NuolaidosKodas.net lt

Statymų Rūšys

pagal Nuolaidos Kodas
Statymų Rūšys

Lažybų pasaulyje susidursite su šimtais skirtingų statymų variantų, dešimtimis skirtingų koeficientų, o prie viso to dar prisidės ir skirtingos statymų rūšys. Šiame straipsnyje apžvelgsime visus populiariausius statymų variantus, pažiūrėsime kaip jie yra skirstomi bei aptarsime, kodėl išbandyti lažybas yra geriausia lietuviškose 7Bet bei Betsafe lošimų platformose.

1. Populiariausi statymų pasirinkimai

Žiūrėti į lažybų rūšis galime iš kelių perspektyvų. Visų pirma galime pažiūrėti, kokie yra trys pagrindiniai statymų tipai, kurie taip pat gali papulti į statymų rūšių kategoriją. Jeigu jūs esate bent kartą bandę lažintis internetu, prieš atlikdami statymų galėjote matyti tris skirtingus statymų tipus: individualų statymą (angl. single bet), kombinuotą statymą (angl. combo bet) bei sisteminį statymą (angl. betting system).

1.1 Individualūs statymai

Individualus statymas yra labai paprastas, kadangi jis neturi papildomų sąlygų ir tas vienintelis įvykis, kurį esate pasirinkę, nulems jūsų statymo baigtį. Be abejo, tokių statymų koeficientai dažniausiai bus ne tokie „patrauklūs“, tačiau jų riziką yra gerokai mažesnė. Tokius be abejo rasite krepšinio, futbolo ar rankinio lažybose.

1.2 Kombinuoti statymai

Kombinuotas statymas remiasi į matematiką, o kaip pats pavadinimas sako - čia jums reikės laimėti su tam tikra statymų kombinacija. Kombinuotą statymą gali sudaryti du arba daugiau įvykių, o lažybų kortelė bus laimėta tada, kai sėkmingai pasibaigs VISI įvykiai. Tokių statymų koeficientai yra didesni, kadangi jie yra apskaičiuojami dauginant individualių statymų koeficientus. Visgi tokių statymų riziką yra matematiškai žymiai didesnė, nors ir koeficientai atrodo viliojančiai.

1.3 Sisteminiai statymai

Sisteminiai statymai yra kiek įdomesni, tačiau tai iš esmės yra keli kombinuoti statymai. Priklausomai nuo pasirinktos lažybų kontoros (pvz.: Betsafe), jūs turėsite kelias sisteminių statymų opcijas. Tokia statymų rūšis atsiranda tada, kai lažybų kortelėje yra trys arba daugiau įvykių. Priklausomai nuo sisteminio statymo tipo, jums gali užtekti laimėti 3 iš 4 įvykius, 4 iš 5 ir taip toliau. Sisteminiai statymai leidžia „apsidrausti“ nuo vieno ar dviejų nesėkmingų įvykių atliekant kombinuotą statymą, tačiau tokių sistemų koeficientai būna ir atitinkamai mažesni.

Šie trys lažybų tipai yra prieinami lietuviškose 7Bet ir Betsafe lažybų platformose. Tokius statymų pasirinkimus galite rasti ne tik prieš varžybas, tačiau ir live betting sekcijoje.

2. Sporto statymų tipai lažybose

Jeigu prieš tai minėti statymų tipai gali tik iš dalies būti priskiriami statymų rūšims, tai dabar pakalbėsime apie statymų variantus, kuriuos galite sutikti įvairiose sporto lažybose, o kartais net ir pramogų pasaulio ar politikos statymuose internetu.

