NuolaidosKodas.net lt

Kombinuoti Statymai

pagal Nuolaidos Kodas
Kombinuoti Statymai

Kombinuoti statymai yra svarbi lažybų dalis, o tokius statymus galite atlikti lietuviškose Betsafe ir 7Bet lažybų kontorose. Šiame straipsnyje iš arčiau pažiūrėsime į kombinuotus statymus bei pasidalinsime svarbiausia informacija apie kombinuotų statymų privalumus ir minusus.

1. Kombinuotas statymas - reikšmė📣

Pradėkime nuo paprasčiausio kombinuotų statymų apibrėžimo. Kombinuotas statymas yra toks lažybų pasirinkimas, į kurį įeina du arba daugiau įvykių. Kombinuotas statymas bus laimėtas tada, kai visi statyme esantys individualūs įvykiai bus laimėti. Be abejo, būna išimčių, kai tam tikri statymai dėl įvairiausių priežasčių būna prilyginti „1“ (žaidėjai atgauna statymo sumą), tačiau bet kokiu atveju, kombinuotus statymus lengviausia vertinti per visų statymų laimėjimo prizmę.

Kombinuotam statymui reikia bent dviejų įvykių, o bendras koeficientas yra apskaičiuojamas sudauginus abiejų atskirų statymų koeficientus. Sakykime, jog lažinatės dėl NBA rungtynių baigčių. Statote už Los Andželo „Lakers“ ir Dalaso „Mavericks“ pergales su atitinkamai 1.30 ir 1.85 koeficientais. Bendras koeficientas bus lygus 2.47 (1.30*1.90), tačiau laimėjimui reikės abiejų statymų sėkmingų baigčių. Iš vienos pusės atrodo, jog toks koeficientas yra puiki proga, tačiau galima pasižiūrėti į kombinuotų statymų matematiką.

2. Kombinuoti statymai - kaip apskaičiuoti❓

Skaičius lengviau apžvelgti pasitelkus pavyzdžius, todėl sakykime, jog turime 100€ ir atliekame statymą už jau minėtų dviejų komandų pergalę su 2.47 koeficientu. Sėkmės atveju atgautume 247€. Jeigu mes norime atlikti du atskirus statymus už abiejų komandų pergales, mes galime daryti prielaidą, jog turimus 100€ padaliname taip, kad vieno statymo laimėjimas būtų lygus teoriniam kito statymo laimėjimui (ant 1.30 koeficiento pastatome 59.37€, o ant 1.90 atliekame 40.63€ statymą). Tokiu atveju abiejų statymų laimėtos sumos yra identiškos, o abiejų statymų sėkmės atveju jums sugrįš 154.37€. Žvelgiant pro labai paviršutiniško mąstymo prizmę gauname 1.54 koeficientą, o daugeliui lošėjų 2.47 kombinuotas statymas atrodo daug geriau. Vis dėlto kombinuotų statymų matematika yra kiek kitokia.

Panaudokime tą patį pavyzdį. Turimus 100€ statome už Los Andželo „Lakers“ pergalę su 1.30 koeficientu. „Lakers“ rungtynes laimi, o mes atgauname 130€. Dabar statome turimus 130€ ant Dalaso „Mavericks“ pergalės su 1.90 koeficientu ir pergalės atveju atgauname 247€. Taip veikia kombinuoti statymai, o lažintis už krepšinio, futbolo, teniso ir kitų sporto šakų baigtis galite lietuviškose Betsafe lažybų kontorose.

Kombinuoti statymai atrodo labai patraukliai, ypatingai naujiems lošėjams. Tokio tipo statymai žaidėjams leidžia bandyti „išlošti aukso puodą“, kadangi atlikus kelių statymų kombinaciją galite gauti milžiniškus koeficientus. Tokie skaičiai vilioja, tačiau šansai laimėti yra labai maži. Dėl šios priežasties turite labai gerai pasverti riziką. Prieš tai minėtame pavyzdyje, kai buvo atlikti du statymai tuo pačiu metu, net ir vieno statymo pralaimėjimu atveju jūs atgautumėte 77.18€ ir jums tektų tenkintis 22.82€ nuostoliu. Jeigu atlikote kombinuotą statymą ir vienas įvykis buvo sėkmingas, o kitas ne - jūs atgausite 0€.

3. Kombinuoti statymai - kaip atlikti❓

Kombinuoti statymai internetu yra pakankamai paprastas dalykas, o jeigu nusprendėte rizikuoti - gerus koeficientus rasite užsienio Betsafe arba 7Bet lažybų platformose. Kuo geresni koeficientai, tuo geresnis jūsų galutinis kombinuoto statymo koeficientas. 1XBET lošimo bendrovė siūlo bene aukščiausius sporto lažybų koeficientus visoje rinkoje, o tai sąlyginai pagerina matematinius lošėjo šansus. Taip yra todėl, kad tokiu būdu sumažėja marža. Kitaip sakant, su aukštesniais koeficientais jums gali užtekti laimėti ir kiek mažiau statymų, kad būtumėte „pliuse“.

Išbandyti kombinuotus statymus online galite lietuviškose lažybų kontorose, kurios savo klientams neretai pasiūlo ir įvairių akcijų bei promų pasiūlymų, kurie būna susiję su šiuo statymų tipu. Kombinuoti statymai yra puiki galimybė išbandyti savo sporto žinias bei tuo pačiu pasimėgauti azartu. Jeigu lošiate atsakingai, sugebate valdyti savo emocijas, kombinuoti statymai jum tikrai patiks. Beje, jeigu norite sužinoti daugiau apie sisteminius statymus ar paprasčiausius lažybų variantus, tokius kaip azijietiški pranašumai, svarbiausią informaciją rasite NuolaidosKodas tinklapyje.

4. Kombinuoti sporto statymai internetu📣

Teksto pradžioje buvo minėta, jog kombinuoti statymai būna laimėti tik tada, kai visi įvykiai pasibaigia pergalėmis. Visgi tai nėra visiška tiesa, tačiau tai ir nėra melas. Laimėti kombinuotą statymą net ir pralaimėjus vieną iš įvykių galima su sisteminiai statymais, tačiau su kombinuotais retai statymais pasitaiko ir tokių atvejų, kai vienas iš įvykių būna prilyginamas vienetui (pvz.: tenise žaidėjas negali tęsti varžybų dėl traumos). Tokiu atveju galutinio kombinuoto statymo koeficientas pasikeičia, nes vietoje prieš tai buvusio koeficiento yra dauginama iš 1 (pvz.: atlikote kombinuotą statymą 1.30*1.90=2.47, o vienetui buvo prilygintas pirmasis įvykis. Kombinuoto statymo koeficientas bus 1*1.90=1.90). Kiekviena lažybų bendrovė turi savo taisykles dėl statymų grąžinimo/prilygino vienetui, todėl prieš lošdami turite gerai susipažinti su lažybų reglamentu. Galbūt jus sudomins ir straipsnis apie formulės 1 lažybas, skaitykite!

Kombinuoti statymai yra pasiekiami lietuviškose Betsafe ir 7Bet lošimų platformose.

pakomentuok KombinuotiStatymai
Komentarai (2)
Aling1958
Aling1958 virš 2 metų atgal
Aciu uz idomia informacija! Negalvojau, kad 1XBET duoda tokius gerus kofus combo betams
Žaisk atsakingai