NuolaidosKodas.net lt

Europos Lyga Tiesiogiai

pagal Nuolaidos Kodas
Europos Lyga Tiesiogiai

Europos Lyga tiesiogiai dabar yra prieinama legaliose lietuviškose lažybų kontorose, kuriose galite rasti ne tik kokybiškus lažybų pasiūlymus, bet ir tiesiogines sporto varžybų transliacijas. Šiame straipsnyje rasite pačią svarbiausią informaciją apie Europos lygos transliacijas bei lažybininkų prognozes internetu.

1. Europos lyga: per TV ir transliacijos internetu

Europos lyga daugelio futbolo ekspertų yra vertinama kaip antra stipriausia tarptautinė futbolo lyga Europoje, o tokį statusą paneigti yra ganėtinai sudėtinga. Europos lyga savo pajėgumu nusileidžia tik Čempionų lygai, o šios lygos finalai sulaukia tikrai ne ką mažiau dėmesio nei Čempionų lygos finalai. Žiūrėti Europos lygos rungtynes galima dviem pagrindiniais būdais, o kokybiškas futbolas nustebins daugelį futbolo gerbėjų. Žiūrėti Europos lygą gyvai galima per televiziją, bet didžioji dalis tokių transliacijų yra mokamos, ypač Lietuvoje. Lietuvos futbolo aistruoliai Europos lygą gali žiūrėti per „Go3 Sport“ televizijos kanalą, tačiau jis yra prieinamas tik už papildomą mokestį.

Visgi žiūrėti futbolo online transliaciją galima ir kur kas patogesniu būdu. Nemaža dalis Europos lygos transliacijų gali būti pasiekiama ir internetu, o tokio tipo paslaugas savo klientams siūlo legali lietuviška 7Bet lošimų kontora. Išbandyti tiesiogines sporto varžybų transliacijas gali tik tokie klientai, kurie yra sėkmingai užbaigę registracijos procesą, patvirtinę savo tapatybę bei einamojoje sąskaitoje turi bent kiek lėšų. Tiesiogiai futbolas yra rodomas lažybų gyvai sekcijoje, o matyti, kurie sporto lažybų įvykiai turi tiesiogines transliacijas galite tiesiog su specialiu paieškos filtru arba šalia pamatę „live“ transliacijos ikoną. Tarp tokių transliacijų gali būti ir Europos lygos rungtynės, o futbolo online livestream atsiranda likus kelioms minutėms iki varžybų pradžios. Beje, mūsų puslapyje rasite kur kas daugiau įvairių lygų apžvalgų, kviečime patikrinti straipsnį apie A lygos transliacijas internetu.

2. Futbolas Europos lyga: statymai ir lažybos gyvai

Žiūrėti Europos lygą tiesiogiai yra kur kas įdomiau, kai turite savo palaikomą komandą ar esate atsakingai atlikę bet kokį statymą. Nors Lietuvos ekipos vis dar nėra Europos lygoje, tačiau Lietuvos futbolo fanai turi savo favoritus. Kalbant apie lažybų pasirinkimus galima išskirti kelis pagrindinius aspektus. Lažybininkai dažnai pateikia labai tikslias išankstines prognozes įvairioms Europos lygos kovoms. Jeigu finaluose ir paskutiniuosiuose etapuose galima daugiau ar mažiau numatyti, kuri komanda yra stipresnė, tai atrankoje ar grupių etape dažnai pasitaiko ir mažiau pažįstamų komandų, kurių lygis ne visuomet yra aiškiai suprantamas.

Lietuviškų lažybų bendrovių futbolo ekspertai dažnai statymų koeficientus paskelbia iš anksto, o rungtynių nugalėtojo (1X2), azijietiško pranašumo ir pelnytų įvarčių suminiai statymai padeda suprasti, kuri komanda ne tik yra stipresnė, bet ir kokiu įvarčiu skirtumu turi geriausius šansus laimėti. 7Bet bei kitose platformose Europos lygos varžyboms bus siūloma daugiau nei keli šimtai skirtingų futbolo statymų, o tarp populiariausių pasirinkimų yra 1X2, azijietiško pranašumo, suminiai pelnytų įvarčių bei papildomi statitistiniai pasirinkimai. Dauguma lažybų pasiūlymų yra siūlomi trumpoms varžybų dalims (pvz.: pirmajai rungtynių pusei).

Beje, beveik visi anksčiau minėti lažybų variantai yra prieinami ir lažybų gyvai sekcijoje. Europos lygos statymai gyvai yra užskaitomi per kelias arba kelioliką sekundžių, o šalia live statymų galite rasti jau minėtas tiesiogines krepšinio, teniso, esporto ir net futbolo varžybų transliacijas. Svarbu prisiminti, jog lošimai nėra tinkamas būdas spręsti finansines problemas, todėl lošti būtina atsakingai.

3. Europos lyga online: tvarkaraštis ir favoritai

Prieš žiūrint Europos lygą gyvai reikia susipažinti su pagrindiniais turnyro faktais. Europos lygos sezonas prasideda dar vasarą, kai silpnesnių lygų komandos (tarp jų ir Lietuvos) dalyvauja atrankose. Rudens pradžioje paaiškėja visi turnyrų dalyviai ir tuo pat metu startuoja grupių etapas. Čia žaidžia 32 komandos, suskirstytos į 8 grupes po 4 komandas. Iš kiekvienos grupės į kitą etapą patenka dvi stipriausios ekipos, kurios patenka į aštuntfinalius. Aštuonios geriausios „runner-up“ (trečią) vietą užėmusios komandos žaidžia su 8-mis iš Čempionų lygos iškritusiomis komandomis, o jų porų nugalėtojai žais su jau prieš tai į aštuntfinalį patekusiomis ekipomis. Galiausiai dviejų rungtynių serijos aštuntfinalyje, ketvirtfinalyje bei pusfinalyje priveda prie vienų rungtynių finalo, kuris vyksta vėlyvą pavasarį. Informaciją, kaip gali būti stebimas Europos lygos finalas tiesiogiai, taip pat galėsite rasti mūsų tinklapyje.

Įdomu, jog šiame turnyre dominuoja Italijos, Ispanijos bei Anglijos šalių komandos. Jeigu jums patinka Čempionų lyga, jums patiks ir Europos lyga. Čia susitinka teoriškai „silpnesnės“, bet ne ką mažesnį potencialą turinčios stipriausių Europos lygų komandos. Kad ir kaip paradoksaliai tai gali skambėti, tačiau Europos lygos čempionų titulas ne tik garantuoja patekimą į Čempionų lygą, bet ir leidžia dalyvauti Supertaurės varžybose, kurios generuoja papildomas pajamas ir dar daugiau dėmesio iš fanų.

Lažintis už futbolą

7Bet
7Bet
Pasiūlymas Sportas
Patikrinti lažybų pasiūlymą

Žiūrėti Europos lygą tiesiogiai galima ne tik per televiziją, bet ir internetu. Tiesioginės futbolo transliacijos dabar yra pasiekiamos legalioje lietuviškoje lažybų kontoroje 7Bet, kurioje yra ir solidūs futbolo lažybų ekspertai. Čia taip pat galite bandyti žiūrėti Europos lygą tiesiogiai.

pakomentuok EuroposLygaTiesiogiai
Komentarai (0)
Žaisk atsakingai