NuolaidosKodas.net lt

Sisteminis Statymas

pagal Nuolaidos Kodas
Sisteminis Statymas

Sporto ir pramogų pasaulio lažybose dabar galima rasti nemažai įvairiausių statymų variantų, o sisteminis statymas 7Bet ir kitose lažybų kontorose yra vienas iš populiariausių pasirinkimų tarp patyrusių lošėjų. Šiame tekste susipažinsime su sisteminių statymų konceptu, peržvelgsime pagrindinius privalumus ir trūkumus bei pasidalinsime informacija apie lažybų kontoras, kuriose rasite geriausias sąlygas atlikti sisteminius statymus internetu iš realių pinigų.

1. 📢 Sisteminis statymas - reikšmė

Pradėkime nuo paprasčiausio sisteminio statymo apibrėžimo. Sisteminiai statymai yra tokie kombinuoti statymai, kai jūs galite laimėti net ir tada, kai vienas iš jūsų statymų būna nesėkmingas. Kitaip sakant, jeigu į savo statymų kortelę įtraukiate 3 arba daugiau statymų (kai kurios lažybų kontoros riboja šį skaičių iki 8), jūs matysite sisteminių statymų pasirinkimą šalia kombinuotų statymų.

Tokie lažybų pasirinkimai turi kiek mažesnį koeficientą nei įprasti kombinuoti statymai, o netrukus pažiūrėsime, kodėl taip yra. Sisteminiai statymai visuomet būna suskirstomi į atskirus kombinuotus statymus. Sakykime, kad pasirinkote tris statymus su su koeficientais 1.50, 1.70 ir 1.90 už atitinkamai Lietuvos, Ispanijos ir Prancūzijos krepšinio rinktinių pergales. Jeigu tai būtų kombinuotas statymas, jūsų galutinis koeficientas būtų 4.845, nes kiekvieno įvykio koeficientai buvo sudauginti. Sisteminiai statymai mūsų atveju bus trys ir jie yra vadinami „2/3“ užsienio lažybų platformose „doubles“. Paprastai sakant, čia jūs atliksite tris skirtingus kombinuotus statymus: Lietuvos pergalė + ispanų pergalė; Lietuvos pergalė + prancūzų pergalė ir prancūzų + ispanų pergalės. Koeficientai tokiu atveju būtų atitinkamai 2.55, 2.85 ir 3.23.

2. 📢 Sisteminis lažybų metodas - kas tai yra ir ką reiškia

Galbūt iš pirmo žvilgsnio tai atrodo kiek komplikuotai, tačiau taip tikrai nėra. Kadangi mūsų pavyzdyje yra trys skirtingi statymai, mums gausis trys skirtingos statymų kombinacijos. Vadinasi, lažindamiesi mes turime nurodyti sumą, kuri bus pastatyta 3 kartus - tai yra labai svarbi detalė. Lietuviškoje 7Bet lažybų kontoroje matysite priminimą apie statymų skaičių, todėl dėl to nereikia jaudintis. Tam, kad suprastume sisteminius statymus šimtu procentu, mes galime panaudoti dar vieną hipotetinę situaciją. Kaip jau buvo kalbėta, mes atlikome tris statymus. Darykime prielaidą, kad Lietuvos ir Ispanijos krepšinio komandos laimėjo, tačiau prancūzai patyrė nesėkmę. Tokiu atveju mes laimėtume vieną statymą iš trijų galimų ir atgautume 85% statytos sumos. Galbūt šis pavyzdys atrodo kiek pesimistiškai, tačiau sisteminių statymų nauda daug geriau matosi tuomet, kai yra atliekami 4, 5 ir daugiau statymų.

Beje, sisteminį statymą galite rasti ir 7Bet lažybų platformoje. Ši lošimų bendrovė savo klientams siūlo labai gerus koeficientus futbolo, teniso, krepšinio ir kitų sporto šakų varžyboms, todėl sisteminių statymų koeficientai jums bus ne tik konkurencingi, lyginant su kitomis lažybų kontoromis, bet labai realu, kad net ir geresni. Prieš baigdami pavyzdį su 3 statymais galime greitai paskaičiuoti, kas būtų, jeigu būtų laimėti visi trys statymai. Pergalės atveju būtų laimėti visi trys kombinuoti statymai, o bendra grąža siektų 287.67%. Jeigu būtumėt pasirinkę kombinuotą statymą, jūsų grąža būtų 484.5%. [ml-Kombinuoti statymai yra daug rizikingesni, todėl natūralu, jog darydami sisteminius statymus lošėjai kiek apsidraudžia ir gauna geresnes sąlygas vieno įvyko pralaimėjimo atveju. Daugiau apie kombinuotus statymus galite sužinoti perskaitę NuolaidosKodas tinklapyje esantį straipsnį. Beje, čia rasite straipsnių ir apie kitus lažybų būdus, pavyzdžiui apie azijietišką pranašumą arba suminius taškų statymus.

3. 📢 Sisteminis statymo būdas - kaip atlikti

Sisteminiai statymai yra įdomi lažybų dalis, o juos galite atlikti net ir ne sporto lažybose. Kadangi jau susipažinome su 3 įvykių (2/3) statymų sistema, dabar galime pažiūrėti, kaip viskas keičiasi, kai sistemoje atsiranda ketvirtas statymas. Sakykime, kad prie anksčiau minėtų 1.50, 1.70 ir 1.90 koeficientų pridedame 2.00 koeficientą. Dabar turėsite galimybę pasirinkti, kokią sistemą norite išbandyti - 2/4 ar 3/4. Paprastai sakant, čia jūs pasirenkate, kiek statymų mažiausiai reikia laimėti, kad bent vienas iš sistemos kombinuotų statymų būtų sėkmingas. Jeigu pasirinkote 2/4, jūs atliekate 6 statymus (6 statymai po 2 įvykius), o jeigu 3/4 jums teks atlikti 4 statymus (4 statymai po 3 įvykius). Įsivaizduokime, kad iš keturių minėtų statymų 3 buvo sėkmingi, o statymas su 2.00 koeficientu baigėsi pralaimėjimu. Jeigu pasirinkote 2/4 sistemą (3 iš 6 statymų laimėti), jūs atgausite 143.83% statymo sumos. 3/4 sistema (3 iš 4 statymų laimėti) jums garantuotų 121.13% grąžą. Nors ir sisteminis statymas skamba kaip potencialiai matematiškai geras pasirinkimas, jums visuomet reikia įvertinti galimą pralaimėjimo riziką ir lošti atsakingai.

Sisteminiai statymai turi vieną didelį privalumą - jūs laimėsite net ir tada, kai vienas statymas iš 3 ar daugiau bus nesėkmingas. Be abejo, šioje vietoje galima įžvelgti ir minusą, kadangi laimėjus visus kortelėje esančius statymus jūs gausite mažiau, nei atlikę įprastą kombinuotą statymą. Jums reikia pasirinkti, ar norite žaisti saugiau, ar bandote rizikuoti. Lažybos internetu už sportą ir sisteminis statymas yra prieinami lietuviškoje 7Bet lažybų platformoje.

pakomentuok SisteminisStatymas
Komentarai (0)
Žaisk atsakingai