NuolaidosKodas.net lt

Eurolyga Gyvai

pagal Nuolaidos Kodas
Eurolyga Gyvai

Žiūrėti krepšinį internetu visuomet yra įdomu, o Eurolyga gyvai 7Bet lažybų platformoje yra vienas iš populiariausių pasirinkimų tarp krepšinio aistruolių.

Mūsų straipsnyje pasidalinsime svarbiausia informacija apie Eurolygos online transliacijas, todėl perskaitę šį tekstą galėsite ne tik žiūrėti futbolo, teniso ar rankinio tiesiogines transliacijas, bet ir Eurolygą gyvai.

1. Eurolygos rungtynės online Lietuvoje ir užsienyje

Tiesioginės krepšinio transliacijos yra labai svarbi tema, ypatingai Lietuvoje. Prieš kiek daugiau nei dešimtmetį Eurolygoje rungtyniavo net dvi komandos iš Lietuvos, o dabar mūsų šalies garbę gina tik viena ekipa - Kauno „Žalgiris“. Žiūrėti „Žalgirio“ varžybas Eurolygoje galima tiek per televiziją, tiek per internetą. Krepšinis gyvai yra prieinamas lietuviškoje 7Bet lažybų platformoje.

Eurolygą gyvai internetu žiūrėti yra patogiau lietuviškose lažybų platformose. Galima spėti, jog didžioji dalis straipsnį skaitančių žmonių gyvena Lietuvoje, o mūsų šalies teritorijoje lošti galima tik legaliose lažybų kontorose. Paprastai sakant, legalia lošimų kontora yra laikoma tokia bendrovė, kuri turi lietuvišką lošimų licenciją. Šį dokumentą galima gauti turint fizinių lošimo punktų arba kazino namų Lietuvos teritorijoje bei atitikus kitas sąlygas. Internetinės bendrovės, kurios neturi lietuviškos lošimų licencijos, yra blokuojamos.

Apeiti šį blokavimą yra nesudėtinga ir apie jį pakalbėsime jau netrukus. Lietuviams lengviausia Eurolygos online transliacijas žiūrėti yra 7Bet bendrovės lažybų gyvai sekcijoje. Pasiekti šią platformą galite paprasčiausiai paspaudę mūsų tinklapyje esančią registracijos nuorodą.

Jeigu gyvenate užsienyje ir jums patinka Eurolyga, žiūrėti tiesiogines krepšinio transliacijas galėsite užsienio lošimų platformose. Jose registruotis galima per mūsų tinklapyje esančias nuorodas. Kadangi šios lošimų platformos neturi lietuviškos lošimų licencijos, lietuviai paprastai šių kontorų pasiekti negali ir tam reikia apeiti lažybų blokavimą. Tai galima padaryti labai paprastai.

Pirmas pasirinkimas yra veidrodinių nuorodų naudojimas, kadangi Lietuvoje yra blokuojami tik pagrindiniai šių lažybų kontorų domenai. Veidrodines užsienio lažybų bendrovių nuorodas rasite mūsų tinklapyje. Dar vienas paprastas būdas yra rinktis VPN paslaugas, kurios laikinai pakeis jūsų IP adresą ir jūs galėsite apsilankyti platformose bei žiūrėti Eurolygos transliacijas gyvai.

2. Eurolyga: tiesioginės varžybų transliacijos gyvai

Populiariausias ir prestižiškiausias Europos krepšinio turnyras kiekvienais metais sutraukia milijonus žiūrovų prie televizoriaus ekranų. Lietuvoje Eurolygos populiarumas yra toks didelis, jog nei vienas kitas renginys (neskaitant žiemos Olimpinių žaidynių), vykstantis įprasto sezono metu, negali konkuruoti su Eurolyga. Dabar žiūrėti „Žalgirį“ galima nemokamai ir per LRT televizijos kanalą, o tai dar labiau padidino susidomėjimą krepšiniu.

Patogios krepšinio transliacijos ne tik yra puiki pramoga, tačiau tai yra puikus įrankis krepšinio lažyboms, jeigu jūs renkate informaciją apie komandų žaidimą. Eurolyga tiesiogiai yra prieinama ir lietuviškose lažybų kontorose, kuriose jūsų lauks ir puikūs koeficientai Kauno „Žalgirio“ varžyboms.

Dabartinis Eurolygos formatas yra toks, jog reguliaraus sezono metu kiekviena komanda sužaidžia po 34 rungtynes. Didelis rungtynių skaičius reiškia ir tai, jog komandos kartais turės „dvigubas savaites“, kurių metu vos su dienos pertrauka turės sužaisti dvejas rungtynes.

Retkarčiais gali pasitaikyti ir tokių atvejų, kai abejos rungtynes yra žaidžiamos išvykoje, todėl vienintelis būdas žiūrėti „Žalgirio“ rungtynes gyvai yra internetu lošimų platformose. Galima paminėti ir tai, jog lietuviškos lošimų svetainės siūlo krepšinio transliacijas anglų kalba. Identiška situacija yra ir užsienio lažybų kontorose.

3. Žiūrėti Eurolygą tiesiogiai internete

Kaip ir kiekvienais metais, Eurolyga savo sudėtyje turi aibę garsių vardų ir stiprių komandų. Stambulo „Anadolu Efes“, Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Barselonos „FC Barcelona“, Madrido Real“ - visos šios komandos turi labai realius šansus iškovoti titulą. Kad ir kaip keistai tai gali nuskambėti, tačiau šios komandos metai iš metų žiūrovams pasiūlo ne tik įdomias kovas reguliariojo sezono metu, tačiau ir per atkrintamąsias.

Kauno „Žalgiris“ po Šarūno Jasikevičiaus išvykimo nesugeba rasti savo tikrojo veido, tačiau belieka tikėtis, kad vieną dieną tarp stipriausių Eurolygos komandų atsiras ir vienintelė Lietuvos komanda šiame turnyre. Žiūrėti Eurolygos varžybų transliacijas internetu galite 7Bet lažybų kontoroje. Svarbu prisiminti, kad Eurolyga tiesiogiai yra prieinama tik registruotiems ir pirmąjį depozitą atlikusiems lošėjams.

Kur stebėti sporto transliacijas tiesiogiai?

7Bet
7Bet
Pasiūlymas Sportas
Patikrinti lažybų pasiūlymą

Reguliarus Eurolygos sezonas yra tikrai vertas dėmesio, tačiau pačias įdomiausias kovas išvysite pavasarį, kai prasideda ilgai lauktos atkrintamosios Eurolygos varžybos. NuolaidosKodas tinklapyje rasite naujausią informaciją apie dabar galiojančios akcijų kodus, specialius sporto lažybų pasiūlymus bei kitą informaciją, kuri gali būti aktuali krepšinio žiūrovams. Žiūrėti Eurolygą gyvai galite lietuviškoje 7Bet lažybų kontoroje.

pakomentuok EurolygaGyvai
Komentarai (2)
Cionarsellar78
Cionarsellar78 virš 2 metų atgal
Eurolyga > NBA. Cia bent kiekvienas grajus su galva vyksta. Amerikoj visiskas bardakas iki PO. Realiai tik tada NBA verta ziuret o dabar tik Eurolyga.
Žaisk atsakingai