NuolaidosKodas.net lt

Statymai Už Politiką

pagal Nuolaidos Kodas
Statymai Už Politiką

Lažybų pasaulyje galima rasti ir kiek netikėtų bei įdomių statymų, o statymai už politiką Betsafe, 7Bet ir kitose lažybų kontorose yra vieni iš tokių pasirinkimų. Nors lažybas yra įprasta susieti su sportu, tačiau ne pirmą dešimtmetį Lietuvoje bei užsienyje galima lažintis ir dėl politikos, pramogų pasaulio ir panašaus tipo baigčių. Šiame straipsnyje aptarsime politikos statymų ypatybes, pažiūrėsime, kurios lažybų kontoros siūlo geriausius koeficientus bei ko galima tikėtis iš tokio tipo lažybų.

1. Politikos lažybos internete

Statymai už politiką online yra dar viena lažybų niša, kurią atrado lažybų kontoros. Dabar Lietuvos Respublikos gyventojai gali be jokių suvaržymų ar apribojimų lažintis, kas taps kitu JAV prezidentu, kas bus išrinktas kitu Vokietijos kancleriu, kaip baigsis tam tikri balsavimai ir daugelį kitų. Įdomu, jog Lietuvoje, kai vyksta bet kokie rinkimai ar referendumai, lietuviškos statymų kontoros, pvz. Betsafe arba 7Bet, savo klientams siūlo ir nemažai statymų pasirinkimų, apie kuriuos plačiau pakalbėsime jau visai netrukus.

Politikos statymai gyvai internetu yra pakankamai siaura niša, kadangi kokybiškų įvykių nėra daug. Iš vienos pusės, lošėjai gauna mažesnę statymų pasiūlą, iš kitos pusės - lažybų pasiūla yra prieinama kartais net daugiau nei metai prieš įvykio pradžią. Kadangi politikos įvykių, už kuriuos galite lažintis, nėra daug lažybų kontoros konkuruoja tarpusavyje ir bando į rinką pateikti kaip įmanoma geresnius koeficientus.

2. Kas laimės rinkimuose?

Statymai už politiką išsiskiria tuo, jog čia sėkmės faktorius beveik neegzistuoja, o realius šansus laimėti savo statymus turi gerai apsiskaitę ir puikiai situaciją įvertinę lošėjai. Rinkimuose nebūtina būti geriausiu, kartais užtenka atsidurti laiku ir vietoje, sužavėti abejojančią rinkėjų dalį ir to gali pakakti laimėti. Kai kurie lošėjai skiria nemažai dėmesio įvairioms gyventojų apklausoms, politinėms analizėms, o šioje vietoje galima priminti ir tai, jog tie patys lažybininkai remiasi kone identiškais informacijos šaltiniais. Kitaip sakant, politikos statymai turi nemažai perspektyvų.

Lietuvoje daugiausiai dėmesio, kaip jau buvo prieš tai minėta, sulaukia Lietuvos Respublikos Seimo bei Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimai. Rinkimuose į Seimą galite lažintis, kuri partija surinks daugiausiai rinkėjų balsų, kiek mandatų laimės atitinkama partija ir taip toliau. Kadangi rinkimai vyksta dviem turais, statymų būna sąlyginai daugiau, nes lažintis galite du kartus. Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimai išsiskiria kiek kitokia statymų pasiūla. Čia galite ne tik spėti, kuris žmogus laimės rinkimus, tačiau ir kokia persvara tai padarys. Per praėjusius rinkimus buvo galima net atlikti suminius balsų procentų statymus, o tai yra tikrai įdomi bei alternatyvi lažybų niša. Po Lietuvos politikos realijų daugiausiai dėmesio sutraukia JAV prezidento rinkimai, tačiau Lietuvoje iš esmės dažniausiai galima lažintis tik dėl nugalėtojo. Didesnę statymų pasiūla užsienio politikos įvykiams galima rasti 7Bet ar Betsafe lošimų platformose.

3. Statymai dėl politikos online

Lažintis už užsienio politikos rezultatus gali būti kiek sudėtinga, kadangi pasiekti užsienio online betting platformas Lietuvos Respublikos teritorijoje esantys žaidėjai gali tik per alternatyvias nuorodas arba pasinaudoję VPN paslaugomis. Pastarasis metodas gali kainuoti papildomai, todėl galite naudoti veidrodines lažybų nuorodas. Alternatyvias 1XBET, bet365 ir Betwinner lošimų nuorodas (angl. mirror link) galite rasti NuolaidosKodas tinklapyje, kuriame jūsų netiks lauks išsami instrukcija, kaip apeiti lažybų blokavimą, tačiau ir specialūs lažybų kontorų pasiūlymai bei kodai. Svarbu prisiminti, jog lošti būtina atsakingai.

4. Lažybų koeficientai už politiką

Statymai už politiką yra įdomi galimybė, kadangi čia koeficientai ne visados puikiai atspindi realybę. Prieš 2016-ųjų metų JAV prezidento rinkimus koeficientai už Donaldo Trumpo pergalę siekė daugiau nei 5.00, o kai kuriose lažybų kontorose šis skaičius buvo dar didesnis. Rinkimus laimėjo Donaldas Trumpas, o nedidelė dalis politikos ekspertų prognozavo tokio tipo sensaciją. Paskutinieji rinkimai buvo apylygiai, o Betsafe ir kitų lažybų kontorų ekspertai tai puikiai numatė.

Politikos renginių kalendorius dabar Lietuvoje yra pakankamai tuščias, tačiau 2024-aisiais metais Lietuvos Respublikos piliečiai ne tik rinks naują (o galbūt ir seną) prezidentą, tačiau ir metų pabaigoje balsuos už savo kandidatus į Lietuvos Respublikos Seimą. Progų atlikti politikos statymų tikrai bus, o dabar statymai už politiką su gerais koeficientais yra prieinami lietuviškose Betsafe ir 7Bet lažybų kontorose.

pakomentuok StatymaiUžPolitiką
Komentarai (0)
Žaisk atsakingai