Formulė 1 Gyvai

pagal Nuolaidos Kodas by Nuolaidos Kodas
Formulė 1 Gyvai

Formulė 1 yra vienas populiariausių autosporto įvykių, kurį galima tiesiogiai žiūrėti Lietuvoje, o Formulė 1 gyvai tavęs laukia lietuviškose Betsafe, OlyBet ir užsienio 1XBET, bet365 ir Betwinner lažybų platformose. Šiame straipsnyje peržvelgsime naujausią informaciją apie F1 lažybas, statymų tipus bei galiausiai pažiūrėsime, kaip galima žiūrėti F1 transliacijas tiesiogiai.

1. 🏎️ Per kur rodo Formulę 1?

Kalbą apie Formulę 1 galima pradėti nuo to, kad šių metų sezonas žada kiek daugiau intrigos. Nuo pat 2014-ųjų metų karaliauja „Mercedes“ komanda, o pagrindinis ekipos pilotas Lewisas Hamiltonas F1 čempionų titulą yra iškovojęs jau ketverius metus paeiliui. Visgi atotrūkis tarp „Mercedes“ ir kitų komandų po truputį mažėja, o Valterio Botto ir Lewiso Hamiltono duetui ant kulnų jau lipa „Red Bull“ lenktynininkai. COVID19 pandemija labai didelės įtakos lenktynių organizavimui tiek praėjusį, tiek šį sezoną neturėjo, todėl galbūt šiais metais pamatysime naują čempioną? Žiūrėti Formulės 1 lenktynes gyvai galite Betsafe ir OlyBet lažybų kontorose, o bet365 leidžia lažintis, kuris sportininkas iškovos F1 čempiono titulą.

Šių metų Formulės 1 sezonas bus jau 72-asis, o jis yra sudarytas iš 23 lenktynių, iš kurių pirmosios įvyko kovo 28-ąją dieną Bahreine. Varžybose dalyvauja 10 komandų, kuriose yra po du vairuotojus. Visos komandos naudos „Pirelli“ gamintojo padangas. Šiemet debiutavo trys nauji vairuotojai, tarp kurių yra ir legendinio Michaelio Schumacherio sūnus Mick Schumacher. Pastarasis atstovauja „Haas-Ferrari“ komandai. Jo komandos draugas yra rusas Nikita Mazepinas, kuris prieš sezoną spėjo pagarsėti savo įdomiu elgesiu už trasos ribų. Įdomu, jog šis atletas negali atstovauti Rusijos vėliavos ir varžosi kaip neutralus atletas, kadangi pasaulinė antidopingo organizacija uždraudė Rusijai dalyvauti varžybose.

2. 🏎️ Kur žiūrėti F-1 live transliacijas?

Žiūrėti Formulės 1 lenktynes online yra puiki pramoga, tačiau tiesiogiai žiūrėti galima ne tik pačias lenktynes. Vienas F1 etapas susideda iš treniruočių, kvalifikacijos ir lenktynių. Visas etapas trunka net kelias dienas, todėl tuo metu galite ne tik tiesiogiai žiūrėti, kaip sekasi lenktynininkams praktikuotis trasoje, tačiau ir rinktis informaciją iš šalia trasos esančių žurnalistų. Kiekvienos trasos specifika, komandų technologiniai patobulinimai, oro sąlygos ir kitos įvairios detalės, kurios būna aptariamos po treniruočių, gali jums padėti susirinkti pakankamą informacijos kiekį lažyboms.

F1 lažybos internetu vyksta visose kokybiškose lažybų kontorose. Lietuviai išbandyti autosporto lažybas online galite Betsafe ir OlyBet lažybų kontorose, tuo tarpu užsienyje gyvenantys lošėjai gali išbandyti laimę bet365, 1XBET ir Betwinner lažybų platformose. Dažniausiai sutinkamas lažybų variantas yra tiesiog kvalifikacijos arba lenktynių nugalėtojas, tačiau tai nėra vieninteliai F1 statymai.

