NuolaidosKodas.net lt

Teniso Statymai

pagal Nuolaidos Kodas
Teniso Statymai

Teniso statymai yra labai populiarūs lietuvių lošėjų tarpe, o lažintis už teniso susitikimų baigtis internetu galite lietuviškoje 7Bet lažybų kontoroje. Šiame straipsnyje pažiūrėsime, kokie teniso statymai internetu yra populiariausi, ką siūlo anksčiau minėtos lažybų kontoros bei kur rasite teniso varžybų online transliacijas.

1. Teniso lažybos internetu

Lažybos už teniso varžybų baigtis yra puiki pramoga, o šioje sporto šakoje galima sutikti įvairių statymo variantų. Pagrindinis pasiūlymas teniso lažybose yra rungtynių nugalėtojo statymas, tuomet seka azijietiško pranašumo lažybos tiek geimams, tiek setams bei galiausiai yra kalbama apie suminius geimų arba setų statymus. Daugiau apie šiuos teniso statymus online pakalbėsime jau visai netrukus, o dabar yra puiki proga pažiūrėti, kokiose lažybų kontorose galite rasti gerą teniso statymų pasiūlą.

Lietuvoje gyvenantys lažybų entuziastai gali išbandyti sporto lažybas su 7Bet. Lošimų platformos turi lietuviškas licencijas, todėl čia lošti galėsite be jokių problemų. Užsienyje gyvenantys lošėjai gali lošti užsienio lažybų kontorose . Šios bendrovės siūlo aukštus lažybų koeficientus ir gerą lažybų gyvai pasiūlą, tačiau būtina pabrėžti, jog čia kokybiškai lošti gali tik užsienyje gyvenantys lažybų entuziastai. Taip yra todėl, jog Lietuvoje šių lažybų platformų domenai yra blokuojami, kadangi kontoros neturi lietuviškos lošimų licencijos. Visgi šį draudimą galima apeiti pasinaudojus alternatyviomis lošimų nuorodomis, kurias rasite NuolaidosKodas tinklapyje.

2. Statymai už tenisą gyvai

Teniso statymai yra sąlyginai sezoninis užsiėmimas, kadangi aukšto lygio teniso varžybos vyksta ne nuolatos. Dėl šios priežasties reikia sekti didžiojo kirčio ir rimtesnių ATP Serijos turnyrų tvarkaraščius, nebent jums patinka lažintis dėl „Challenger“ turnyro varžybų baigčių. Teniso lažybose pagrindinis statymas yra rungtynių nugalėtojo, o tokias lažybas galite atlikti 7Bet ir kitose lažybų kontorose. Tokie statymai būna dviejų baigčių - laimės vienas arba kitas atletas. Galima pažymėti ir tai, jog rungtynių nugalėtojo statymus rasite ir 7Bet lažybų gyvai sekcijoje.

Po rungtynių nugalėtojo statymų derėtų susipažinti ir su azijietiško pranašumo statymų variantais tenise. Tenisas yra draugiška sporto šaka lažybų entuziastams, kadangi perprasti lažybų linijas čia yra ganėtinai nesudėtinga. Azijietiški pranašumai lažybų kontorose būna siūlomi tiek geimams, tiek setams. Priklausomai nuo to, iki kiek laimėtų setų yra žaidžiamos rungtynės, gali varijuoti ir azijietiško pranašumo linijos. Matematika su šiais statymais yra paprasta.

Jeigu lažinates, kad jūsų palaikomas sportininkas pergalę pasieks su -4.5 geimų pranašumu, statymas bus laimėtas, jeigu sudėjus abiejų sportininkų laimėtus geimus minėtas atletas turės 5 arba daugiau geimų pranašumą. Priešingu atveju, kai yra atliekamas +4.5 geimų statymas, lažybos bus sėkmingos, jeigu atletas neatsiliks daugiau nei 4 geimais. Su setų azijietiško pranašumo statymai yra dar paprasčiau. Įprastai rasite -1.5 arba -2.5 linijas, kurios iš esmės leidžia spėti tikslų kovos rezultatą. -1.5 setų statymas atitinka pergalę 2 setų persvara, -2.5 setų statymas yra lygus pergalei trijų setų persvara. Priešingi statymai su teigiamu pranašumu bus laimėti tada, kai jūsų palaikomas sportininkas nepralaimės daugiau nei 1 seto skirtumu (+1.5 seto) arba 2 setų skirtumu (+2.5 setai).

3. Lažintis už tenisą online

7Bet lažybų kontora leidžia atlikti ir suminius teniso geimų bei setų statymus. Šie lažybų pasirinkimai yra labai populiarūs, o juos perprasti yra labai lengva. Atlikdami suminius statymus lošėjai lažinasi, kiek bus sužaista geimų arba setų. Dažniau sutiksite geimų suminiu statymus, o jų linijos varijuoja priklausomai nuo to, iki kiek laimėtų setų yra žaidžiamas mačas. Jeigu varžybos yra žaidžiamos iki dvejų setų, dažnai rasite 19.5 geimų suminį statymą. Jeigu pasirenkate, kad bus sužaista daugiau geimų - jums reikia, kad mače būtų sužaista 20 ir daugiau geimų. Jeigu mažiau - ne daugiau 19 geimų. Situacija su setais yra identiška.

Teniso lažybos internetu turi įdomių subtilybių. Viena tokių - traumos. Kiekviena lažybų kontora turi skirtingą lošimų reglamentą, kuriame yra paaiškinta, kaip būna traktuojamos tokios situacijos, kai vienas iš sportininkų pasitraukia iš varžybų. Tam tikros lažybų kontoros grąžina statymus, kitos užskaito, o dėl šios priežasties privalote susipažinti su lažybų reglamentu.

Kur lažintis už tenisą?

7Bet
7Bet
Pasiūlymas Sportas
Patikrinti lažybų pasiūlymą

4. Teniso tiesioginės transliacijos

Atlikdami teniso statymus 7Bet ar bet kurioje kitoje anksčiau minėtoje lažybų platformoje galite tiesiogiai žiūrėti teniso varžybų online transliacijas. Kaip ir kiekvienoje sporto šakoje, teniso mačų stebėjimas gyvai gali parodyti nemažai svarbių detalių apie sportininkų kondiciją, žaidimo stilių, oro sąlygas ir taip toliau. Šie parametrai gali būti svarbūs lažybose.

NuolaidosKodas tinklapyje rasite naujausią informaciją apie geriausius sporto lažybų promo kodus, sporto rungtynių apžvalgas ir prognozes. Teniso statymai už susitikimų baigtis internetu yra pasiekiami lietuviškoje 7Bet lažybų kontoroje.

pakomentuok TenisoStatymai
Komentarai (0)
Žaisk atsakingai