Ši lyga dar yra žinoma kaip Stenlio taurė, o arenose stebėti mėgiamų komandų rungtynių susirenka tūkstančiai aistruolių. Tiesiogiai žiūrėti NHL varžybų transliacijas galite Betsafe ir OlyBet lažybų kontorose, čia registracijos metu jums gali padėti OlyBet ir Betsafe promo kodas, kuriuos rasite mūsų puslapyje, o dabar pats laikas trumpai susipažinti su NHL lažybų įdomybėmis.

NHL varžosi 30 komandų iš viso Šiaurės Amerikos regiono, o kiekviena ekipa per sezoną sužaidžia po 82 rungtynes. Po reguliaraus sezono, įprastai balandžio mėnesį, prasideda atkrintamosios varžybos, kurių nugalėtojai laimi Stenlio taurę (angl. Stanley Cup). Reguliaraus sezono metu komandos yra suskirstomos po 15 ekipų į rytų ir vakarų konferencijas, o pats lygos modelis labai primena kitas didžiąsias JAV sporto lygas - NBA, NFL ir MLB. Be abejo, įdomių kovų galima rasti ir reguliaraus sezono metu, tačiau dažniausiai kokybišką žaidimą galėsite žiūrėti atkrintamųjų varžybų metu. Daugiau žiemos sporto online livestreamų rasite 1XBET ir bet365 lažybų kontorose.

Dar viena ledo ritulio lyga, kurios populiarumas nuolatos auga, yra KHL. Kontinentinės ledo ritulio lygos pavadinimą turintis turnyras yra žaidžiamas Rusijoje, o jame dalyvauja ir kelios komandos iš aplinkinių valstybių. Dabar KHL žaidžia 25 komandos, iš kurių net 19 atstovaują Rusiją. Įdomu, jog šiame turnyre varžosi ir Rygos „Dinamo“ ledo ritulio klubas. KHL nugalėtojai paaiškėja po atkrintamųjų varžybų, kurios vyksta panašiai kaip ir NHL. Turnyro čempionai yra apdovanojami Gagarino taure, o dabar šį apdovanojimą daugiausiai kartų (3) yra laimėję Kazanės „Ak Bars“ ledo ritulininkai. Žiūrėti KHL bei atlikti ledo ritulio statymus gyvai gali lietuviškose OlyBet ir Betsafe lažybų kontorose.

2. Ledo ritulio statymai internetu

Pats laikas peržvelgti ir dažniausiai sutinkamus statymus ledo ritulio lažybose. Kaip ir kitose sporto šakose, ledo ritulyje pagrindinis lažybų pasirinkimas yra rungtynių nugalėtojo statymas. 1XBET ir Betwinner savo klientams siūlo galimybę atlikti 1X2 statymus, kurie simbolizuoja tris galimas rungtynių baigtis. 1 yra žymima namų komandos pergalė, X simbolizuoja lygiąsias, o 2 žymi svečių ekipos pergalę. Verta pažymėti, kad šie statymai galioja tik pagrindiniam rungtynių laikui. Bet365 ir kitose lažybų kontorose galite spėti, kuri komanda laimės rungtynes, o į tokį statymą įeina ir pratęsimo bei baudinių serijos galimybė. Akivaizdu, kad tokių statymų koeficientai bus kiek mažesni, kadangi ir rizika yra ženkliai mažesnė. Jeigu nuspręsi išbandyti Bet365 lažybų bendrovę, nepamiršk pasinaudoti mūsų išskirtiniu bonus kodu naujiems lošėjams.