2.1 Nugalėtojo statymai

Futbolo, teniso, krepšinio ir kitų populiarių sporto šakų lažybų entuziastai žino, kad pagrindinė statymų rūšis yra rungtynių, mačo, lenktynių ar dvikovos nugalėtojo statymai. Dažniausiai tokie pasirinkimai būna dviejų arba trijų baigčių ir yra žymimi kaip 12 (laimės viena arba kita pusė) bei 1X2 (laimės viena; rungtynės baigsis lygiosiomis; arba pergalę švęs kita pusė). Šis statymų tipas sulaukia daugiausiai dėmesio dėl savo paprastumo, prieinamumo ir gerų koeficientų, kuriuos futbolo lažyboms galite rasti Betsafe ir 7Bet lošimų kontorose. Mūsų puslapyje galite rasti 1X2 konkursą su prizais. Kviečiame dalyvauti.

2.2 Azijietiški pranašumai

Šalia rungtynių nugalėtojo statymų reikia išskirti ir azijietiško pranašumo bei suminius pelnytų taškų statymus. Kartu su nugalėtojo statymais šios trys statymų rūšys sudaro pamatą visoms sporto lažyboms. Azijietiško pranašumo statymai, kaip ir pats pavadinimas sufleruoja, leidžia lažintis su pranašumais. Jeigu lažinatės už favorito pranašumą, kuris būna nurodytas statymų pasiūloje, jūs bandote atspėti, kad daugiau šansų laimėti turinti komanda ne tik laimės, tačiau tai padarys nurodytu ar didesniu taškų ar įvarčių skirtumu. Puikus to pavyzdys yra „Real Madrid“ rungtynės su Mančesterio „City“ futbolininkai,s kuriems yra skiriamas -1.5 pranašumas. Statymas bus laimėtas tada, kai „City“ laimės bent dviejų įvarčių skirtumu. Kone identiška situacija yra ir su pranašumo į kitą pusę - „pliusine fora“. Tokie pasirinkimai dažniausiai aktualūs, kai norima lažintis už „underdogus“. Puikus to pavyzdys yra Kauno „Žalgirio“ rungtynės Eurolygoje su Barselonos „Barcelona“ bei Kauno klubui siūloma +12.5 taškų linija. Statymas bus laimėtas, jeigu rungtynes laimės „Žalgiris“ arba pralaimės ne didesniu kaip 12 taškų skirtumu. Daugiau informacijos apie azijietiško pranašumo statymus galite rasti mūsų tinklapyje. Gerus krepšinio statymus ir aukštus koeficientus įvairioms statymų rūšims rasite lietuviškose 7Bet ir Betsafe lažybų bendrovėse.

2.3 Suminiai statymai

Suminiai statymai yra labai paprasti ir prieinami daugelyje lažybų bendrovių - tarp jų ir Betwinner. Jūs paprasčiausiai spėjate, kiek taškų, įvarčių ar kokių nors kitų statistinių duomenų bus užfiksuota per rungtynes. Dažniausiai būna siūlomos dvi baigtys, o jums telieka pasirinkti, kiek taškų bus pelnyta - daugiau ar mažiau. Daugeliu atvejų tokie statymai būną pateikiami dviejų baigčių (pvz.: 2.5 pelnytų įvarčių linija), tačiau kartais galite rasti ir „paturbintus“ dviejų baigčių statymus, kai siūloma linija yra skaičius be kablelio. Sakykime, kad futbolo varžyboms yra siūloma 2 pelnytų įvarčių linija. Viskas veikia taip pat, tačiau varžyboms pasibaigus su lygiai dviem įvarčiais, jūs statymas bus prilygintas „vienetui“, nesvarbu ar lažinotės už „overį“, ar už „underį“.

Aukščiausia premija rinkoje
Sporto lažybos

3. Kokie yra lažybų variantai?

Statymų rūšys gali būti įvairios, o tarp variantų galite rasti individualius statymus, kombinuotus statymus, sisteminius statymus ir net konkrečius lažybų variantus - rungtynių nugalėtojo, azijietiško pranašumo ar suminius pelnytų taškų statymus.

pakomentuok StatymųRūšys
Komentarai (2)
 Fortand
Fortand apie 2 metus atgal
Sisteminiai statymai yra underrated. Tikrai geras reikalas, jau ne kartą suveikė taip, kaip ir turėjo.
Žaisk atsakingai