NuolaidosKodas.net lt

Europietiški Pranašumai

pagal Nuolaidos Kodas
Europietiški Pranašumai

Europietiški pranašumai yra dar vienas unikalus lažybų būdas, kurį turi žinoti kiekvienas lošėjas. Jeigu apie azijietiško pranašumo statymus žino didžioji dalis lošėjų, tai apie europietiško pranašumo peripetijas žino tikrai ne visi. Šiame tekste rasite pačią svarbiausią informaciją apie europietiškus pranašumus ir dar daugiau.

1. Europietiško pranašumo statymai - kas tai?

Pranašumo statymai dažnai susuka galvas lošėjams, o nemaža dalis jų tiesiog vengia tokio tipo statymus, kadangi jiems trūksta žinių, kokios yra tokių statymų taisyklės. Kad ir kaip banaliai beskambėtų, statydami ant pranašumo pasirinkimų turite įvertinti bent vieną papildomą faktorių. Kadangi lažybininkams išaiškinti pranašumo statymus lošėjams nėra taip paprasta, dalis lažybininkų kartais net ir nesiūlo europietiško pranašumo statymų, tačiau jie tikrai yra verti jūsų dėmesio, o čia galėsite įvertinti net kelis papildomus faktorius. Nors tai gali skambėti kiek sudėtingai, tačiau papildomi faktoriai leidžia gauti šiokį tokį pranašumą prieš lažybininkus, jeigu lošėjui pavyksta viską padaryti teisingai.

Pradėkime nuo to, kad turime išsiaiškinti pagrindinį skirtumą tarp azijietiško pranašumo bei europietiško pranašumo statymų. Minėtas skirtumas yra galimų įvykio baigčių skaičiuje. Jeigu azijietiško pranašumo statymai turi dvi galimas baigtis (laimės viena arba kita pranašumo pusė), tai europietiški pranašumai visuomet turi tris galimas baigtis (atsiranda papildoma lygiųjų baigtis). Įdomu, jog tam tikri pranašumo statymai yra tokie patys ir juos galima sulyginti, todėl šiame tekste rasite ir svarbią informaciją, kaip kartais aptikti geresnį pasiūlymą futbolo ar krepšinio varžybose.

2. Europietiškas pranašumas sporto varžybose

Statymų tipus patogiausia aiškinti per pavyzdžius. Įsivaizduokime, kad vyksta futbolo varžybos ir žaidžia komanda A bei B. 7Bet lažybų kontora savo klientams už komandos A pergalę siūlo -1 europietiško pranašumo statymą. Šioje vietoje matysite tris galima baigtis - A komandos pranašumo pergalę, B komandos pranašumo pergalę bei lygiąsias.

A komandos pranašumo pergalė bus tuomet, kai komanda A laimės bent dviejų įvarčių skirtumu. Visos kitos baigtys bus prilygintos pralaimėjimui. Lygiosios bus tada, kai komanda A laimės lygiai vieno įvarčio skirtumu, o B komandos pergalės pranašumo statymas bus laimėtas tokiu atveju, kai komanda B rungtynes laimės arba sužais lygiosiomis. Paprastai sakant, iš galutinio rungtynių rezultato reikia atimti (arba pridėti) statyme nurodytą pranašumą. Šiuo atveju vieną įvartį. Šioje vietoje galima prisiminti, kad komandos B pranašumo statymas yra toks pat, kaip ir azijietiško pranašumo +0.5 pasirinkimas arba dvigubo šanso statymas. Kitaip sakant, visuomet derėtų patikrinti ir europietiško statymo alternatyvų koeficientus. Tokiu būdu galima rasti net ir geresnius koeficientus.

Europietiško pranašumo statymai yra prieinami ne tik futbole. European handicap lažybų pasirinkimai yra siūlomi krepšinyje, tenise, tinklinyje, ledo ritulyje ir daugelyje kitų sporto šakų. Legaliose lietuviškose lažybų bendrovėse tokius statymus rasite beveik visiems populiariems įvykiams, o ir statymų pasiūla yra solidi. Sužinoti daugiau apie legalias lietuviškas statymų kontoras galite mūsų puslapyje. Puikus to pavyzdys yra ledo ritulio varžybos, kurioms galite rasti -1, -2, -3 ir daugelį kitų europietiško pranašumo statymų.

Šioje vietoje galima pateikti dar vieną pavyzdį su krepšinio rungtynėmis. Sakykime, kad komandų A ir B varžyboms yra siūlomas -6 taškų A komandos europietiško pranašumo statymas. Būtina prisiminti, kad tokie statymai turi tris baigtis ir rungtynėms pasibaigus būtent 6 taškų skirtumu jūs pralaimėsite (jeigu pasirinkote komandos A -6 taškų europietišką pranašumą). Kai kurie lošėjai apie tai pamiršta ir dėl to gali stipriai nudegti. Paradoksalu, tačiau krepšinyje europietiško pranašumo statymai tiek daug dėmesio nesulaukia, o tam aiškios priežasties nėra. Galbūt lošėjai nemėgsta daug skaičiuoti arba tiesiog labiau mėgsta azijietiško pranašumo statymus.

