NuolaidosKodas.net lt

Žalgiris Gyvai

pagal Nuolaidos Kodas
Žalgiris Gyvai

Daugiausiai dėmesio Lietuvoje sulaukia būtent Kauno „Žalgirio“ rungtynės, o šiandien „Žalgiris“ gyvai yra prieinamas lietuviškoje 7Bet lošimų kontoroje.

Žiūrėti tiesiogines krepšinio transliacijas galima ir kitais būdais, o apie tai pakalbėsime jau visai netrukus. Šiame straipsnyje rasite ne tik pačią svarbiausią informaciją apie tiesiogines sporto transliacijas internetu, tačiau ir būdus, kaip iš lažybininkų prognozių sužinoti daugiau informacijos apie artėjančias „Žalgirio“ varžybas.

1. Kauno Žalgiris tiesiogiai per TV ir internetą

Nors pastaraisiais metais Kauno „Žalgirio“ ekipa išgyveno nemažai pokyčių, tačiau komandos kokybe abejoti neverta. Panašu, kad dabar kauniečiai ir vėl turi realias ambicijas Eurolygoje, o naujasis LKL lygos formatas leidžia ir vietiniame fronte matyti labai įdomias laikinosios sostinės ekipos kovas. Žiūrėti „Žalgirį“ tiesiogiai dabar galima tiek per televiziją, tiek ir internetu.

Pirmasis metodas yra pakankamai paprastas, kadangi nemažą dalį Lietuvos krepšinio lygos kovų tiesiogiai transliuoja vienas televizijos kanalas (dažniausiai BTV), o kauniečių kovas Eurolygoje tiesiogiai galima matyti per LRT televizijos kanalą. Galima rinktis ir alternatyvų (daugiau kainuojantį) „Go3 Sport“ televizijos kanalą.

Jeigu rungtynių per televiziją žiūrėti nenorite ar negalite, visuomet yra krepšinis gyvai internetu. Tokio tipo krepšinio, futbolo, teniso bei kitų sporto šakų transliacijos yra prieinamos lietuviškose lošimų kontorose. Tarp jų bus ir „Žalgiris“ gyvai, o „Žalgirio“ online transliacijos yra prieinamos tik tokiems lošėjams, kurie yra užsiregistravę bet kurioje minėtoje lošimų kontoroje, patvirtinę savo tapatybę bei einamojoje lošimų sąskaitoje turi bent kiek pinigų ar aktyvių statymų.

Tiesioginės krepšinio transliacijos yra lažybų gyvai sekcijoje. Įvykius, turinčius livestreamą, matysite panaudoję specialų filtrą arba tiesiog pamatę „live“ ikonas šalia jų pavadinimo. Pačios transliacijos atsiranda likus kelioms minutėms iki varžybų pradžios.

2. Kauno Žalgirio lažybos ir statymai realiu laiku

Pagrindinius būdus, kaip žiūrėti „Žalgirį“ gyvai jau žinote. Dabar yra puiki proga sužinoti svarbiausius konceptus, kaip galima greitai rasti informaciją apie artėjančias kauniečių rungtynes. Dažniausiai tokio tipo informacija yra aktuali Eurolygos rungtynėms, kadangi tarptautiniame fronte žalgiriečiai retai kada džiaugiasi favoritų statusu.

Pakankamai daug informacijos apie „Žalgirio“ rungtynes suteikia lažybininkų siūlo lažybų koeficientai. Lietuviškose lošimų kontorose galima rasti visų Kauno „Žalgirių“ rungtynių statymus tiek prieš rungtynes, tiek ir gyvai.

Jeigu LKL kauniečiai praktiškai visada turi aiškų favoritų statusą, tai Eurolygoje tokiu įvertinimu galima pasigirti vos prieš kelias komandas. Visgi tai nėra taip jau blogai. Dažnai lažybininkai pateikdami rungtynių nugalėtojo statymus pasiūlo ir azijietiško pranašumo linijas. Jos neretai puikiai atspindi ir realiausią rungtynių baigtį.

Dėmesį dar galima atkreipti ir į suminius pelnytų taškų statymus. Jie gerai parodo, ar galima rungtynėse tikėtis atviro krepšinio. Būtent tai šiais laikais gali pasiūlyti kauniečiai, o gražios rungtynės yra aktualus reikalas ne tik Kauno ekipos fanams, bet ir neutraliems krepšinio sirgaliams.

