NuolaidosKodas.net lt

NBA Tiesioginės Transliacijos

pagal Nuolaidos Kodas
NBA Tiesioginės Transliacijos

Krepšinis vis dar išlieka vienu iš labiausiai žiūrimų pasirinkimų sporto pasaulyje, o NBA tiesioginės transliacijos sulaukia daugiausiai dėmesio. Žiūrėti NBA tiesiogiai internetu galite lietuviškose Betsafe, CBet, Optibet bei užsienio lažybų kontorose. Šiame straipsnyje ne tik aptarsime svarbiausią informaciją apie NBA rungtynes, tačiau ir pažiūrėsime, kur internete yra NBA online transliacijos bei įdomūs statymų variantai.

1. NBA krepšinis tiesiogiai

Nacionalinė krepšinio asociacija, kuri yra geriau žinoma NBA vardu, pritraukia milijonus žiūrovų kiekvienais metais. Įprastas NBA sezonas, jeigu jam nesutrukdo pandemija ar kiti veiksniai, trunka nuo rudens vidurio iki birželio pirmosios pusės, kai yra žaidžiami NBA finalai. Vienas stipriausios pasaulio krepšinio lygos sezonas susideda iš reguliaraus sezono (82 rungtynės) bei atkrintamųjų. NBA yra suskirstyta į dvi konferencijas - rytų ir vakarų, o iš kiekvienos į „play-off’us“ patenka po 8 geriausias. Pastaraisiais metais atsirado ir papildomas „play-in“ turnyras, kuriame dėl paskutinės vietos varžosi kelios komandos, likusios už atkrintamųjų borto. Toks pakeitimas taisyklėse leidžia krepšinio aistruoliams išvysti kelias papildomas varžybas su aukščiausio lygio kova. Visos serijos atkrintamosiose varžybose yra žaidžiamos iki 4 pergalių, o finale susitinka abiejų konferencijų čempionai. Pats lygos konceptas yra ganėtinai paprastas, o patyrę krepšinio sirgaliai tai puikiai žino. Žiūrėti NBA dabar galima per televiziją, tačiau daug paprasčiausiai NBA transliacijos yra randamos online lažybų platformose.

NBA online livestreamai domina žmones iš viso pasaulio, kadangi žmonės žiūri krepšinio transliacijas ne tik dėl įdomumo, tačiau ir dėl to, jog kai kurie žiūrovai būna atlikę statymus. Tai žinodamos lažybų kontoros savo klientams pradėjo siūlyti ir tiesioginių sporto varžybų transliacijas. Tarp tokių pasirinkimų pateko ir NBA gyvai, o NBA internetu tiesiogiai galite žiūrėti ir lietuviškose CBet bei Optibet lošimų kontorose. Krepšinis gyvai yra pasiekiamas šių platformų lažybų gyvai sekcijose. Apsilankę live betting skiltyje matysite aibę statymų gyvai variantų, o prie jų rasite ir specialią televizoriaus ikoną, kuri simbolizuoja tiesiogines transliacijas. Lietuvos laiko juosta nėra labai palanki NBA kovų transliacijoms, kadangi didžioji dalis varžybų yra žaidžiamos naktį, tačiau net ir tada Optibet ir CBet siūlo NBA livestreamus. Beje, čia galite atlikti ir NBA statymus gyvai. Koeficientai lietuviškose lažybų kontorose yra pakankamai solidūs, o čia lošti galima legaliai ir be jokio streso.

2. NBA lažybos internetu

Užsienio lažybų bendrovės daugeliui lošėjų yra puikiai pažįstamos, tačiau su jomis yra viena nedidelė problema - čia lietuviai negali lošti legaliai. Taip yra dėl to, jog Lietuvoje galioja lošimą užsienio lažybų kontorose reglamentuojantis įstatymas. Paprastai sakant, Lietuvos teritorijoje galima lošti tik tose lošimų platformose, kurios turi lietuvišką licenciją, kurią galima gauti tik atitikus specialius reikalavimus. Vienas iš tokių reikalavimų yra tam tikras skaičius fizinių lošimo punktų ar kazino namų, o kai kurios online lošimų bendrovės to tiesiog nedaro, nes jų verslo modelis yra kiek kitoks. Visgi apeiti lažybų blokavimą galima labai paprastai, o tai galite padaryti pasinaudoję mūsų tinklapyje esančiomis alternatyviomis prisijungimo nuorodomis.

NBA transliacijos užsienio lažybų kontorose nuo lietuviškų beveik niekuo nesiskiria, vienintelis skirtumai yra ties jų prieinamumu ir skirtingų lažybų galimybių. Kartais užsienio lošimų kontoros pasiūlo kiek aukštesnius NBA statymų online koeficientus, o rimtiems lošėjams net ir mažiausi koeficientų skirtumai gali būti labai svarbūs. Verta pažymėti, kad užsienio bendrovės dažnai siūlo ir labai plačią statymų pasiūlą, tačiau didžioji dalis statymų nėra aktualūs įprastiems lošėjams, kurie tiesiog nori gerai praleisti vakarą su NBA krepšiniu. Populiariausi NBA betting pasirinkimai internetu yra 1X2, azijietiško pranašumo ir suminiai pelnytų taškų statymai. CBet, Betsafe ir Optibet kartais galite rasti ir individualius žaidėjų pelnytų taškų statymus, kurie yra populiarūs tarp lošėjų iš Lietuvos.

3. NBA online statymai

Jėgų balansas stipriausioje krepšinio lygoje keičiasi nuolat, todėl dabar yra puiki proga stebėti įdomiausias NBA kovas jums patogiu metu per internetą. Visos anksčiau minėtos lažybų kontoros leidžia žiūrėti krepšinio livestream ir per mobiliuosius telefonus bei panašius įrenginius, o tai yra didelis patogumas visiems platformų klientams. Čia galime pasakyti daugiau apie Betwinner programėlę, kuri yra labai patogi ir nemokama. Daugiau apie Betwinner mobilią aplikaciją skaitysi mūsų informaciniame straipsnyje. Vis daugiau NBA rungtynių dabar yra žaidžiamos patogesniu europiečiams laiku, o tai reiškia, kad savaitgalių vakarai gali būti skirta NBA transliacijų stebėjimui. Net jeigu neturite jums patinkančios komandos už Atlanto, visuomet galite stebėti, kaip NBA sekasi Domantui Saboniui ar Jonui Valančiūnui.

NBA lažybos ir tiesioginės transliacijos

NBA tiesioginės transliacijos internetu jūsų laukia lietuviškose CBet, Betsafe ir Optibet lažybų kontorose, kuriose taip pat galite išbandyti ir kokybiškas krepšinio lažybas su gerais koeficientais.

pakomentuok NbaTiesioginėsTransliacijos
Komentarai (0)
Žaisk atsakingai