3. Europietiškas handikapas ir lažybos gyvai

Didelis europietiško pranašumo pliusas, jeigu lyginame su azijietiško pranašumo statymais, yra statymų paprastumas. Turbūt esate girdėję apie azijietiško pranašumo subtilybes, kai prasideda +0.75 ir panašaus tipo statymai. Šioje vietoje atsiranda kur kas daugiau matematikos, o tokiais statymais tuomet naudojasi tik patyrę lošėjai, kurie tokioje vietoje mato pakankamai nemažai vertės. Su europietiškais statymais tokios situacijos visai nėra, kadangi jie turi tris labai aiškias ir nesudėtingas baigtis.

Europietiško pranašumo statymai online yra prieinami dviem formatais. Pirmasis yra labai akivaizdus - atlikti europietiško pranašumo statymus 7Bet platformoje galima prieš rungtynes esančioje statymų pasiūloje. Tokie statymai turi pakankamai neblogus koeficientus, tačiau dar kartą galima priminti svarbų pastebėjimą - patikrinkite identiškų statymų koeficientus (pvz.: azijietiško pranašumo +0.5, dvigubo šanso ir specifinio europietiško pranašumo statymo). Tikrai galima rasti įdomių ir dėmesio vertų variantų.

Legaliose lietuviškose lažybų bendrovėse galima išbandyti lažybas gyvai. Tokiu pat pat vardu pavadintoje sekcijoje galima rasti aibę lažybų pasirinkimų, tarp kurių bus ir europietiško pranašumo statymai. 7Bet tokius statymus siūlo populiariausioms futbolo ar krepšinio rungtynėms. Dažniausiai live statymų užskaitymas gali užtrukti net iki keliolikos sekundžių, o tai reikia turėti omenyje, kai bandote realiu laiku gauti pranašumą prieš lažybininkus. Beje, statymų gyvai sekcijoje taip pat galite žiūrėti tiesiogines sporto rungtynių transliacijas. Online sporto livestreamai yra prieinami registruotiems, savo tapatybę patvirtinusiems bei einamojoje lošimų sąskaitoje pinigų turintiems lošėjams.

Vertinant dabartinę situaciją su lažybų pasirinkimais galima aiškiai matyti, kad europietiško pranašumo statymai sulaukia kur kas mažiau dėmesio nei panašaus tipo azijietiško pranašumo statymai. Akivaizdu, kad europietiško pranašumo statymai online yra kiek nuvertinti, o tai yra puiki proga lošėjams rasti įdomius lažybų variantus. Visgi reikia prisiminti, kad lošimai nėra tinkamas būdas spręsti finansines problemas, todėl lošti būtina atsakingai.

Patikimos ir saugios lietuviškos lošimo bendrovės

7Bet
7Bet
Pasiūlymas Sportas
Patikrinti lažybų pasiūlymą

4. Strategija: europietiškas pranašumas

Baigiant pažintį su europietiškomis foromis arba tiesiog pranašumais galima dar kartą išskirti svarbią detalę su koeficientais. Lažybininkai puikiai žino, kad nemaža dalis paprastų lošėjų nėra susipažinę su tokio tipo pranašumais. Kaip jau prieš tai matėte, kai kurie europietiško pranašumo statymai gali atitikti kitus statymus, o tarp jų yra ir paprasti 1X2 statymai (pvz.: futbole). Lengvai suprantamų pasirinkimų (1X2) koeficientai dažnai būna šiek tiek mažesni ir taip lažybininkai užsidirba papildomus komisinius. Jeigu gerai suprantate europietiško pranašumo statymus, galite drąsiai lyginti statymų koeficientus ir taip įgauti šiokį tokį pranašumą.

Nors daug pavyzdžių europietiško pranašumo statymų strategijų internete ar asmeninėje žinomų lošėjų patirtyje rasti nepavyko, tačiau kai kurie lažybų entuziastai bando išnaudoti europietiško pranašumo statymų lygiųjų variantą. Kitaip sakant, jie tiesiog spėja, kad favoritai rungtynes laimės būtent vieno ar dviejų įvarčių skirtumu. Keista, tačiau tokius aspektus kartais galima pagrįsti ir matematiniais skaičiavimais, bet, kiek tokia europietiško handikapo strategija yra veiksminga, vis dar nėra aišku.

Kaip ir su bet kokio tipo statymais, svarbu prisiminti, jog lošti būtina atsakingai. Nors ir europietiški pranašumai yra nuvertinti, tačiau juos galima rasti lietuviškoje 7Bet lažybų bendrovėje, kuri savo klientams europietiško pranašumo statymus siūlo net ir lažybų gyvai sekcijoje.

pakomentuok EuropietiškiPranašumai
Komentarai (0)
Žaisk atsakingai