NuolaidosKodas.net lt

Tiesioginės Teniso Transliacijos

pagal Nuolaidos Kodas
Tiesioginės Teniso Transliacijos

Tiesioginės teniso transliacijos lošėjams dabar yra prieinamos neįtikėtinai paprastai, o tiesiogiai žiūrėti teniso online livestreamus galima lietuviškoje 7Bet lošimų kontoroje. Šiame straipsnyje pasidalinsime svarbiausia informacija apie teniso varžybų transliacijas internetu, o ši informacija pravers net ir labiau patyrusiems lošimų entuziastams.

1. Tenisas gyvai per TV ir internetą

Pagrindinis būdas, kaip daugelis lošėjų žiūri teniso varžybų transliacijas, yra susijęs su televizija. Akivaizdu, kad tai yra geriausiai žinomas ir daugiausiai dėmesio vis dar sulaukiantis pasirinkimas. Visgi Lietuvoje yra tokia situacija, jog sporto kanalų pasirinkimas yra ganėtinai nedidelis, o net ir tie sporto kanalai, kurie yra siūlomi žiūrovams, dažnai net nerodo teniso varžybų. Dažniausiai pažiūrėti kokybišką tenisą yra galima tik „Didžiojo Kirčio“ (angl. „Grand Slam“) turnyrų metu, kai varžybas tiesiogiai transliuoja pirmasis bei antrasis Eurosport kanalai. Tai yra vienas iš nedaugelio būdų, kaip tiesioginės teniso transliacijos gali būti prieinamos labai paprastai ir kartais net nemokamai. Visgi bendrame Lietuvos televizijos kontekste galima pabrėžti ir tai, kad patogiai žiūrėti tenisą beveik nėra įmanoma. Tam reikia įsigyti brangius sporto televizijos paketus ar rasti alternatyvius būdus, kaip stebėti tiesiogiai tenisą online.

Kad ir kaip paradoksaliai tai gali skambėti, tačiau lietuviai gali rinktis kitą būdą, kaip internete rasti tiesiogines teniso transliacijas. Jau teksto pradžioje buvo minėtos keturios legalios lietuviškos lošimų kontoros, savo klientams siūlančios būtent tokio tipo paslaugas. Lažybų pasaulyje dabar jau tapo įprasta klientams siūlyti ne tik galimybę lažintis dėl įvairių įvykių baigčių, tačiau ir naudotis papildomais paslaugų instrumentais - statistika ar net online livestreamais.

2. Teniso rungtynės online

Tiesioginės teniso transliacijos 7Bet lažybų platformoje yra prieinamos lažybų gyvai sekcijoje. Čia jums reikia susirasti jus dominančias teniso varžybas ir prie jų rasite specialią televizoriaus ikoną. Ją spustelėję galėsite žiūrėti tenisą gyvai. Deja, tačiau dėl įvairiausių detalių tiesiogiai yra rodomos ne visos teniso dvikovos. Sužinoti, ar jus dominantis teniso mačas bus transliuojamas realiu laiku, galite apsilankę statymų pasiūloje. Jeigu prie teniso mačo yra parašyta „live“ arba parodyta televizoriaus ikona, tuomet šios varžybos bus transliuojamos gyvai internetu. Reikia suprasti ir tai, kad kai kurie žemo lygio turnyrai gali tiesiog neturėti tiesioginių transliacijų, o tam tikroms varžyboms reikia specialių transliacijų teisių, kurių lošimų kontora gali būti neįsigijus.

Lietuviškos lošimų kontorose tiesiogiai galima žiūrėti ne tik tenisą, bet ir futbolą, krepšinį, e-sportą ir daugelį kitų sporto šakų. Čia yra rodomos netgi smiginio transliacijos gyvai. Tokia paslauga yra prieinama tik tiems lošėjams, kurie yra užsiregistravę paslaugą teikiančioje platformoje ir patvirtinę savo tapatybę. Beje, tam, kad matytumėt teniso online livestream, reikia būti atlikus bent vieną aktyvų statymą arba einamojoje lošimų sąskaitoje turėti bent kažkiek lėšų. Daugiau informacijos apie Lietuvoje legalias lošimų platformas galite skaityti NuolaidosKodas tinklapyje.

3. Žiūrėti tenisą tiesiogiai per telefoną ir su komentavimu

Tenisas internetu gyvai lažybų kontorose yra puikus būdas stebėti varžybas gyvai ne tik dėl patogumo, tačiau ir galimybės tai daryti per telefoną. Visos teksto pradžioje minėtos lošimų bendrovės savo klientams siūlo optimizuotą internetinę lažybų platformos versiją, o 7Bet net ir leidžia atsisiųsti specialią programėlę. Ši aplikacija yra pritaikyta tiek „iOS“, tiek „Android“ operacinę sistemą turintiems įrenginiams, o atsisiųsti ją galima tiesiai iš 7Bet platformos. Instaliacijos procesas abiejų tipų įrenginiams yra paprastas, o išsamias instrukcijas galite rasti 7Bet platformoje arba mūsų tinklapyje.

Žiūrėti tenisą tiesiogiai internetu turi vieną privalumą, o kaip kam tai gali būti minusas. Visos transliacijos dažniausiai būna be komentatorių. Nors tenise komentavimas nėra labai svarbi detalė, tačiau tam tikrais atvejais kai kurie lošėjai mėgsta girdėti komentatorių balsą, ypatingai tada, kai negali žiūrėti transliacijos, bet gali girdėti tik komentavimą. Visgi dalis teniso entuziastų varžybas žiūri be komentavimo garso ir tai yra jiems privalumas. Būtent tokia situacija yra ir su transliacijos lošimų platformose.

Kur stebėti sporto transliacijas tiesiogiai?

7Bet
7Bet
Pasiūlymas Sportas
Patikrinti lažybų pasiūlymą

4. Teniso varžybos: lažybos ir statymai realiu laiku

Akivaizdu, kad žiūrėti tiesiogines teniso mačų transliacijas yra daug įdomiau, jeigu turite sportininką ar sportininkę, kuriuos palaikote. Jeigu neturite, visuomet galite atsakingai atlikti sporto statymus. Visos tekste minėtos lošimų kontoros savo klientams leidžia atlikti statymus įvairaus lygio teniso turnyruose, o tokie lažybų pasirinkimai yra prieinami ir žiūrint online teniso livestreamus. Kitaip sakant, jūs galėsite tiesiogiai žiūrėti varžybas ir realiu laiku lažintis, kas laimės dvikovą. Svarbu prisiminti, jog lošimai nėra tinkamas būdas spręsti finansines problemas, todėl lošti būtina atsakingai.

Live teniso transliacijos dabar yra pasiekiamos labai paprastai. Nors lietuviai per televiziją beveik negali matyti live teniso ir tiesiogiai jį žiūri tik per „Didžiojo Kirčio“ varžybas (ir tai per užsienio sporto kanalus), tačiau tam yra puiki alternatyva. Dabar tiesioginės teniso transliacijos yra pasiekiamos legaliose lietuviškose lošimų kontorose, kuriose be sporto transliacijų realiu laiku rasite ir kokybišką teniso, krepšinio, futbolo ir kitų rungčių statymų pasiūlą.

pakomentuok TiesioginėsTenisoTransliacijos
Komentarai (2)
Parooova
Parooova apie 2 metus atgal
Eurosportas man yra top pasirinkimas. Patogios ir HD kokybės transliacijos.
Žaisk atsakingai