NuolaidosKodas.net lt

Suminiai Statymai

pagal Nuolaidos Kodas
Suminiai Statymai

Suminiai statymai yra svarbi sporto lažybų dalis, o tokio tipo statymus galite rasti 7Bet ir kitose lažybų kontorose. Šiame tekste sužinosite pačią svarbiausią informaciją apie suminius taškų, įvarčių bei kitų rodiklių statymus bei išgirsite kelis įdomius patarimus apie gerus lažybų pasiūlymus.

Rungtynių nugalėtojo (1X2), azijietiško pranašumo ir suminiai statymai yra trys pagrindiniai pasirinkimai sporto lažybose. Beveik visos sporto rungtys, už kurių baigtis galima lažintis 7Bet lažybų kontoroje, turi suminius taškų arba įvarčių statymų variantus. Suminiai pasirinkimai yra labai paprasti, o apie jų taisykles pakalbėsime jau visai netrukus.

1. Suminiai statymai krepšinio lažybose - reikšmė ir taisyklės

Kaip ir pats pavadinima sufleruoja, suminiai statymai, priklausomai nuo sporto šakos, padeda lažintis už įvarčių arba pelnytų taškų sumas. Jeigu žiūrite krepšinio varžybas, jūs galite lažintis, kiek taškų įmes kažkuri viena arba abi komandos kartu. Tam, kad spėlioti būtų paprasčiau, 7Bet ir kitų lažybų kontorų ekspertai pateikia savo prognozes (statymų linijas). Tuomet žaidėjai gali lažintis ir turi du pasirinkimus - taškų bus pelnyta daugiau arba mažiau nei nurodyta statymo kortelėje. Didžioji dalis suminių taškų pasirinkimų krepšinyje būna „su kableliu“ (pvz.: daugiau 155.5 taškų), todėl turite tik dvi galimas baigtis. Jeigu bus pelnyti 156 arba daugiau taškų - statymas bus laimėtas. Priešingu atveju pralaimėsite.

Visgi tam tikrai atvejais galite rasti ir „apvalias“ taškų linijas, kai yra siūlomas sveikas skaičius (pvz.: daugiau 156 taškų). Čia matematika yra labai panaši, kadangi statymas bus laimėtas, kai bus pelnyti 157 arba daugiau taškų. Įmetus lygiai 156 taškus atgausite statymo sumą, o pelnius 155 arba mažiau - pralaimėsite. Gerus suminius krepšinio statymų koeficientus savo klientams siūlo 7Bet kurie įprastai siūlo net kelias skirtingas suminių statymų linijas.

2. Suminis statymas teniso lažybose - paaiškinimai

Teniso suminiai statymai taip pat yra paprasti ir greitai perprantami. Kadangi teniso varžybos susideda iš laimėtų geimų bei setų, 7Bet lažybų kontoroje rasite abiejų pasirinkimų suminius statymus. Laimėtų geimų suminės linijos būna arba „su kableliu“, arba „apvalios“, todėl čia galioja tokios pat taisyklės, kaip ir buvo parodyta krepšinio pavyzdyje. Šioje vietoje galima pažymėti dar vieną svarbų lažybų aspektą, apie kurį nekalbėjome prie krepšinio variantų. Tam tikrais atvejais, pavyzdžiui dėl traumos, teniso varžybos gali nesibaigti. Įvairios lažybų kontoros naudoja skirtingas praktikas, todėl suminiai statymai gali taip pat būti vertinami atitinkamai.

Kai kurios lažybų bendrovės savo klientams užskaito pergales (jeigu suminis statymas buvo laimėtas, tačiau varžybos dar nebuvo iki galo pasibaigusios), o kitos tiesiog anuliuoja statymus ir grąžina pinigus. Krepšinyje situacija yra kiek kitokia, kadangi ten galima sutikti pratęsimus. Dalis lažybų kontorų suminius taškų statymus skaičiuoja su pratęsimais, dalis be. Jeigu atliekate suminius statymus mažiau („underius“), naudokitės tokių bendrovių paslaugomis. Jeigu norite statyti ant „overių“, ieškokite tokių lažybų kontorų kaip 7Bet, kurios skaičiuoja ir per pratęsimą pelnytus taškus.

