NuolaidosKodas.net lt

E sporto Lažybos

pagal Nuolaidos Kodas
E sporto Lažybos

E sporto lažybos tampa vis populiaresniu pasirinkimu lažybose, ypatingai tarp jaunesnio amžiaus lažybų entuziastų. Išbandyti e sporto statymus galite lietuviškoje 7Bet lažybų platformoje. Šiame straipsnyje aptarsime svarbiausias e sporto disciplinas, pažiūrėsime į labiausiai laukiamus renginius bei populiariausius e sporto statymus online.

Elektroninio sporto populiarumas pasiekė neregėtas aukštumas paskutiniais metais, kai dėl pandemijos sustojo praktiškai visi sporto renginiai visame pasaulyje. Esporto tai beveik nepalietė ir didžioji dalis online turnyrų vyko įprastai, o tiesiogines esporto transliacijas 7Bet žiūrėdavo tūkstančiai žmonių. Nors elektroninis sportas turi daug disciplinų, tačiau šiame straipsnyje daugiausiai dėmesio skirsime toms, už kurių baigtis galite lažintis 7Bet ir kitose lažybų kontorose.

1. 🎧Statymai už e sportą internetu

CS:GO yra vienas iš populiariausių e sporto pasirinkimų, o čia net galima rasti lietuvių, kurie rungtyniauja aukščiausiu lygiu. CS:GO yra pirmojo asmens šaudyklė, kurią gali nemokamai išbandyti visi norintys. Pats žaidimas rimtai į žiūrimiausio e-sporto sceną pradėjo belstis tik 2015-aisiais metais, o dabar šio žaidimo „Majorai“ (didieji turnyrai) sulaukia šimtų tūkstančių aistruolių dėmesio iš viso pasaulio. Kiekvienais metais, jeigu COVID19 nesugadina reikalų, įvyksta du majorai, o būtent šie turnyrai turi didžiausią prizinį fondą (tarp 1 ir 2 milijonų JAV dolerių). Tokio tipo turnyrai pritraukia ir lažybininkų dėmesį, kurie pradeda siūlyti įvairius lažybų variantus.

Lietuviškose lažybų kontorose galite rasti CS:GO statymų pasiūlą tiek prieš varžybas, tiek ir varžybų metu. Populiariausias statymas yra paprasčiausias spėjimas, kuri komanda laimės. Tuomet galite atlikti papildomus azijietiško pranašumo statymus. Tokie pasirinkimai būna taikomi raundams arba laimėtiems žemėlapiams. Taip pat CS:GO statymų pasiūloje rasite ir suminius raundų bei žemėlapių statymus, kurie yra skaičiuojami labai paprastai. Jeigu lažinates dėl mažiau populiarių varžybų (pvz.: ESEA online cup ar panašaus lygio turnyrai), galite rasti tik nugalėtojų statymus. CS:GO sezonas tęsiasi beveik visus metus, o žaidėjai ilgesnes atostogas turi tik antroje vasaros pusėje. Kitaip sakant, kokybiškomis CS:GO varžybomis online 7Bet lažybų kontoroje galėsite mėgautis beveik ištisus metus.

2. 🎧Elektroninio sporto lažybos online

Kitas e sporto žaidimas, kurio lažybos yra prieinamos lažybų kontorose yra Dota 2. Šis MOBA tipo žaidimas turi didžiausio prizinio fondo turnyrą, o šio sporto populiarumas, ypatingai Azijoje, yra milžiniškas. Kiekvienais metais, jeigu COVID19 nekeičia planų, vyksta „The International“ turnyras. 2021-aisiais metais šis renginys įvyks Rumunijoje, o jo prizinis fondas sieks daugiau nei 40 milijonų JAV dolerių. DOTA 2 sezonas yra labai panašus į CS:GO, tačiau kiekviename regione turnyrų pasirinkimas kiek skiriasi. Populiariausi pasirinkimai DOTA 2 lažybose yra rungtynių nugalėtojo, azijietiško pranašumo, „killų“ suminiai bei rungtynių trukmės statymai. Azijietiškas pranašumas yra taikomas „kill’ams“ arba laimėtiems žemėlapiams. Rungtynių trukmė yra matuojami per suminius statymus, kai būna nustatoma speciali linija ir yra žiūrima, ar varžybos truks daugiau, ar mažiau laiko. 7Bet lažybų kontoroje galite rasti ir DOTA 2 e sporto lažybų online pasiūlą bei livestreamus.

Dėmesį reikėtų atkreipti ir į League of Legends, Starcraft 2 ir FIFA 21 žaidimus. Nors šie žaidimai nesulaukia daug dėmesio, jeigu viską vertintume per piniginę prizmę, tačiau retkarčiais galite rasti ir šių e sporto disciplinų lažybų variantus. League of Legends yra MOBA tipo žaidimas, kuris turi ganėtinai nemažą fanų bazę, tačiau piniginiais prizais kiek nusileidžia DOTA 2 žaidimui. Visgi šios sporto šakos sezonas yra ilgas, turnyrų būna nemažai, o 7Bet galite rasti įvairius LoL statymų variantus (rungtynių nugalėtojo, azijietiško pranašumo, suminiai killų bei žemėlapių ir t.t.). Starcraft 2 lažybos yra labai maža e sporto lažybų dalis, o ir statymų pasiūla dažniausiai nebūna didelė. FIFA 21 yra vienas iš tokių žaidimų, kuriame galima rasti nemažai staigmenų. Čia vyksta e futbolo varžybos, už kurių baigtis galite lažintis 7Bet gyvai. Statymų pasirinkimas yra identiškas kaip ir realiose futbolo varžybose, o tam tikrais atvejais 7Bet galite rasti ir specialius e sporto lažybų pasiūlymus, į kuriuos įeina ir FIFA 21 ar kitų šios serijos žaidimų statymai.

3. 🎧E - sporto tiesioginės transliacijos

E sporto lažybos visuomet būna įdomios, jeigu kartu galite žiūrėti ir tiesiogines transliacijas. Dažniausiai online livestreamai turi tam tikrą atsilikimą nuo realaus laiko, tačiau lažybų bendrovės turi specialius API prisijungimus, kurie leidžia realiu laiku perduoti rezultatą. Vis dėlto, jeigu norite žiūrėti e sporto online livestream, tiesiogines transliacijas galite rasti kontorose bei internetinėse transliavimo platformose (pvz.: „Twitch“). Žiūrėdami live transliacijas galite atlikti statymus gyvai, kadangi visos lažybų kontoros šiais laikais siūlo live betting paslaugą. Svarbu prisiminti, jog lošti būtina atsakingai.

E sporto lažybos pasiekiamos lietuviškoje 7Bet lažybų platformoje.

pakomentuok ESportoLažybos
Komentarai (0)
Žaisk atsakingai