3. 🏎️ F1 lenktynės tiesiogiai internetu

Betsafe savo klientams dažnai pasiūlo papildomų lažybų variantų, tarp kurių yra tokie pasirinkimai kaip dviejų sportininkų H2H varžybos (spėjate, kuris iš dviejų lenktynininkų finišuos geresnėje vietoje), kiek automobilių nefinišuos, kas užfiksuos greičiausią lenktynių ratą, kiek kartų išvažiuos saugos automobilis ir taip toliau. Šalia šių statymo variantų gali atsirasti ir specifiniai podiumo statymai, kai spėjate, ar kažkuris lenktynininkas pateks tarp trijų geriausiųjų. Taip pat, galite bandyti ir atspėti visą podiumo tvarką - statymų koeficientai yra aukšti, tačiau tokie statymai yra labai rizikingi.

Formulės 1 statymų variantai yra ganėtinai paprasti, o auto sporto lažybose daug įtakos turi lenktynių stebėjimas gyvai. Žiūrėti F1 tiesiogiai online galite 1XBET, o žiūrėdami galėsite matyti ne tik naujausią informaciją apie oro sąlygas, tačiau ir stebėti, kaip sportininkai jaučiasi trasoje. Tinkamai įvertinę tokią informaciją galėsite atlikti kokybiškus statymus bei tikėtis pergalės. Beje, lažybų bendrovė 1XBET yra pasiekiomos ir daugiau įvairių sporto rungtynių transliacijos tiesiogiai.

4. 🏎️ F1 lažybos ir statymai Lietuvoje

Įdomu, jog Betwinner, bet365 ir kitose lažybų kontorose galite išbandyti F1 lažybas gyvai. Kitaip sakant, jūs ne tik galite žiūrėti Formulę 1 gyvai internetu online, tačiau ir tuo pačiu realiu laiku lažintis dėl lenktynių baigties. Be abejo, lažybų kontoros „apsidraudžia“ ir dažnai ilgai tvirtina statymus, ko pasekoje gali pasikeisti koeficientai ir dėl to pastabūs ir geri lošėjai gali nukentėti, nes jų statymai tiesiog nebus priimti.

Kur lažintis už Formulę 1?

OlyBet
OlyBet
Bonusas Sportas
Įnešk 100€, atlik statymų už 200€! Pasidvigubink!
nuolaidos kodas
JBETLT
Betsafe
Betsafe
Bonusas Sportas
Iki €100 lažyboms + €30 nemokamų statymų + 100 nemokamų sukimų
1XBET
1XBET
Bonusas Sportas
Išskirtinė 100% premija iki €130
promo kodas
BCVIP
Bet365
Bet365
Bonusas Sportas
Premija iki 25€ Lažybų Kreditui naujiems Bet365 žaidėjams
Bonus code
BCODE
Betwinner
Betwinner
Bonusas Sportas
Pirmojo įnašo išskirtinė premija 100% iki 130€
promo kodas
BCVIP

Nors ir retai, tačiau lažybų kontoras kartas nuo karto pasiūlo įvairių bonusų ne tik sporto lažyboms, tačiau ir autosporto įvykiams. NuolaidosKodas tinklapyje galite rasti naujausią informaciją apie dabar galiojančius bet365, OlyBet, Betsafe ir kitų lažybų kontorų bonuso kodus. Net jeigu ir lažybų kontora neturi specialaus pasiūlymo formulės 1 lažyboms, jūs vis vien galite pasinaudoti sporto lažybų premijomis. Daugiau informacijos apie visą procesą ir unikalius premijų pasiūlymus, kurie yra skirti tik NuolaidosKodas tinklapio skaitytojams, rasite mūsų svetainėje. Svarbu prisiminti, kad lošti būtina atsakingai.

Užsienio lažybų kontorose gali lošti tik užsienyje gyvenantys lietuviai, kadangi jos yra blokuojamos Lietuvos teritorijoje. Visgi, jeigu norite peržiūrėti šių lažybų kontorų statymų pasiūlą, galite pasinaudoti mūsų platformoje esančiomis veidrodinėmis nuorodomis. Žiūrėti Formulę 1 gyvai savo kompiuterio ekrane galite lietuviškose OlyBet, Betsafe ir užsienio bet365, 1XBET ir Betwinner lažybų kontorose.

pakomentuok Formulė1Gyvai
Komentarai (0)
Žaisk atsakingai