NuolaidosKodas.net lt

Futbolo Lažybos Internetu

pagal Nuolaidos Kodas
Futbolo Lažybos Internetu

Futbolo lažybos internetu yra puiki pramoga, o dabar lažintis dėl futbolo varžybų baigčių galite 7Bet lošimų platformoje. Šiame straipsnyje pakalbėsime apie populiariausius futbolo statymus, dėmesio vertus koeficientus ir vietas, kuriose galite žiūrėti futbolo rungtynių online livestreamus.

Lažintis už futbolo varžybų baigtis yra labai paprasta, o online lažybų bendrovės siūlo tikrai nemažą statymų pasirinkimą. Tarp populiariausių statymų galima rasti rungtynių nugalėtojo, suminius įvarčių, azijietiško bei europietiško pranašumo pasirinkimus ir daugelį kitų. Pastaruosius lažybų variantus aptarsime jau visai netrukus, o dabar pats laikas pažiūrėti, kur galite atlikti gerus futbolo statymus internetu.

1. Futbolo statymai Lietuvoje ir užsienyje 🇱🇹

Lietuvoje gyvenantys lažybų entuziastai gali išbandyti lietuviškas lažybų kontoras. Šios platformos turi lietuviškas lošimų licencijas, todėl atlikti pinigines operacijas galėsite visais patogiausiais būdais - tarp jų ir bankiniais pavedimais. Koeficientai už sporto varžybų baigtis yra tikrai geri, o daugiau apie šias lažybų kontoras sužinosite NuolaidosKodas tinklapyje.

Kadangi užsienio lažybų kontoros neturi lietuviškos lošimų licencijos, pasiekti jas galite tik per alternatyvias lažybų nuorodas. NuolaidosKodas tinklapyje ne tik rasite šių bendrovių recenzijas, tačiau ir veidrodines nuorodas ir specialius kodus, kurie gali padėti naujiems žaidėjams. Futbolo lažybose šios bendrovės siūlo labai gerus koeficientus, kurie yra prieinami ir lažybų gyvai sekcijoje.

2. Lažintis už futbolą online 📢

Pradėkime futbolo statymų selekcijos apžvalgą. Daugiausiai futbolo lažybų entuziastų lažinasi dėl rungtynių baigties ir atlieka 1X2 tipo statymus. Nors statymo pavadinimas gali pasirodyti kiek komplikuotas, tačiau jį iššifruoti yra labai paprasta. 1 reiškia namų komandos pergalę, X žymi lygiąsias, o 2 - svečių ekipos pergalę. Atitinkamai lažybų kontorose yra siūlomi koeficientai už varžybų baigtis. 7Bet siūlo puikius futbolo statymų koeficientus, kurie yra bene geriausi visoje lošimų rinkoje.

Po rungtynių nugalėtojo lažybų seka ir azijietiško pranašumo statymai. Labiau patyrę lošėjai žino, jog beveik visos sporto šakos turi azijietiško pranašumo statymų pasiūlą, kadangi tokio tipo statymai leidžia lažintis dėl „tikslesnių“ įvykių baigčių, kai favoritams arba autsaideriams yra suteikiamos įvairios „foros“. Futbole dažniausiai yra siūlomos nedidelės azijietiško pranašumo linijos, todėl reikia pakalbėti apie visų azijietiško pranašumo statymų variantus. Beje, šiuos statymus galite rasti 7Bet lažybų kontoroje.

3. Futbolo varžybos: statymai internete ⚽

Futbolo statymų pasiūloje dažnai rasite -0.5 azijietišką pranašumą, skirtą x komandai. Tai reiškia, jog statymas bus laimėtas, jeigu x komanda rungtynes laimės bet kokiu skirtumu. Priešingas +0.5 įvarčių statymas bus laimėtas, jeigu jūsų komanda laimės arba sužais lygiosiomis. Situacija su -1.5/+1.5 ir didesniais azijietiškais pranašumais yra identiška. Pakalbėkime apie -0.25 ir +0.25 azijietiško pranašumo statymus. Jeigu lažinotes dėl -0.25 baigties, jūsų statymas bus laimėtas, jeigu pasirinkta komanda laimės rungtynes. Lygiųjų atveju prarasite pusė lažybose panaudotos sumos, o rungtynių pralaimėjimu atveju neteksite visos. +0.25 statymo situacija yra priešinga, kadangi pergalės atveju statymas bus laimėtas, o lygiųjų atveju laimėsite puse sumos. Rungtynių pralaimėjimo atveju statymas bus pralaimėtas.

Dar galite sutikti +0.75 ir -0.75 statymus, o šių statymų taisyklės yra labai paprastos. -0.75 statymas bus laimėtas, jeigu pergalė bus pasiekta dviejų arba daugiau įvarčių persvara. Jeigu jūsų komanda laimės vieno įvarčio skirtumu - laimėsite pusę statymo. Lygiųjų ir pralaimėjimo atveju statymas bus praloštas. +0.75 statymo situacija yra priešinga, kadangi statymas bus laimėtas pergalės ir lygiųjų atveju. Pusė statymo vertės pralaimėsite, jeigu rungtynės bus pralaimėtos vieno įvarčio skirtumu - kiti scenarijai reiškia pralaimėtą statymą.

Po azijietiško pranašumo statymų, kuriuos galite atlikti 7Bet ir kitose lažybų kontorose, derėtų pereiti prie suminių įvarčių statymų. Suminiai įvarčių statymai yra puikus būdas stebėti rungtynes ir nesirgti už kažkurios komandos pergalę. Atlikdamas tokį statymą tu lažiniesi, kiek įvarčių bus pelnyta per rungtynes. Įprastai yra siūloma 2.50 įvarčių linija. Matematika su šiais statymais yra labai paprasta, jeigu lažiante daugiau 2.50 - jums reikia 3 ir daugiau įvarčių. Priešingu atveju - jums reikės ne daugiau 2 įvarčių ir statymas bus laimėtas. Suminiai futbolo įvarčių statymai yra prieinami ir 7Bet lažybų gyvai sekcijoje.

4. Futbolas tiesiogiai ir gyvai 🖥️

Atliekant futbolo statymus internetu visada yra įdomu žiūrėti futbolo varžybas tiesiogiai. Žiūrėti online sporto varžybų livestreamus galite visose straipsnyje minėtose lažybų kontorose. Kai kurios futbolo varžybos dėl tam tikrų priežasčių nebūna transliuojamos, tačiau lažybų kontorose tikrai rasite didžiąją dalį varžybų.

Futbolo lažybos internetu yra pasiekiamos lietuviškoje 7Bet lošimų platformoje, kuri savo klientams siūlo puikius sporto statymų koeficientus.

pakomentuok FutboloLažybosInternetu
Komentarai (0)
Žaisk atsakingai