Šalia rungtynių nugalėtojo statymų visuomet rasite ir azijietiško pranašumo ledo ritulio lažybų pasirinkimus. Tokie statymai galioja tik pagrindiniam rungtynių laikui (pratęsimui negalioja), todėl prieš atlikdami tokias lažybas privalote pasverti visas įmanomas rizikas. Azijietiško pranašumo statymai nurodo tam tikrus intervalus/pranašumus, kurie leidžia gauti kiek didesnius koeficientus už favoritų pergales bei solidesnius pasiūlymus už gerus „underdogų“ pasiūlymus. Įprastai rasite -1.5 įvarčių linijas Betsafe ir OlyBet lažybų kontorose, o tai reiškia, kad statymas bus laimėtas tada, jeigu jūsų komanda rungtynes laimės 2 arba daugiau įvarčių persvara. Jeigu rinkotes priešingą statymą (+1.5), jūsų statymas bus laimėtas, jeigu rungtynėse pergalę švęs jūsų komanda, arba pralaimės ne daugiau kaip 1 įvarčio skirtumu. Su kitomis linijomis situacija yra identiška, o ledo ritulio azijietiško pranašumo statymus galite rasti ir Betwinner lažybų gyvai sekcijoje. Beje, šioje lažybų bendrovėje registracijos metu gali gauti puikų bonusą sportui, užteks įrašyti mūsų premijos kodą tam skirtame laukelyje. Skaityk Betwinner apžvalgą ir sužinok daugiau.

Paskutinis populiarus ledo ritulio statymų tipas yra susijęs su vienos arba abiejų komandų pelnytais įvarčiais. Kiekvienas sporto šaka turi tik jai būdingus suminius statymus, o ledo ritulyje jie yra labai paprastai ir populiarūs. Priklausomai nuo lažybų kontoros, jūs lažinates, kiek įvarčių pelnys abi komandos. Jeigu online randate ledo ritulio statymą su 6.5 įvarčių liniją, perprasti statymą yra labai paprasta. Jeigu rinkotes daugiau, jums reikės bent 7 įvarčių, jeigu rinkotes variantą mažiau - ne daugiau kaip 6 įvarčių. Jeigu jums bus siūloma linija „be kablelio“ (pvz.: 6.0 įvarčiai), pataikius tiesiai į nurodytą sumą, statymai bus prilyginti vienetui ir atgausite statyme naudotus pinigus.

3. Ledo ritulys: online lažybos ir statymai

Prieš NHL ir KHL sezonų startą bet365 lažybų kontoroje galite rasti išankstinius čempionų lažybų koeficientus. Taip pat, finalinių rungtynių metu įprastai rasite ir tokius statymus, kurie nėra susiję su rungtynių baigtimi. Dažniausiai jie būna pramoginio pobūdžio. Šioje platformoje jūsų laukia ir daugiau įdomių lažybų variantų, o lažintis už ledo ritulio baigtis yra labai paprasta, jeigu jūs žiūrite online ice hockey livestreamus internetu. Tokią paslaugą savo klientams siūlo lietuviškos Betsafe ir OlyBet lažybų kontoros, o kiek geresnius lažybų koeficientus (net ir rungtynių metu) galite rasti 1XBET, Betwinner ir bet365 lažybų platformose.

Kur lažintis už ledo ritulį internetu?

OlyBet
OlyBet
Bonusas Sportas
Įnešk 100€, atlik statymų už 200€! Pasidvigubink!
nuolaidos kodas
JBETLT
Betsafe
Betsafe
Bonusas Sportas
Iki €100 lažyboms + €30 nemokamų statymų + 100 nemokamų sukimų
Bet365
Bet365
Bonusas Sportas
Premija iki 25€ Lažybų Kreditui naujiems Bet365 žaidėjams
Bonus code
BCODE
1XBET
1XBET
Bonusas Sportas
Išskirtinė 100% premija iki €130
promo kodas
BCVIP
Betwinner
Betwinner
Bonusas Sportas
Pirmojo įnašo išskirtinė premija 100% iki 130€
promo kodas
BCVIP

Tam, kad jūsų ledo ritulio lažybos būtų sėkmingos, reikia domėtis šiuo sportu. Prieš atlikdami statymus turite įvertinti ne tik paskutiniuosius komandų rezultatus, tačiau ir peržvelgti komandų sudėtis, patikrinti naujienas bei įvertinti kitus faktorius.

Ledo ritulio lažybos yra puiki pramoga, o dabar vieno iš populiariausių žiemos sportų statymus galite atlikti 1XBET, Betwinner, bet365 bei lietuviškose OlyBet ir Betsafe lažybų kontorose.

pakomentuok LedoRitulioLažybos
Komentarai (0)
Žaisk atsakingai