NuolaidosKodas.net lt

Azijietiški Pranašumai

pagal Nuolaidos Kodas
Azijietiški Pranašumai

Lažybų pasaulyje galite rasti įvairiausius statymų pasirinkimus, o azijietiški pranašumai yra vieni iš tokių statymų lietuviškosje 7Bet lažybų kontoroje. Šiame straipsnyje iš arčiau pažiūrėsime į tokio tipo statymus, aptarsime jų privalumus ir minusus bei pažiūrėsime, kuriose lažybų platformose galite rasti geriausius azijietiškų pranašumų statymų koeficientus.

1. 👀Azijietiškas pranašumas - reikšmė

Azijietiški pranašumai naujiems lošėjams gali pasirodyti kaip ganėtinai sudėtingas terminas lažybų pasaulyje, tačiau taip tikrai nėra. Azijietiški pranašumai (angl. asian handicap) paprasčiausiai yra spėjimai, kad kažkuri komanda laimės didesniu nei x skirtumu, arba nepralaimės. Įprastai tokio tipo statyma yra aiškinami paprastu futbolo varžybu pavyzdžiu. Jūs pasirinkote azijietiško pranašumo statymą, jog komanda A laimės su -1.5 įvarčio pranašumu. Jūsų statymas bus laimėtas tik tada, kai komanda A rungtynes laimės 2 arba daugiau įvarčių skirtumu. Matematika šioje vietoje yra elementari: iš komandos A galutinio rezultato reikia atimti nurodytą pranašumą (šiuo atveju 1.5) ir žiūrėti, ar net atlikus šį skaičiavimą komandos A rezultatas bus didesnis (pvz.: rungtynių rezultatas 2-0 tenkins šią sąlygą, nes 2-1.5 yra daugiau nei 0).

Galbūt prieš tai minėtas skaičiavimo būdas yra kiek sudėtingas, tačiau patyrę lošėjai su tuo neturi problemų. Šioje vietoje galima naudoti ir alternatyvius azijietiško pranašumo perpratimo metodus. Jeigu matote -2.5 azijietišką pranašumą, jums automatiškai reikia tikėtis, kad ši komanda laimės 3 arba daugiau taškų skirtumu. Jeigu matote priešingą statymą (+2.5), jums reikia tikėtis, kad ši komanda laimės arba pralaimės rungtynes ne daugiau kaip 2 taškais. Atlikę vos kelis sporto lažybų statymus labai greitai perprasite šią sistemą. Beje, azijietiški pranašumai yra populiarūs Formulės 1 statymuose, skaitykite apie juos mūsų puslapyje.

2. ❓Ką reiškia, kas tai yra azijietiškas handikapas

Jau dabar susipažinome su pačiu azijietiško pranašumų konceptu, todėl dabar yra puiki proga aptarti ir kitus galimus azijietiško pranašumo variantus. Kiekviena sporto šaka turi asian handicap pasiūlymus, o juos perprasti yra tikrai nesudėtinga. Vis dėlto yra viena pagrindinė sporto rungtis, kurioje sutiksite daug įvairių pasiūlymų. Tai yra futbolas, o jeigu esate bandę futbolo lažybas, tikrai būsite matę -0.75; -0.25 ir panašias statymų linijas.

Futbole esantis -0.5 įvarčių pasiūlymas reiškia paprasčiausią pergalę, o +0.5 reiškia, kad komanda turi nepralaimėti (tinka lygiosios arba pergalė). Kitų variantų paaiškinimus visuomet galite rasti internete ir turėti lentelę, tačiau netrukus mes ir šiame tekste trumpai aptarsime pagrindinius pasirinkimus. Jeigu atlikote -0.25 įvarčio azijietiško pranašumo statymą, jūs pilną sumą laimėsite tik komandos pergalės atveju. Jeigu varžybos baigsis lygiosiomis, jūs atgausite tik pusę statytos sumos (kitą pusę pralaimėsite). Pralaimėjimu atveju prarasite visą sumą. Priešingas azijietiško pranašumo statymas (+0.25 įvarčio) būtų laimėtas, jeigu jūsų komanda pasieks pergalę. Lygiųjų atveju atgausite pusę statymo sumos, o likusi pusė bus užskaityta kaip laimėjimas.

Jeigu atlikote -0.75 įvarčių statymą, jums reikia tikėtis, kad jūsų palaikoma komanda laimės dviejų arba daugiau įvarčių skirtumu. Jeigu pergalė bus vieno įvarčio skirtumu, atgausite pusę statymo sumos, o kita dalis bus užskaityta kaip laimėjimas. Jeigu rungtynės baigsis lygiosiomis arba pralaimėjimu - statymas taip pat bus pralaimėtas. Identiška situacija yra ir su -1.75; -1.25 ir priešingi statymai. Jums tereikia pridėti/atimti atitinkamą įvarčių skaičių (pvz.: -1.75 įvarčio azijietiško pranašumo statymas bus pilnai laimėtas tada, kai komanda laimės trijų arba daugiau įvarčių persvara, dviejų įvarčių skirtumo pergalės atveju laimėsite pusę sumos). Kaip ir su visais lošimais, net ir atlikdami azijietiško pranašumo statymus, jūs privalote lošti atsakingai. Beje, kviečiame taip pat susipažinti ir su kitais futbolo statymų tipais, apie kuriuos rašome atskirame straipsnyje skirtame šiai temai.

3. ⚽Azijietiški pranašumai sporto lažybose

Užsienio lažybų bendrovės savo klientams siūlo labai gerus sporto lažybų koeficientus. Lietuviškos ne visada siūlo -0.75 ir panašius statymus, todėl užsienio lažybų platformos yra puiki alternatyva.

Vis dėlto reikia priminti, kad užsienio lažybų kontorose gali žaisti tik už Lietuvos Respublikos sienos gyvenantys lošėjai. Taip yra dėl to, jog jos Lietuvoje yra blokuojamos. Kad ir kaip keistai tai skamba, tačiau Lietuvoje yra leidžiama internetu lošti tik tokiose platformose, kurios turi lietuvišką lošimų licenciją. Tam, kad lažybų kontoros galėtų legaliai teikti savo paslaugas, jos turi turėti fizinius lošimų namus. Akivaizdu, kad tai nėra labai paprasta, todėl Lietuvoje legaliai lošti galite tik 7Bet lošimų platformoje. Jeigu norite išbandyti užsienio svetaines - alternatyvias lažybų nuorodas rasite NuolaidosKodas tinklapyje. Beje, čia taip pat rasite daugiau informacijos apie lažybų blokavimą, kuris tikrai nėra toks baisus, kaip atrodo.

Azijietiški pranašumai yra didelė lošimų dalis, o tokius statymus galite rasti lietuviškoje 7Bet lošimų platformoje.

pakomentuok AzijietiškiPranašumai
Komentarai (0)
Žaisk atsakingai