3. E sporto ir futbolo įvarčių suminės lažybų linijos - kas tai?

Suminius statymus galite sutikti ir mažiau populiariose sporto šakose, pavyzdžiui e sporte. E sporto lažybos yra sparčiai populiarėjantis užsiėmimas, o tokio tipo statymus galite rasti 7Bet lažybų kontoroje. Visgi derėtų nepamiršti ir pačio populiariausio pasirinkimo sporto lažybose - futbolo. Futbolo statymai sukasi ne tik apie rungtynių nugalėtoją, azijietiškus pranašumus, tačiau ir apie pelnytus įvarčius. Būtent futbole yra naudojamos kiek kitokios suminės įvarčių taisyklės, kurias būtina žinoti. Kaip veikia daugiau 1.5 arba daugiau 1.0 įvarčio statymai jau žinome, tačiau futbolo lažybose galima sutikti ir tokius statymus kaip daugiau 0.25;1.25 arba 0.75;1.75 įvarčio. Tokie statymai gali būti pilnai laimėti, pusiau laimėti, pusiau pralaimėti arba pralaimėti.

Sakykime, jog atlikote daugiau 0.25 įvarčių statymą. Laimėsite, jeigu rungtynėse bus pelnytas 1 arba daugiau įvarčių. Jeigu rungtynės baigsis be įvarčių - pralaimėsite pusę statymo. Identiška situacija yra ir su daugiau 1.25 įvarčių statymu. Laimėsite, jeigu bus 2 arba daugiau įvarčių, pelnius 1 įvartį pusę statymo pralaimėsite, o rungtynėms pasibaigus be įvarčių statymas bus pralaimėtas. Jeigu atlikote priešingą statymą (pvz.: mažiau 1.25 įvarčio), statymas bus laimėtas, jeigu bus nepelnyta įvarčių. Jeigu rungtynėse bus įmuštas vienas įvartis - laimėsite pusę statymo. Jeigu 2 arba daugiau - statymas bus pralaimėtas.

Su „0.25“ suminiais statymais susipažinome, dabar belieka trumpai apžvelgti „0.75“ statymus. Jeigu atlikote daugiau 1.75 įvarčių statymą, jis bus pilnai laimėtas įmušus 3 arba daugiau įvarčių. Jeigu rungtynėse bus 2 įvarčiai - statymas bus pusiau laimėtas. Kitu atveju pinigų neatgausite. Jeigu atlikote mažiau 1.75 įvarčių statymą, jis bus laimėtas, kai rungtynėse įvarčių nebus arba bus pelnytas vos vienas. Jeigu rungtynės baigsis su 2 įvarčiais, statymas bus pusiau pralaimėtas. Jeigu bus 3 arba daugiau įvarčių - statymas bus pilnai pralaimėtas. Suminiai statymai yra nemaža futbolo dalis, tačiau mažiau patyrę gali naudoti paprastas linijas ir saikingai mėgautis lažybomis.

4. Suminiai sporto statymai online

Prieš teksto pabaigą galima išskirti dar vieną svarbų patarimą. NuolaidosKodas tinklapyje galite rasti lietuviškos 7Bet lažybų platformos apžvalgą bei naujausius kodus. Tarp tokių pasiūlymų būna ir nemokamų statymų arba statymų be rizikos, kuriuos dažniausiai galite panaudoti ir suminiams statymams.

Suminiai statymai online yra pasiekiami lažybų kontorose, o lažintis su gerais koeficientais gyvai internetu galite 7Bet lošimų platformoje.

pakomentuok SuminiaiStatymai
Komentarai (0)
Žaisk atsakingai