Lažybos už krepšinį

7Bet
7Bet
Pasiūlymas Sportas
Patikrinti lažybų pasiūlymą

3. Kauno Žalgirio varžybų online tvarkaraštis

Kauno „Žalgiris“ tiesiogiai yra rodomas iš dviejų pagrindinių lygų - LKL ir Eurolygos. Lietuvos krepšinio lyga trunka nuo rugsėjo pabaigos iki pat gegužės galo, todėl vietiniame čempionate žiūrėti kauniečių ekipos pasirodymą bus galima kone visus metus. Nemaža dalis Lietuvos krepšinio lygos rungtynių yra žaidžiama savaitgalį, o varžybų laikas dažniausiai yra vakarais - 17 - 19 valandomis Lietuvos laiku. Kaip jau buvo prieš tai minėta, rungtynes tiesiogiai galima žiūrėti tiek internetu, tiek ir per televiziją.

Visgi kur kas daugiau dėmesio sulaukia Eurolygos kovos. Čia kauniečiai turi specialią A licenciją, kuri garantuoja vietą stipriausiame Europos turnyre kiekvienais metais. Daug žiūrovų surenkanti Kauno „Žalgirio“ arena išsiskiria unikalia atmosfera, o čia neretai suklumpa ir stipriausios Europos komandos.

Eurolygos sezonas prasideda kiek vėliau nei LKL, o pasibaigia taip pat kiek anksčiau. Eurolygoje žalgiriečiai žaidžia antroje savaitės pusėje, o daugiausiai rungtynių būna ketvirtadienį bei penktadienį. Jeigu vyksta dviguba Eurolygos savaitė, „Žalgiris“ rungtynes žaidžia antradienį ir ketvirtadienį arba trečiadienį ir penktadienį.

4. Kaunas Žalgiris rungtynės šiandien gyvai

Nors keli pastarieji sezonai Kauno „Žalgiriui“ nebuvo įspūdingi, tačiau dabar situacija po truputį gerėja. Jeigu dar dabar tikėtis patekimo į atkrintamąsias nėra tikslinga, bet viskas gali labai greitai pasikeisti. Puikus to indikatorius yra ne tik žiūrovų skaičius per televiziją ar internetą, bet ir fanų skaičius „Žalgirio“ arenoje Kaune.

Ekipos fanams reikia pergalių, o kiekvienais metais komanda bent kelis kartus nukauna ir pirmojo penketo komandas. Akivaizdu, kad į tai atsižvelgia ir legalių lietuviškų lažybų kontorų krepšinio ekspertai, kurie jau prognozuoja kur kas geresnius rezultatus kauniečiams.

Žiūrėti „Žalgirį“ gyvai yra kur kas įdomiau, kai esate atsakingai atlikę krepšinio statymus. 7Bet lošimų kontoroje galima rasti jau anksčiau minėtus krepšinio rungtynių nugalėtojo, azijietiško pranašumo bei suminius pelnytų taškų statymus.

Visi šie lošimų pasirinkimai yra siūlomi tiek Eurolygos, tiek ir LKL ar Karaliaus Mindaugo Taurės kovoms, tačiau LKL ar taurės finalai bei Eurolygos varžybos turi kiek daugiau lažybų statymų online. Tokiais atvejais yra siūlomi individualūs žaidėjų pelnytų taškų statymai, atkovotų kamuolių ir panašaus tipo statistiniai pasirinkimai. Šie statymai yra vieninteliai, kurių nerasite lažybų gyvai sekcijoje.

„Žalgiris“ tiesiogiai yra rodomas lažybų gyvai sekcijoje, kurioje rasite ir realiu laiku atnaujinamus krepšinio lažybų pasiūlymus. Jeigu norite čia atlikti statymus, jums gali tekti palaukti kiek ilgiau, kol pats statymas bus užskaitytas. Taip pat labai svarbu prisiminti, jog lošimai nėra tinkamas būdas spręsti finansines problemas. Lošti būtina atsakingai.

Lietuvoje yra įprasta krepšinio fanus skaidyti į dvi barikadų puses - Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Ryto“. Apie „Ryto“ rungtynių transliacijas galite skaityti kitame mūsų puslapyje. Visgi Kauno ekipos rungtynes tarptautiniame turnyre yra įdomu stebėti ne tik Kauno ekipos ar neutraliems fanams, tačiau net ir oponentų komandos krepšinio gerbėjai gali sužinoti nemažai įdomių žaidimo aspektų žiūrėdami tiesioginę „Žalgirio“ varžybų transliaciją.

Dabar „Žalgiris“ gyvai yra prieinamas lietuviškoje 7Bet lošimų kontoroje, kurios krepšinio lažybų ekspertai taip pat siūlo ir kokybiškus krepšinio lažybų pasirinkimus.

pakomentuok ŽalgirisGyvai
Komentarai (3)
Mantas Racinskas
Mantas Racinskas virš 1 metų atgal
Sw
Žaisk atsakingai